Clicks816
Edward7
1

Doktor ostrzega przed nową technologią szczepień, wywiad z Carrie Madej - Humanity 2.0

Dr Carrie Madej, lekarz chorób wewnętrznych i osteopatii, przez dziewiętnaście lat była kierownikiem dwóch klinik w stanie Georgia w USA. Początkowo fascynowały ją szczepienia, zwłaszcza szeroko nagłaśniana szczepionka przeciw tężcowi. Zszokowana i oszołomiona, że nie może znaleźć kogoś, który widziałby „przypadek tężca”, rozpoczęła dochodzenie. Ku swemu zaskoczeniu znalazła w szczepionce dodatek do sterylizacji kobiet. [kla.tv/16254 Robert F. Kennedy Jr .: dyktatorski i globalistyczny program szczepień Billa Gatesa. Jej sceptycyzm wobec szczepionek wzrósł i dr Madej zaczęła coraz więcej badać w dziedzinie szczepień. Jej dogłębne badania doprowadziły ją do odkrycia innowacyjnej technologii w nowych szczepionkach przeciwko COVID-19; więc podniósła alarm.

Dr Madej została sygnalistą, oferując swoją wiedzę w formie wykładów, wywiadów i filmów dla szerokiej publiczności. Jego tak zwany „Human 2.0”: Wake Up Call To The World ”[patrz po angielsku tutaj: https://banned.video/watch?id=5f4d56c5838dfb0597dd8187 ], rozprzestrzeniał się błyskawicznie w internecie - do czasu ocenzurowania go przez YouTube i tym podobne.

Dr Madej nie stroni od bezlitosnego odkrywania ukrytych intencji. Obecnie wyznacza cele, nad którymi pracują rządy, ramię w ramię z przemysłem farmaceutycznym i gigantami technologicznymi, takimi jak Google i Microsoft, w celu jak najszybszego zaszczepienia całej światowej populacji. Nasz korespondent "Kla.TV" mógł skontaktować się z dr Madej w celu przeprowadzenia wywiadu. To, co ujawnia w tym wywiadzie, jest zarówno szokujące, jak i alarmujące. Ale przekonaj się sam, jakie technologie i metody wprowadza szczepionka COVID-19. Ich odkrycia prowadzą do bezdyskusyjnego założenia, że toczy się ogromna wojna, która dotyka całą ludzkość.

Dan : Dzień dobry, doktorze Madej, dziękuję za przyjęcie wywiadu!

Dr Madej : Dziękuję za zaproszenie, Danny, to przyjemność być tutaj z tobą!

Dan : OK. Powiedzmy, że w pełni wierzę w chorobę Covid i zgadzam się na wszystkie wprowadzone przez nich protokoły, noszę maskę, gdziekolwiek się udaję i dystansuję się społecznie. Zgadzam się z zamknięciami, ale zainwestowali miliardy w tę nową szczepionkę, wiele firm konkuruje ze sobą, aby była bezpieczniejsza i skuteczniejsza. Mówię, weźmy szczepionkę i wróćmy do normy. Co mówisz?

Dr. Madej Cóż, mówię ludziom, że powinniśmy się zatrzymać i bardzo mocno się nad tym zastanowić, ponieważ ta szczepionka nie jest podobna do żadnej innej szczepionki ani leku z przeszłości, których produkcja jest przyspieszana. Pominęliśmy testy bezpieczeństwa, pominęliśmy testy na zwierzętach, a ludzie muszą wiedzieć, że nie jest to bezpieczna szczepionka, nie wykazano, że jest bezpieczna. I ja, podobnie jak moi inni koledzy, podejrzewam, dlaczego pomija się testy na zwierzętach. Powodem jest to, że poprzednie próby przetestowania podobnego typu szczepionki w ciągu ostatnich dwudziestu lat - ponieważ ta jest tak inna - zakończyły się niepowodzeniem w badaniach na zwierzętach.

Na przykład w badaniach na zwierzętach w przeszłości, kiedy podawali ten typ zmodyfikowanego informacyjnego RNA lub szczepionki ze zmodyfikowanym DNA, zwierzęta na początku wydawały się bardzo wytrzymałe ze swoim systemem odpornościowym. Wow, to wyglądało na hit! Wzrosły poziomy przeciwciał w próbkach krwi, a także poprawiła się odpowiedź komórek T. Świetny! Ale w badaniach na zwierzętach robią coś, co nazywa się testem prowokacyjnym. [= Zaszczepione zwierzę jest słabo eksponowane na wirusa, a następnie obserwowane.].

