stefan.mordel
Som vďačný pánu Baránekovi, že analyzuje tieto ťažké a boľavé témy. Páči sa mi jeho jasnosť a precíznosť v rozlišovaní a definovaní sporných otázok. Prajem mu veľa dušených i telesných síl, aby vytrval v tejto svojej práci, pretože veľa ľudí je pomýlených a nevedia sa zorientovať na tomto trhovisku neomarxistickej agendy a propagandy. Je to výpredaj starého marxismu a leninizmu prezlečeného do …More
Som vďačný pánu Baránekovi, že analyzuje tieto ťažké a boľavé témy. Páči sa mi jeho jasnosť a precíznosť v rozlišovaní a definovaní sporných otázok. Prajem mu veľa dušených i telesných síl, aby vytrval v tejto svojej práci, pretože veľa ľudí je pomýlených a nevedia sa zorientovať na tomto trhovisku neomarxistickej agendy a propagandy. Je to výpredaj starého marxismu a leninizmu prezlečeného do nového hávu, aby v peknom pozlátkovom obale predávali staré jedy. Je jasné, že sa tu presadzujú myšlienky Frankfurtskej školy na vytvorenie tzv. nového svetového poriadku. Preto sa vytvára najprv chaos, aby sa vytvoril nový poriadok podľa predstáv tejto tzv. Frankfurtskej školy a ich "osvietencov".
Pán Baránkek, už sme sa osobne stretli a milo si na to spomínam; chcem Vám vyjadriť uznanie a vďačnosť za Vaše odvážne diskusie a príspevky.