„Papież” Franciszek przekracza i łamie wszystkie Przykazania Dekalogu!

Pierwsze przykazanie: Ja jestem Pan, twój Bóg... Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył”.

Setki tysięcy męczenników wolały cierpieć najokrutniejsze męki i śmierć, niż przynajmniej jednym ziarnkiem kadzidła uczcić pogańskich bogów ‒ demonów! Bergoglio ustanowił precedens masowej apostazji od prawdziwego Boga do innych bogów – demonów. Stało się to w październiku 2019 roku, kiedy przewodniczył czarodziejskiej ceremonii w ogrodach Watykańskich, a następnie intronizował głównego demona Pachamamę w bazylice św. Piotra. Popełnił najcięższy grzech, wykonał gest odstępstwa i w ten sposób rażąco zhańbił samego Boga i cynicznie wyśmiał wszystkich męczenników Kościoła.

Drugie przykazanie: Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.

Bergoglio działa w autorytecie papieskim, czyli w i imieniu Boga, a jednocześnie propaguje zbrodnie. W ten sposób ciężko grzeszy przeciwko drugiemu przykazaniu Dekalogu.

Trzecie przykazanie: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.

Katolik świętuje dzień święty poprzez uczestnictwo w Mszy Świętej w kościele. Bergoglio zapoczątkował sztuczną pandemię zamykając wszystkie świątynie,tym ustanowił zgubny precedens i dla władz świeckich. Ignorował nawet największe święta, takie jak Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Czwarte przykazanie: „Czcij ojca swego i matkę swoją.…”

Bergoglio jest odpowiedzialny za dokumenty watykańskie dotyczące rodziny, w których zachęca się dzieci, aby nie szanowały autorytetu swoich rodziców, nie ufały im ani ich nie szanowały. Choć dokumenty wywołały lawinę protestów, niczego w nich nie zmienił.

W Irlandii zachęcał rodziców aby aprobowali amoralne odchylenia u swoich dzieci. Kiedy dzieci, które przeszły terapię hormonalną lub operację zmiany płci, w końcu dowiedzą się prawdę, z winy Bergoglia znienawidzą za to swoich rodziców.

Piąte przykazanie: „Nie zabijaj”.

Bergoglio zatwierdził aborcje, promując eksperymentalne szczepienie mRNA. Publicznie nagradza aborcjonistów, a jednocześnie alibistycznie gorliwie sprzeciwia się zabijaniu nienarodzonych dzieci (w samolocie z Bratysławy).

Wspierając ideologię gender, wspiera transseksualizm z okrucieństwem zmiany płci.

Swoją agitacją do eksperymentalnych szczepień realizuje program redukcji ludzkości, czyli stopniowe ludobójstwo.

Szczepionka mRNA również zmienia genom, prowadząc do eksterminacji rasy ludzkiej jako takiej, a to jest kolejne rażące przestępstwo przeciwko piątemu przykazaniu!

Szóste przykazanie: „Nie cudzołóż!”

W adhortacji „Amoris laetitia” zaprzecza istnieniu obiektywnie ważnych norm moralnych, a tym samym unieważnia szóste i dziewiąte przykazanie Boże. Gestem całowania stóp transseksualisty promuje dewiacje związane z operacjami zmiany płci. Swoimi publicznymi postawami i działaniami aprobuje całą ideologię gender, która ma demoralizujący wpływ przede wszystkim na dzieci, ale także na całe społeczeństwo. Promuje też tzw. edukację seksualną (na samolocie z Panamy), która de facto demoralizuje i dewastuje młode pokolenie i stawia je przeciwko Bogu i Bożemu porządkowi.

Siódme przykazanie: „Nie kradnij”.

Swoim upartym milczeniem Bergoglio jest współwinny kradzieży dzieci przez tzw. służby socjalne. Ponadto wspiera adopcję tych skradzionych dzieci przez tzw. pseudorodziny sodomitów. Czyniąc to, aprobuje moralną dewastację niewinnych dzieci i ich psychologiczną tyranię.