Jest to nieetyczne w testach na ludziach, tylko w testach na zwierzętach, to znaczy po tym, jak dobrze wyglądają w próbkach krwi, dają zwierzętom wirusa lub bakterie lub wystawiają je na działanie wirusa lub bakterii. I wtedy widzieliśmy wiele problemów.

Za każdym razem zwierzęta wykazywały odpowiedź cytokinową, reakcję zapalną, co oznacza, że miały gorszą odpowiedź po wystawieniu na działanie wirusa lub bakterii. Byli bardziej chorzy, mieli więcej zapalenia płuc, więcej problemów z wątrobą i więcej zgonów. Więc gdyby tak się stało, prawie zawsze w poprzednich typach szczepionek tego rodzaju, moglibyśmy się spodziewać, że stanie się to z tą, którą próbują nam wprowadzić.

Powiedzmy więc, że dają nam to zdjęcie: na początku wszystko wygląda dobrze na wszystkich, prawda? A co, jeśli są narażeni na przeziębienie, zwykłą grypę, CV 20 lub cokolwiek zechcą, cokolwiek, coś podobnego do tej natury. I mam nadzieję, podobnie jak moi koledzy, że ludzie zobaczą więcej zgonów, więcej zachorowalności, [= częstość zachorowań w populacji] więcej problemów - i podejrzewam, że nie będą winić szczepionki, ponieważ producenci szczepionek nie mają odpowiedzialność w tej chwili, powiedzą tylko: Cóż, taka jest natura tego nowego wirusa. Mogliby o to winić. Musimy być bardzo ostrożni, ponieważ ta szczepionka nie jest bezpieczna, na podstawie wcześniejszych danych, które posiadamy, tylko tyle!

Ponadto ta szczepionka jest zupełnie nowa dla ludzi. Nigdy wcześniej nie zostało to ujawnione. Bawią się DNA, RNA, genomem, genami, wszystkie są tymi samymi pojęciami, które są używane do tego samego. To genom czyni nas ludźmi. To jest plan budowy dla nas. To, co sprawia, że rośniemy, co sprawia, że się rozmnażamy, co sprawia, że leczymy, to wszystko, czego organizm potrzebuje, aby wiedzieć, co robić. Więc kiedy manipulują tym w jakikolwiek sposób, mała zmiana może mieć katastrofalne skutki. Może prowadzić do raka, mutagenezy, [= zmiany składu genetycznego z powodu istniejących czynników wpływających], mutacji i zaburzeń autoimmunologicznych. [= Organizm atakuje od wewnątrz.]. Dlatego może to być efekt długoterminowy.To jest zupełnie nowe. Teraz badania nie są wykonywane poprawnie. Są przyspieszane. Musimy również przyjrzeć się długoterminowym badaniom, że żadne badania nie zostaną zakończone przed październikiem 2021 r. Oznacza to więc, technicznie, że wszyscy będziemy w środku wielkiego eksperymentu, kiedy zostanie wypuszczona szczepionka. Czy to nie jest niesamowite? Więc to sięga do Kodeksu Norymberskiego [= obowiązkowe wytyczne od 1947 r. Dotyczące eksperymentów na ludziach] z II wojny światowej. Nie powinni z nami eksperymentować bez naszej zgody. Ludzie muszą wiedzieć: jesteśmy w trakcie eksperymentu!

Dan : Jasne, że tak, a nawet w październiku 2021 r. Nawet to byłoby całkiem szybkie. Po jakim czasie zwykle szczepionka okazuje się bezpieczna?

Dr Madej : Dobre badanie ... dobre studia powinny trwać od dziesięciu do piętnastu lat. Teraz mówią pięć lat. Dobrze, ale jednak pięć lat to za wcześnie, ale dajmy im korzyść w postaci wątpliwości. Nawet pięć lat ... nie zrobimy tego. Zrobimy to za niecały rok.

