Coburg
101.7K

Je to tu! Konvoj slovenských vodičov za mier

30 | 01 | 2022 I Ivan Brožík Slovensko Redakčný výber Ilustračný obrázok Shutterstock.com | Konvoj Slovensko by malo zažiť to, čo nedávno Kanada. Tam vodiči kamiónov zorganizovali 70 kilometrov dlhý …More
30 | 01 | 2022 I Ivan Brožík
Slovensko Redakčný výber
Ilustračný obrázok Shutterstock.com | Konvoj
Slovensko by malo zažiť to, čo nedávno Kanada. Tam vodiči kamiónov zorganizovali 70 kilometrov dlhý konvoj kamiónov pod názvom "Konvoj za slobodu".
Slovenská Únia vodičov zvoláva na svojej fanúšikovskej stránke cez sociálne siete na utorok, deň, keď sa začne v parlamente rokovať o dohode DCA "Konvoj za mier, Československý konvoj za slobodu".

Vzhľadom na nedostatok zdrojov redakcia HD preberá všetky informácie z FB stránky. Už teraz na nej vidieť obrovskú popdporu a obdiv, zároveň spojený so súhlasom k akcii od komentujúcich. Redakcia HD sa pripája k všeobecnej prosbe - zdieľajte!
Informácia SÚV (Slovenskej únie vodičov)
"Konvoj za mier !!! Československý konvoj za svobodu !!!" Slovensky konvoj - návrh trasy! "2.2.2022 Príjazd do BA pre všetky o 11:00, v čase sú zahrnuté aj prestávky: ZÁPADNÁ CESTA: Rožňava-Rimavská Sobota-Levice-Nové Zámky (tu sa pripoja z Komárna)-Dunajská Streda-Bratislava …More
Hermenegild
Treba rozbehnúť pri morových stĺpoch reťazovú modlitbu ruženca. Už sa začala v Žiline na námestí každú stredu o 18.oo hod. Treba, aby sa pripojili ostatné mesta.
Pravda bude skryta
Hermenegild
V spolku sv. Vojtecha v predajňach sa dodnes 31.1. nosili staré nepotrebné liturgické knihy, misále ap. Kto chce, môže si niečo z toho zobrať, čo potrebuje, ale čím skôr, lebo už sa to bude zvážať a likvidovať.
... ... PROKOP
Konvoj kamionů - 150 tisíc kamionů - v Kanadě stále pokračuje, dokud neskončí kanadský kovidový blázinec. Řidiči kamionů mají podepsaná kodex chování, který vylučuje násilí a vzájemnou hmotnou podporu nějak postihovaných kamionistů.
V USA se organizuje protestní konvoj kamionů z Kalifornie do Washingtonu.
Alexis Nor
Chtělo by to, aby zapojili také zemědělci a připojili by se do konvoje a blokování dopravy traktory a zemědělskými stroji!
dyk
Ž 46,7:
7 Národy sa búria, klátia sa kráľovstvá;
tu zaznie jeho hlas a zem sa roztápa.
Dnes sa to asi začína!More
Ž 46,7:

7 Národy sa búria, klátia sa kráľovstvá;
tu zaznie jeho hlas a zem sa roztápa.

Dnes sa to asi začína!
Alexandra Ritzová
V česku se už také chystá konvoj k zablokování Prahy. Modlím se, aby se rakouští TIRáci taky pochlapili a zablokovali Wien.
viktoriine vodopady
Elon Musk Shows Support For Truckers In Canada Fighting Against COVID Vaccine Mandates preco tie konvoje celosvetove podporuje ELON MUSK - kt chce ludom do mozgu strakat NEUROLINKY a urobit internet tiel? nie je to ten isty trik ako s injekciami ? sami sa znicime - sami si pichame jedy v injekciach, sami si sposobime hladomor z vypadkov zasobovania .... nemohol by to byt jeden z ich scenarov - ako …More
Elon Musk Shows Support For Truckers In Canada Fighting Against COVID Vaccine Mandates preco tie konvoje celosvetove podporuje ELON MUSK - kt chce ludom do mozgu strakat NEUROLINKY a urobit internet tiel? nie je to ten isty trik ako s injekciami ? sami sa znicime - sami si pichame jedy v injekciach, sami si sposobime hladomor z vypadkov zasobovania .... nemohol by to byt jeden z ich scenarov - ako ist na tu velku vacsinu kt nespolupracuje pri zavadzani noveho poriadku ? tak jak s aktivaciou autoimunitnych chorob vlastnymi ludmi v narodoch, to iste i teraz, ti co nosia jedlo teraz odmietnu a sposobia velke problemy - zvlastne, ze to podporuju, preco to nechcu zastavit, take celosvetove hnutie , kto to zorganizoval , zrazu po celom svete, kto to plati, benzin.... komu patria tie kamiony... kto zorganizoval firmy s kamionmi, sami? doteraz kolko bolo pokusov o zjednotenie a zastavenie tohto sialenstva ...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Prečítaj si toto a pochopíš ! Tak si to predstavujú samozrejme či sa všetko na 100% podarí to už nikto nevie,ale to je ich diabolský plán.
Totálna globálna tyrania Covidu.
viktoriine vodopady
nie je to len dalsi krokk k tomu, aby sme sa priblizili k tomu, ze bez qr kodu nikto nevkroci do potravin atd ... ten kompletny obraz NWO?