Duże sumy pieniędzy przekazane na misje kościelne służą Bergogliowi na antymisję i samozniszczenie Kościoła.

Pseudopapież popiera Wielki Reset, który prowadzi do likwidacji własności prywatnej, a tym samym do masowego okradania ludzi.

Ósme przykazanie: „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.”.

Były nuncjusz Stanów Zjednoczonych, arcybiskup C.M. Vigano, wskazał na fałszywe zeznania Bergoglia w sprawie zbrodni kardynała McCarricka, które zatuszował.

Fałszywe zeznania Bergoglia zapewniły, że skazani pedofile w Argentynie zostali uniewinnieni od sprawiedliwej kary.

Dziewiąte przykazanie: „Nie pożądaj żony bliźniego swego”.

Swoją heretycką nauką w „Amoris laetitia” doprowadził do normalizacji niewierności małżeńskiej. Ponadto dąży do legalizacji małżeństw homoseksualnych, prowadząc do likwidacji instytucji małżeństwa. To bunt przeciwko Bogu!

Dziesiąte przykazanie: „Ani żadnej rzeczy, która jego jest…” przeplata się z siódmym przykazaniem, a pseudopapież publicznie je łamie. Bezpodstawnie likwiduje wspólnoty zakonne i z zimną krwią zabiera ich majątek.

W ciągu 8,5 roku okupacji papiestwa przez odstępcę Franciszka Kościół osiągnął etap legalizacji grzechu i propagowania najpoważniejszych zbrodni moralnych i religijnych(dogmatycznych). Ten pseudopapież nie tylko, że prowokacyjnie sprzeciwił się Pierwszemu Przykazaniu, ale także łamie wszystkie inne przykazania Dekalogu i dąży do ich zniesienia! Każdy, kto twierdzi, że Bergoglio jest prawdziwym papieżem, wypowiadał się z nim przeciwko Dekalogowi i Ewangelii Chrystusa (Gal. 1:8-9). Taki biskup, ksiądz czy wierzący zamienił drogę zbawienia na drogę do wiecznej zagłady!

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr + Tymoteusz OSBMr
biskupi-sekretarze

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje od BPK

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8

BKP: „Papież” Franciszek przekracza i łamie wszystkie przykazania Dekalogu
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
232
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Nie zasługujesz na mój czas , Dla mnie jesteś ZEREM . Wolę pobożnych wyznawów Pachamamy , bo krzywdy mi nie robią . Ty podła , plujesz i bluźnisz , na Głowę KK. Ubliżasz i ranisz Chrystusa i 1,5 miliarda Katolików !
************************************************
Elkam nie kłam! Nie bluźnię na Głowę Kościoła, którą jest Benedykt XVI!!!
Nie osądzam, ani nie pluję na Franciszka, który …
More
Elkam
Nie zasługujesz na mój czas , Dla mnie jesteś ZEREM . Wolę pobożnych wyznawów Pachamamy , bo krzywdy mi nie robią . Ty podła , plujesz i bluźnisz , na Głowę KK. Ubliżasz i ranisz Chrystusa i 1,5 miliarda Katolików !
************************************************
Elkam nie kłam! Nie bluźnię na Głowę Kościoła, którą jest Benedykt XVI!!!

Nie osądzam, ani nie pluję na Franciszka, który jest fałszywym prorokiem, tylko oceniam i pokazuję jego kłamstwa, jego bluźnierstwa, jego obłudę, jego brak wia
ry. Ostrzegam wszystkich przed nim, gdyż podążając i słuchając jego herezji, skutkuje odejściem od Boga, życie w grzechu i w konsekwencji wieczne potępienie, którego widocznym przykładem ty sam jesteś!
Będę ostrzegała przed tym wilkiem w owczej skórze, bo to jest moim i każdego prawdziwego katolika obowiązkiem.

Elkam mało mnie interesuje co ty wolisz. Ale ponieważ jesteś zniewoloną marionetką szatana, wiec się nie dziwię, że wolisz wyznawców szatana i bałwochwalców, do których ty sam się zresztą zaliczasz. I jeśli przyjmiesz czipa czyli znamię bestii i oddasz pokłon obrazowi bestii, to już jest po tobie, nic i nikt ci nie pomoże, czeka cię wieczne potępienie.
🥵

Sprawa życia i śmierci. Nawróć się i przestań słuchać zwodziciela i kłamcę, przed który ostrzega Sam Jezus Chrystus. ,,Strzeżcie się aby was, kto nie zwiódł...''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Nie rozumiesz podła babo że ranisz 1,5 miliarda Katolików wiernych Kościołowi ?
Niech cie piekło pochłonie .
*****************************************
To już jest przekleństwo pochodzące od złego ducha!!! Za to ci grozi straszna kara, jeśli tego nie odwołasz, nie przeprosisz i nie będziesz żałował...
Dzięki Bogu, jestem chroniona przed takimi przekleństwami i ono mnie nie dotknie.
Ja w …More
Elkam
Nie rozumiesz podła babo że ranisz 1,5 miliarda Katolików wiernych Kościołowi ?

Niech cie piekło pochłonie .
*****************************************
To już jest przekleństwo pochodzące od złego ducha!!! Za to ci grozi straszna kara, jeśli tego nie odwołasz, nie przeprosisz i nie będziesz żałował...
Dzięki Bogu, jestem chroniona przed takimi przekleństwami i ono mnie nie dotknie.
Ja w przeciwieństwie do ciebie, błogosławię cię. Niech cię Bóg strzeże przed wiecznym potępieniem i Maryja ochrania Swoim Płaszczem.
I przepędzam demona w Imię Jezusa Chrystusa: idź precz szatanie!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Edward7
Bergolio odrzucił Ewangelie Chrystusa i stał się formalnie Fałszywym Prorokiem - w chwili dopuszczenia rozwodników do sakramentów
AMORIS LAETITIA - 351 - 'Ze względu na uwarunkowania i czynniki łagodzące możliwe jest, że pośród pewnej obiektywnej sytuacji grzechu osoba, która nie jest subiektywnie winna albo nie jest w pełni winna, może żyć w łasce Bożej, może kochać, a także może wzrastać w …More
Bergolio odrzucił Ewangelie Chrystusa i stał się formalnie Fałszywym Prorokiem - w chwili dopuszczenia rozwodników do sakramentów

AMORIS LAETITIA - 351 - 'Ze względu na uwarunkowania i czynniki łagodzące możliwe jest, że pośród pewnej obiektywnej sytuacji grzechu osoba, która nie jest subiektywnie winna albo nie jest w pełni winna, może żyć w łasce Bożej, może kochać, a także może wzrastać w życiu łaski i miłości, otrzymując w tym celu pomoc Kościoła[351]".

Chrystus Ewangelia - Każdy, kto oddala swoją żonę – poza wypadkiem nierządu – naraża ją na cudzołóstwo; a kto by oddaloną wziął za żonę, dopuszcza się cudzołóstwa». Mt 5, 27-32

"Amoris Laetitia" i odrzucenie Ewangelii Chrystusa

... Mamy tu do czynienia z deklaracją "magisterialną", która zrywa nie tylko z dotychczasowym Magisterium, ale z Objawieniem, to znaczy z Tradycją i Pismem Świętym, zrywa z wolą Chrystusa, zrywa z Jego mistycznym Ciałem, Kościołem, Niszczy kilka sakramentów, takich jak małżeństwo, Eucharystie i pokute, a nawet wpływa na posługę kapłanów i biskupów, szafarzy pojednania i ogólnie świętych szafarzy, kustoszy Najświętszej Eucharystii i Komunii Świętej....