Dan : Mniej niż rok. I możesz się założyć, że zaczną używać wojska jako królików doświadczalnych do dalszych testów. Zastanawiam się, kto pierwszy otrzyma tę szczepionkę i czy zacznie wymagać jej podczas podróży samolotem i tak dalej.

Dr Madej : W tym problem! Teraz wszyscy jesteśmy w trakcie wielkiego eksperymentu, nie wiemy, co się stanie, i chciałbym przypomnieć ludziom, że ten typ szczepionki wykorzystuje technologię zwaną „transfekcją”. [= wprowadzenie materiału genetycznego do komórek ssaków]. A kiedy to robią, jest to ta sama technologia, której używali w przypadku organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Tak więc, owoce i warzywa, ludzie prawdopodobnie zdają sobie sprawę, że są bezpłodne - zwykle nie rozmnażają własnych nasion - że może się to przytrafić człowiekowi.

Ponadto te warzywa nie są tak zdrowe, nie mają takiego składu odżywczego, jak normalne zdrowe organiczne owoce i warzywa. Jeśli spojrzymy na zwierzęta zmodyfikowane genetycznie, nie żyją one tak długo, mają bardzo krótkie życie. Więc to by nas w jakiś sposób zmodyfikowało genetycznie. Mogliśmy się spodziewać tego samego, można to ekstrapolować na ludzi. Musimy się zatrzymać i spojrzeć na to. Pretekstem do stosowania tego typu szczepionek jest to, że mogą to zrobić bardzo szybko, masowo ją produkować i wysyłać. Naprawdę, to jest powód, to jedyny powód, dla którego podają, aby używać tego typu szczepionki.

Dan : Cóż, zakładają również, że sam Covid jest niesamowicie "niebezpieczny". Czy zgodzisz się, że to… tak jak niedawno rozmawiałem z przyjacielem i powiedziałem: „Och, to jest dziesięć razy bardziej śmiertelne niż grypa”. Nie widzę tej liczby nawet w oficjalnych danych.

Dr Madej : Nie, wszystkie dane pokazują, że wcale nie jest to śmiertelne. CDC (Amerykańska Organizacja Zdrowia), Światowa Organizacja Zdrowia, wszystkie te grupy przyznają, że nie jest to tak śmiertelne. Możemy to porównać ze świńską grypą i nie zamykamy na to świata, prawda?

A także, wiesz, dane są silnie zmanipulowane ... i jest tu wiele fałszywych liczb i przy tak wielu błędach, nie mogę powiedzieć nie ... Myślę: to jest zamierzone. Jest to celowe, aby liczby rosły, ponieważ na przykład stan Floryda, który ma ponad 300 laboratoriów, które zgłosiły 100% pozytywne wyniki testów - to nie jest błąd, to są pojedyncze laboratoria. Następnie zbadano je i stwierdzono, że mniej niż 10% było faktycznie pozytywnych, a nie 100%. Coś się tam dzieje. To podwoiło się, nie tylko w innych stanach USA, ale także w innych krajach świata! Chwileczkę, co tu się dzieje? Widzimy, że wszystko odbija się w każdym, ok, więc dzieje się tu coś większego.

Wiesz, to nie tylko manipulacja danymi, patrzysz na to, jak ludzie zainwestowali w to dużo pieniędzy. Zarobiono dużo pieniędzy. I to oni naciskają na tę szczepionkę, oczywiście ludzie, którzy mają zamiar zarobić.

A także ludzie powinni wiedzieć, że te szczepionki, że nie mamy żadnej możliwości regresu, jeśli coś nam się stanie. Nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Jeśli umrzesz, jeśli ktoś umrze, jeśli ktoś zostanie okaleczony, jeśli ktoś ma skutki uboczne lub długotrwałe choroby, bardzo źle: nic nie możesz z tym zrobić. Wciąż zarabiają wszystkie swoje pieniądze, wszystkie swoje pieniądze, a my cierpimy. Jak to jest sprawiedliwe, jak to jest poprawne, jak to jest poprawne? Pomyśl, że masz autonomię [= niezależność ekonomiczna], aby wyprodukować dowolny produkt, nie musisz poprawnie przeprowadzać badań i rozwoju, nie musisz przeprowadzać testów bezpieczeństwa, po prostu wprowadzasz go na rynek i możesz zarobić tyle pieniędzy, ile chcesz i nic ci się nie stanie. Wyobrażać sobie! Nigdy nie kupilibyśmy samochodu [takiego],ale czy zrobiłbyś to swojemu ciału? Nasze ciało jest cenniejsze niż towar niż produkt.

