tommy 1
121.8K
02:18
Rosjanie strzelają do cywili
wacula25wp.pl
Rosyjscy żołnierze ostrzelali samochód ukraińskiej poczty w obwodzie zaporoskim na południowym wschodzie Ukrainy. Zginęły osoby - . Wskazał, że zbrodni dokonali "kadyrowcy", czyli żołnierze pochodzący z Czeczenii.
tommy 1
czeczeni nieszczęśkiwy naród. gnębiony przez rosjan tak długo az wychodowali zwyrodnialców
wacula25wp.pl
Tak po prostu się ginie z rąk morderców putina
tommy 1
cała rodzina zabita moździerzem w czasie ewakuacji w Irpieniu
wacula25wp.pl
Gdyby Ukraina była członkiem NATO, wszyscy sojusznicy byliby zbiorowo zobowiązani do jej obrony w razie rosyjskiego ataku. Tak stanowi akt traktatu NATO. Sytuacja strategiczna byłaby więc zupełnie inna niż obecnie
tommy 1
gdyby niemcy i francja nie wychodowały putlera też by do tego nie doszło
wacula25wp.pl
A to prawda
wacula25wp.pl
A w porozumieniu międzynarodowym tzw. Memorandum Rosja, USA i Wielka Brytania zobowiązały się do poszanowania suwerenności Ukrainy. Najpóźniej jednak, wraz z rosyjską aneksją ukraińskiego półwyspu Krym , stało się jasne, że gwarancje bezpieczeństwa są nic nie warte. Wielu ukraińskich polityków i oficerów wojskowych gorzko żałowało rezygnacji z broni jądrowej gdzie zaufali rosji .
tommy 1
Dlatego teraz nie zamkną nieba nad Ukrainą, będą ustępować jak przed Hitlerem w 1938 i 39 aż dotrze nie wiemy jeszcze jakim kosztem, że z szatanem nie da się negocjować.
wacula25wp.pl
I to jest smutna prawda
Maciej Marczyński
nie dziwi to was że tylko wy tu sobie piszecie, nikt nawet nie chce waszych postów komentować???
wacula25wp.pl
Maciej Marczyński NO a ty nie szukaj propagandy wielbiciela Rosji u KORWiNa -nikke Z ustaleń prasy wynika, że należący do partii KORWiN liderzy Konfederacji bezpodstawnie zechcieli wzbogacić się dzięki subwencji partii. Janusz Korwin-Mikke, Konrad Berkowicz i Sławomir Mentzen mieli wypłacać sobie po ponad 100 tys. zł.