Beatus 1
Przeciwherezjom, tylko Pan Bóg może "pisać prosto na krzywych liniach". Coraz częściej spotykamy się z pozytywnymi opiniami i coraz rzadziej wychodzi do nas ksiądz, aby prosić o zaprzestanie rozdawania. To pocieszające. Pocieszające jest też to, że w wielu parafiach wróciła do kropielnic woda święcona. Chwała niech będzie Panu Bogu w Niebiosach!
radyjko11
Pomimo tego całego szczucia jesteście bohaterami! Walczyć dla Jezusa to zaszczyt.. Brawo!
przeciwherezjom
Brawo! Tak właśnie obserwujemy, że masoneria kościelna przez wprowadzenie w zeszłym roku tej profanacji Komunii św. na łapę tak naprawdę poniosła wielką klęskę, której się nie spodziewała!!! Ponieważ wzrosła liczba wiernych, którzy teraz odważnie i świadomie przyjmują Komunię św. na klęcząco i do ust. Z Polakami nie jest tak łatwo wygrać 😊 My też rozrzucamy różne ulotki. Warto walczyć i …More
Brawo! Tak właśnie obserwujemy, że masoneria kościelna przez wprowadzenie w zeszłym roku tej profanacji Komunii św. na łapę tak naprawdę poniosła wielką klęskę, której się nie spodziewała!!! Ponieważ wzrosła liczba wiernych, którzy teraz odważnie i świadomie przyjmują Komunię św. na klęcząco i do ust. Z Polakami nie jest tak łatwo wygrać 😊 My też rozrzucamy różne ulotki. Warto walczyć i pocierpieć za o uratowanie choćby jednej duszy!
przeciwherezjom
v
Beatus 1
Pewna kobieta, gdy przeczytała nagłówek ulotki, którą jej wręczono, stwierdziła, że przyjmie Komunię Świętą na rękę, bo ma sztuczną szczękę w naprawie i jest jej wstyd tak pokazywać się księdzu. Dlatego trzeba walczyć w obronie Sakramentu Eucharystii. Ludzie nie mogą myśleć, że to wszystko jedno.