Clicks1.1K
csk.news
2

Nabídl Vatikán Prostitutku Jako Poděkování ?

Soudce Korunního Soudu v Southwarku v Anglii, Tony Baumgartner, kritizoval Vatikánské státní zástupce za “děsivé zkreslování," a zvrácené zabavení Britských bankovních účtů Gianluigi Torziho, makléře pro Vatikán zapojeného do Londýnské dohody s majetkem.

Podle AP.org (25. března), Baumgartner označil Vatikánskou žádost o zabavení za "plnou opomenutí." Vatikánští státní zástupci již čelili řadě překážek u zahraničních soudů, kvůli neschopnosti, přesahu a zásadním problémům jako je správný překlad dokumentů. Po téměř dvou letech, nikdo nebyl obžalován.

Torzi, který popírá jakékoli provinění, je obviněn ze zpronevěry a podvodu, ale platby, které obdržel byli schváleny Vatikánskými úředníky, prostřednictvím podepsaných smluv, které podle Baumgartnera"mluví samy za sebe.”

Baumgartner pochybuje, že kardinál Parolin a arcibiskup Peña byli “ohromeni” [= "nic nevěděli"] z Torziho poplatků. V takovém případě, “museli mít přes oči asi nějaké klapky,” poznamenal Baumgartner.

Rozhodnutí obsahovalo Torziho tvrzení, že mu Vatikánský zástupce nabídl “službu prostitutky, jako poděkování za jeho práci.” Torzi uvedl, že nabídku odmítl.

Obrázok: © Pietro Parolin, CC BY-NC-ND, #newsScrfaogldy

Laco Bajzo
Kto tomuto okrem tých Dohnalových oklamaných ,nemysliacich sektárikov uverí???
Křesťané, 4. dubna vyjděte před chrámy! Žehná vám + Eliáš Patriarcha…
Takže keď Bergogliovi veriaci ,ktorí stále nechcú počuť ,ani vidieť pravdu o zrade ich pastierov a o tom kam ich vedú, 4 apríla o 9 hodine vyjdú pred chrámy v ktorých sa hlása falošné evanjelium a pošliapu rúška a respirátory a zaspievajú ,potom …More
Kto tomuto okrem tých Dohnalových oklamaných ,nemysliacich sektárikov uverí???
Křesťané, 4. dubna vyjděte před chrámy! Žehná vám + Eliáš Patriarcha…
Takže keď Bergogliovi veriaci ,ktorí stále nechcú počuť ,ani vidieť pravdu o zrade ich pastierov a o tom kam ich vedú, 4 apríla o 9 hodine vyjdú pred chrámy v ktorých sa hlása falošné evanjelium a pošliapu rúška a respirátory a zaspievajú ,potom zasiahne Boh?
Len hlupákov,ktorí ignorujú Božiu vôľu možno takto vodiť za nos falošnými nádejami.
Laco Bajzo
Porovnajte s Dohnalovým blúznením o povstaní proti NWO spred troch rokov: youtube.com/watch?v=RyBpiFBeEBo