Clicks406

Operací Moonshot mají přinucovat k FALEŠNÉMU testování na koronavir

Libor Halik
Viz Obrovský podvod: Svetová banka už v roku 2018 evidovala testy na COVID-19. Za koľko dolárov nakúpilo COVID-19 testov v roku 2018 Slovensko? Je to okolo 62 miliónov amerických dolárov. A bolo to …More
Viz Obrovský podvod: Svetová banka už v roku 2018 evidovala testy na COVID-19. Za koľko dolárov nakúpilo COVID-19 testov v roku 2018 Slovensko? Je to okolo 62 miliónov amerických dolárov. A bolo to vyše roka predtým, než sme sa oficiálne dozvedeli, že nejaký nový koronavírus a ochorenie COVID-19 vôbec existujú! blog.hlavnespravy.sk/…8-evidovala-testy-na-covid-19/ .......

Kde se lidé budou testovat?

Dokumenty navrhují místa jako obvodní lékaře a lékárny, pracoviště a školy, a místní testovací místa v komunitách. Testování se může také provádět na místě událostí předtím, než lidé budou moct vstoupit.

Jsou nějaké plány, jak lidé přimět k testování?

„Dokumenty ukazují, že probíhaly diskuze o tom, jak motivovat lidi k podstoupení testů. Poukazují na vynucování testování „skrze model založený na postihu” nebo skrze „nabízení příležitostí či přístupu těm jedincům, kteří se nechají testovat”, jako třeba schopnost se účastnit akcí.”

Co je digitální pas?

O testování pro udělení přístupu do určitých oblastí se v dokumentu mluví často, s odkazy na „imunitní pasy / pasy o prokázání neinfekčnosti virem”, které pravděpodobně budou dostupné skrze mobilní aplikaci. Podle plánu se mají testy použít k tomu, aby „dali lidem jistotu, že alespoň pro omezenou dobu je nepravděpodobné, že jsou nakaženi virem, a mají malé riziko, že ho přenesou na druhé.”

Říkají: „Negativní výsledek testu (nebo potenciální pozitivní test na protilátky) může nejen znamenat, že můžete navštívit někoho v nemocnici, ale jestli toho dne budete moct jít do práce, získat přístup na nějakou akci, dostat se na let nebo navštívit starého příbuzného.” Dokumenty také poukazují na „významné rozšíření” testování, které financuje a poskytuje soukromý sektor, jako ke zpřístupnění fotbalových stadionů.
Uznávají dokumenty nějaké obavy?

Ano, i když ne moc podrobně. S ohledem na ne-PCR testy opakovaně uvádí, že „je pravděpodobné, že nové typy testů budou méně přesné [než PCR testy], což zavede nějakou úroveň rizika.” Z hlediska toho, jak testování ovlivní chování, se v dokumentech uvádí, že pravidelné testování „může lidi přimět se chovat bezpečněji tím, že si do svých dennodenních životů zavedou covid-bezpečné rutiny, nebo méně bezpečně tím, že jim to dodá falešný pocit komfortu.”

Nicméně dokumenty také říkají: „Budeme muset podniknout nějaká rizika, opatrně experimentovat a vyhodnocovat, a zjistit, co funguje a co nefunguje.”

Jak se utratí 100 miliard liber?

Tato částka se v dokumentech zmiňuje jen krátce. Uvádí, že „otevření ekonomiky” a umožnění populace ”vrátit se k něčemu, co se blíží normálu” bude stát „přes 100 miliard liber”. Tuto částku nijak nerozvádí.

Jak vláda odůvodňuje tuto operaci Moonshot?

Dokumenty uvádí, že cílem programu masového testování je „využít plný rozsah testovacích přístupů a technologií ke snížení míry množení, udržení otevřené ekonomiky a umožnění návratu do normálního života.” Říkají, že premiér popisoval Moonshot jako „jedinou naději k vyhnutí se druhé národní karanténě před zavedením vakcíny, což je něco, co si země nemůže dovolit.”
Překlad: David Formánek (více na: otevrisvoumysl.cz/…asoveho-testovani-na-covid-19/

Zdroj: bmj.com/content/370/bmj.m3558