Clicks47
lt.news

Nyderlandų vyskupas: sinodas išaukština „prietarus“ ir „paslaptingus planus“

Amazonės sinodo veikiantis dokumentas tiesiogine to žodžio prasme sukūrė „naują religiją“, „įtraukia panteizmą“ bei pripažįsta „pagoniškus prietarus“ kaip vienus pagrindinių apsireiškimų šaltinių, tinklaraštyje VitaminExp.blogspot.com rašė 61-erių metų amžiaus Hertogenbošo pagalbinis vyskupas Robertusas Mutsaertsas (spalio 17).

Mutsaertsas tikinčiųjų pasaulyje yra itin vertinamas dvasininkas už aiškumą ir ortodoksiją. Pasak jo, Amazonės sinodas išaukština tokias temas kaip „ekologinis socializmas, klimato pokyčiai, ekumenizmas, vedę kunigai ir moterų įšventinimas“.

Dvasininkas pastebi, jog „medžių išaukštinimas“ yra laikomas aukštos formos dvasingumu, ir Pranciškaus sinodo delegatai yra „visi tokio pačios signatūros“.

Pranciškus teigia siekiantis dialogo su visais „išskyrus jei jūsų vardas Burke ar Miuleris“, pastebi Mutsaertsas, Burke ir Brandmiuleris vis dar laukia atsakymų į gana paprastus klausimus.“

Vyskupas rašo, jog ta pati žiniasklaida, kuri buvo tokia kritiška Jonui Pauliui II-ajam ir Benediktui XVI-ajam, netoleruoja Pranciškui išreikštos kritikos.

Dvasininkas žino, jog Pranciškaus Bažnyčia puoselėja ir skatina „klaidingą gailestingumą“ bei bando visiškai eliminuoti nuodėmės ir šventumo koncepcijas.

Mutsaertas reikalauja: „Būkite nuoširdūs ir pabaikite šių paslaptingų planų kūrimą.“

#newsOnolotyrnn