NewsLetters
3

ВВП: Екскомуніка на архиєпископа Яна Граубнера за просування ковід-антиєвангелія

відео: ВВП: Екскомуніка на архиєпископа Яна Граубнера за просування ковід-антиєвангелія ВВП: Екскомуніка на архиєпископа Яна Граубнера за просування ковід-антиєвангелія ВВП: Екскомуніка на архиєпископа Яна Граубнера за просування ковід-антиєвангелія ВВП: Екскомуніка на архиєпископа Яна Граубнера за просування ковід-антиєвангелія ugetube.com/watch/iMIRsUFNaTvtvRp

17 листопада 2021 року архиєп. Ян Граубнер своїм публічним закликом сам на себе стягнув Божу анатему (прокляття). Він виключив себе з Церкви через просування ковід-антиєвангелія. Боже слово застерігає: «Хто би проповідував інше євангеліє, anathema sit – хай буде проклятий – виключений» (Гал. 1,8-9).

Ковідне антиєвангеліє пропагує експериментальну мРНК-вакцинацію. Воно пов’язане з декількома злочинами проти основних істин віри та моралі.

6 січня 2022 року в Божому авторитеті, апостольському та пророцькому, оприлюднюю Божу анатему на вищезгаданого архиєпископа Яна Граубнера. Католики зобов’язані у сумлінні респектувати цю анатему.

Згідно з догматичною буллою «Cum ex apostolatus officio», все, що екскомунікований буде чинити, в духовній сфері є недійсним. Екскомунікований повинен залишити церковну посаду.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

6.01.2022

Обґрунтування екскомуніки

Ян Граубнер зловжив церковним авторитетом для обманювання громадськості з метою просунення мРНК-вакцинації.

1) мРНК-вакцина змінює геном людини, а це є бунтом проти Бога-Творця.

2) мРНК-вакцина є частиною процесу чіпування людства, що з духовного погляду є апостазією і сатанізацією.

3) мРНК-вакцинація є частиною процесу редукції – геноциду людства, що є злочином проти Бога і людства.

4) мРНК-вакцинація є сатанинським антихрещенням, оскільки вона пов’язана з убивством ненародженої дитини.

Але архиєпископ Ян Граубнер обманює, що, мовляв, це не гріх, і що всі «можуть приймати з чистою совістю» мРНК-вакцину. Він фальшиво зобов’язує всіх у сумлінні, щоб, мовляв, з огляду на інших вакцинувалися. На базі обману він змушує до злочинної вакцинації під прикриттям т.зв. любові і т.зв. спільного добра.