Clicks16
lt.news

Argentinietis žino, kodėl Pranciškus atsisakė kardinolo Marxo atsistatydinimo

Cezariai įsakė tiems, kurie pateko į nemalonę, nusižudyti, peronistai privertė juos nusižudyti lėtai uždraudę atsistatydinti, rašo „Caminante-Wanderer.Blogspot.com“ (birželio 14 d.).

Tinklaraščio manymu „valdžios iškrypimas pasireiškia daugybe formų“, o Pranciškus dar kartą laikėsi peronistų tradicijos atsisakydamas Miuncheno kardinolo Marxo atsistatydinimo.

Tai buvo makiaveliškas pasipriešinimas, rašo Caminante, prieš naivaus vokiečio, kuris norėjo atsistatydinti, bandydamas laisvai skatinti maištingą vokiečių sinodą, makiavelizmą. Tačiau Bergoglio nuginklavo Marxą, kuris nebegali grasinti atsistatydinimu, priversdamas jį lygiuotis į Romą.

Taigi Marxas buvo neutralizuotas, susilpnintas, ištuštintas: „Kaip jis, kurį pats popiežius ratifikavo, dabar gali atstovauti revoliucionieriams?“ dienoraštis klausia. Vienu tiksliu smūgiu Bergoglio likvidavo Marxą ir paliko zombį vietoje, patikėdamas jam „savižudišką misiją“.

„Caminate“ pripažįsta, kad Bergoglio - „tuščiaviduris“ ir „lengvabūdiškas“ žmogus - yra šių „mažų triukų“ meistras. Kaip voras, jis audžia visas įmanomas intrigas, neleidžiančias aptarti jo galios. Tinklaraštyje numatyta įspūdinga kova, kupina nešvankių žaidimų ir Pranciškaus pergalė prieš naivius Vokietijos vyskupus.

Birželio 7 dieną "Caminante" parašė, kad vokiečiai yra tikra Pranciškaus problema. Jie atvedė jį į valdžią, bet kai norėjo, kad jis grąžintų skolą - moterų kunigystę, homoseksualizmą ir kt., „suprato, kad Bergoglio nemoka savo skolų - kaip Argentina“.

Todėl jie nusprendė gauti tai, kas jiems buvo skolinga, per sinodą. Tačiau Pranciškus paskelbė savo birželio 1 d. Apaštališkąją konstituciją nutaręs, kad vyskupas, bandantis „įšventinti“ moterį, automatiškai ekskomunikuojamas ir gali būti atleistas iš dvasininkų valstybės - tai griežčiausia bausmė, kurią gali skirti Bažnyčia. Caminante akivaizdu, kad Pranciškus tai nukreipė į Vokietijos vyskupus.

Paveiksliukas: Reinhard Marx, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsEwxntzuvbo