Clicks2

BВП: Лист до єпископів та усіх християн Угорщини. Екзорцизм над псевдопапою Бергольйо.

Шановні єпископи Угорщини! Дорогі християни!

В неділю, 12 вересня 2021 року, псевдопапа Бергольйо повинен принести з собою в Угорщину духовну інфекцію ‒ темну хмару демонів. Бергольйо своїм бунтом проти Христа і Євангелії виключив себе з Церкви і вже навіть не є християнином. Він є віровідступником і апостатом, який через зловживання церковним авторитетом цілеспрямовано тягне Церкву і цілі народи до дочасної та вічної погибелі. Зовні це проявляється тим, що він пропихає масову ісламізацію Європи, запроваджує поклоніння демонам, і навіть у головному храмі Риму вшанував поганський культ демона Пачамами. Він добивається легалізації співжиття содомітів, від чого Біблія перестерігає вогнем дочасним (2 Пт. 2,6) і вічним (Юди 1,7). Він пропагує експериментальну вакцинацію і старається через певні етапи сатанізувати ціле християнство. Куди б Бергольйо не приїхав, він вносить хаос, розклад моральних принципів і руйнування справедливого законодавства. Бергольйо, який пропихає духа автогеноциду, хоче для поширення свого впливу зловжити релігійною урочистістю в Будапешті. Як відступник і архиєретик він звершує Таїнства недійсно. Це також є причиною недійсності святої Літургії, в якій Бергольйо повинен бути головним служителем. А ще гірше те, що своєю діяльністю він переносить прокляття на тих католиків і християн, які відкриваються його сугестивній брехні, або навіть підпорядковуються йому. Тому головна відповідальність у цій ситуації лягає на вас, єпископи Угорщини. Ваш обов’язок ‒ зробити історичний крок, відділитися від цього Юди, проголосити свій власний синодальний шлях і прийняти законного папу. Бог дав особистість, яка може в цій важкій добі займати цей відповідальний уряд ‒ колишнього американського нунція, який сміливо виступив проти гомолобі на найвищих місцях Ватикану і закликав Бергольйо піти у відставку.

Цього героїчного жесту, дорогі єпископи Угорщини, хоче від вас Бог! Вам нема чого втрачати! З цим вашим кроком настане духовне відродження не тільки в Католицькій Церкві, але й у цілому християнстві.

Також звертаємося до всіх щирих християн Угорщини, щоби, якщо можливо, за кілька днів перед духовним тайфуном Бергольєвого візиту, а також під час нього і після нього, використали духовну силу і владу, які Ісус Христос дав Своїм вірним слугам. Тому моліться нижчеподаний екзорцизм: або в традиційній формі по-латинськи, скорочено, або актуально виправлений екзорцизм рідною мовою. Додаємо обидві форми екзорцизму.

Ісус сказав: «Виганяйте демонів!» Це Христовий наказ! Наш обов’язок ‒ використовувати цю духовну зброю в кризовій ситуації. Тому необхідно очиститися через правдиве покаяння і в дусі під Христовим хрестом знову прийняти очищення своєї душі Його кров’ю та внутрішньо з’єднатися з Ісусом, з Його смертю, в яку ми, християни, були занурені у хрещенні (Рим. 6).

Слуги сатани в теперішній час використовують демонічні сили. Вони діють так, що засліплюють розум, паралізують волю і люди стають їхніми медіумами. Тому треба використовувати духовну силу екзорцизму. Ісус сказав: «Істинно, істинно кажу вам: Чого б ви тільки попросили в Отця, Він дасть вам у Моє ім’я» (Ів. 16,23). У цій боротьбі йдеться про найвищі духовні цінності: не тільки про дочасне, але й про вічне життя угорського народу, про його буття чи небуття. Кожен громадянин Угорщини несе відповідальність за свій народ і за його майбутнє. Тому застосуйте духовну зброю, якою є екзорцизм, до архиєретика, фальшивого папи Бергольйо, розповсюджувача духовної інфекції брехні та смерті.

Скорочений традиційний екзорцизм

In nómine Patris et Fílii + et Spíritus Sancti. Amen.

EXORCIZÁMUS te, ómnis immúnde spíritus, ómnis satánica potéstas, ómnis incúrsio infernális adversárii, ómnis légio, ómnis congregátio et secta diabólica, in nómine et virtúte Dómini nostri Iesu + Christi, eradicáre et effugáre a Dei Ecclésia, a archiheretici Jorge Bergoglio. Imperat tibi Deus Pater +; Imperat tibi Deus Fílius +; Imperat tibi Deus Spíritus Sanctus +. Imperat tibi sacraméntum Crucis +. Imperat tibi excélsa Dei Génitrix Virgo Maria +. Imperat tibi sanctus Michael archangel +. Imperat tibi fides sanctórum Apostolórum Petri et Pauli ceterorúmque Apostolórum +. Imperat tibi Mártyrum sanguis +.

Vade, sátana, invéntor et magíster omnis falláciæ, hostis humánæ salútis. Vade! Amen. Amen. Amen.

Екзорцизм – ІІ версія

Господи Ісусе Христе, Ти сказав Своїм апостолам: «Виганяйте демонів!» (Мт. 10,8). Апостолам, які не могли вигнати демона, Ти сказав: «Роде невірний, доки Мені бути з вами?» Після вигнання демона Ти повчив їх і нас: «Коли матимете віру, як зерно гірчичне, і не будете сумніватися у своєму серці, і як скажете оцій горі (демонів): „Піднімися і кинься у (пекельне) море”, то станеться так» (пор. Мт. 17,20; Мр. 11,23). Тому, посилаючись на цю обіцянку, я наказую демонічним силам: Демони церковного фарисейства, садукейства, єресей, гендеру, содомії, трансгендеризму та всякої збоченої нечистоти; демони цинізму, брехні та смерті; демони ідолопоклонства, пов’язані з Пачамамою, вакцинацією та чіпуванням; демони, які пропихають геноцид, ‒ я наказую вам в ім’я нашого Господа Ісуса Христа, в Його святому і власному імені Єгошуа: вийдіть з релігійного спокусника і обманця, архиєретика і Юди Хорхе Бергольйо та киньтеся у вогняне озеро! Амінь. Амінь. Амінь. І в цьому ж святому імені Єгошуа наказую вам: вже ніколи не повертайтеся! Амінь. Амінь. Амінь. Я не сумніваюся і вірю. Амінь.

Господи Ісусе Христе, хай на звільнене місце прийде Твій Святий Дух, Дух правди і життя, і Твоє Царство. Господи Ісусе, за заступництвом Твоєї Пресвятої Матері, святих апостолів і мучеників, оберігай нас і дай нам в повноті Свого Духа та світло, щоб ми перебували в цій правді, що наш «старий чоловік» був разом з Тобою розп’ятий (Рим. 6,6), а з ним і родовище зла, первородний гріх. Знаємо, що хрещенням і ми були занурені з Тобою до Твоєї смерті і разом з Тобою були духовно поховані (Рим. 6,4). Тому хочемо протягом усієї решти часу нашого життя, а потім і всю вічність, вірою жити Твоїм життям в нас. Амінь.

У Христі
+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8