... W posynodalnej "adhortacji apostolskiej Amoris Laetitia", opublikowanej 19 marca 2016 roku, wśród innych stwierdzeń sprzecznych z doktryną Kościoła, mówiąc o rozwiedzionych lub żyjących w separacji w nowym związku
(a więc w obiektywnej sytuacji cudzołóstwa poza ważnym małżeństwem kanonicznym), stwierdza się, że moralność i dyscyplina sakramentów mogą być dostosowane do sytuacji lub okoliczności: "Jest tylko dalsza zachęta do odpowiedzialnego osobistego i duszpasterskiego rozeznawania poszczególnych przypadków, które powinno uznać, że skoro "stopień odpowiedzialności nie jest taki sam we wszystkich przypadkach, konsekwencje lub skutki normy nie muszą być zawsze takie same", i wyjaśnia w przypisie (336), że "Również w odniesieniu do dyscypliny sakramentalnej, ponieważ rozeznanie może uznać, że w konkretnej sytuacji nie ma winy ciężkiej". Wkrótce potem potwierdza się możliwość życia w łasce Bożej w obiektywnej sytuacji grzechu: "Ze względu na uwarunkowania lub czynniki łagodzące, jest możliwe, że pośród obiektywnej sytuacji grzechu - który nie jest subiektywnie winny lub nie jest w pełni winny - możliwe jest życie w łasce Bożej, miłość, a także wzrastanie w życiu łaski i miłości, otrzymując w tym celu pomoc Kościoła", wyjaśniając w przypisie (355), że "W niektórych przypadkach może to być także pomoc sakramentów. Z tego powodu przypominam kapłanom, że konfesjonał nie może być salą tortur, ale miejscem miłosierdzia Pana": Adhortacja apostolska Evangelii Gaudium (24 listopada 2013), 44: AAS105 (2013), 1038. Podkreślam również, że Eucharystia "nie jest nagrodą dla doskonałych, ale hojnym lekarstwem i pokarmem dla słabych" (tamże, 47: 1039).
...
KOŚCIÓŁ KATOLICKI JEST PODZIELONY OD 5 CZERWCA 2017 R.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Śmiem, bo to Księga Prawdy! A ,,głowa'' kościoła łamie wszystkie przykazania Boże i namawia wiernych do tego samego. Głowa kościoła bluźni samemu Bogu i prowadzi ciebie i tobie podobnych na wieczne potępienie. Ślepy jesteś? Nie widzisz co robi bergog? Popierasz jego bałwochwalstwa i herezje? Chcesz skończyć w jeziorze ognia wieczystego i cierpieć na wieki katusze. Opamiętaj się. Nie idź …More
Elkam
Śmiem, bo to Księga Prawdy! A ,,głowa'' kościoła łamie wszystkie przykazania Boże i namawia wiernych do tego samego. Głowa kościoła bluźni samemu Bogu i prowadzi ciebie i tobie podobnych na wieczne potępienie. Ślepy jesteś? Nie widzisz co robi bergog? Popierasz jego bałwochwalstwa i herezje? Chcesz skończyć w jeziorze ognia wieczystego i cierpieć na wieki katusze. Opamiętaj się. Nie idź za fałszywym prorokiem!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Ślepcu i nędzo z bidą to nie jest osąd tylko ocena. Oceniam to co widzę i przestrzegam ciebie przed podążaniem za fałszywym prorokiem, żebyś na Sądzie Bożym nie tłumaczył się , że nie wiedziałeś i że nikt cie przed nim nie ostrzegał.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Nędzo z bidą, Jezus umywał i całował nogi Apostołom czyli Biskupom! Bergog natomiast klęka przed poganami, całuje ich buty i umywa nogi transwestytom!!! Nie widzisz różnicy, już tak masz w głowie pokołtunione?
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam
Bo samarytanin ulitował się nad biednym pobitym przez zbójców. I my też mamy tak czynić, czyli litować się nad prawdziwie potrzebującymi i pomagać tym, którzy naprawdę są biedni chorzy bezdomni, a nie oszustom. Mało mamy biednych w Polsce. W pierwszej kolejności należy się pomoc najbliższym.