Dan : Jasne. Wczoraj wysłuchałem twojego wywiadu z dr Kaufmanem (dr Andrew Kaufman = MD, BS Biology) i czy mógłbyś nam powiedzieć: Co to jest ta rzecz zwana lucyferazą, a także, jaki jest patent Billa Gatesa, który ma zabawną numerację?

Dr Madej : Tak ... cóż, to naprawdę przeszkadza mi bardziej niż szczepionka, o której mówiłeś. To technologia z tym związana. Więc kiedy mówią o tej szczepionce, są tak bardzo zainteresowani upewnieniem się, że wszyscy jesteśmy zaszczepieni na świecie. Bill Gates powiedział nawet, że chce, aby co najmniej 7 miliardów, czyli cały świat, zostało zaszczepionych, zanim będziemy mogli przejść do „nowej normy”.

Aby mieć pewność, że tak się stanie, nie ufasz lekarzom ani systemowi medycznemu. On ci nie ufa, mówiąc, że masz szczepionkę. Będziesz musiał to udowodnić. Chcą Cię naznaczyć, utożsamić z niewidzialnym tatuażem, który przechodzi pod skórę i który można odczytać za pomocą specjalnej aplikacji na telefonie komórkowym lub innym urządzeniu. A to daje unikalny identyfikator. W zgodzie? Więc to jest dla mnie, jak znakowanie cię jak krowa. I nie jest inaczej.

Identyfikator ten przechowuje historię szczepień, dokumentację medyczną i inne informacje. A to, czego używają, aby upewnić się, że twoje ciało tego nie odrzuci, to hydrożel [implant wykonany z mikroczipów owiniętych w specjalną tkankę] i nanotechnologia. [= nowa technologia materii w zakresie nanometrów]

A to jest bardzo szczególny wynalazek DARPA [DARPA = skrót od "Defense Advanced Research Projects Agency"]). Departament Obrony ma na sobie podmiot o nazwie „DARPA”. I to nie jest odrzucane przez ciało. I robi wiele różnych rzeczy.

Ale zdecydowali się go opatentować, aby oczywiście zarobić więcej pieniędzy, kiedy go opatentują. I nazywają tę identyfikację „lucyferazą”. To enzym, który się włącza, ok. Więc to jest jego nazwa: lucyferaza. Nie podoba mi się to imię i myślę, że to okropne imię. A to byłaby Twoja marka, to byłaby Twoja identyfikacja. Problem z tym… jest wiele. Nie tylko będziesz mieć tę markę, ale przez przypadek wprowadzili 26 marca 2020 roku międzynarodowy patent i zgadnij, kto to zrobił? Bill Gates - firma Microsoft to wprowadziła. Wciąż widzisz te same nazwiska.

Nie tylko możesz zarabiać na tej szczepionce, nie możesz zarabiać na samej >> lucyferazie. Możesz zarobić na opatentowaniu tego, numer to 060606, międzynarodowy patent na całym świecie. I to połączy tę nanotechnologię, ten hydrożel, tę lucyferazę, która połączy cię w chmurze (= chmurze danych) z 5G. Będzie działać za pośrednictwem twojego smartfona, a to przejdzie do chmury. Gdy już znajdzie się w chmurze, dane są gromadzone. W rzeczywistości gromadzisz wszystkie swoje dane biometryczne. I ta liczba, te dane zostałyby podpięte do kryptowaluty.

Więc twoje ciało zasadniczo stanie się twoim towarem. Nie ma już gotówki ani kart kredytowych. Czy widzisz, jakie to niebezpieczne ?! Ponieważ możesz zostać włamany do wszystkiego. Wiemy, że nasze telefony mają problemy, nasze komputery mają problemy. Każde urządzenie elektroniczne może zostać zhakowane. Kto powiedział, że nie możesz teraz zostać zhakowany?

A co jeśli zrobisz coś, czego rząd nie lubi, na przykład wypowiedzieć się przeciwko czemuś, lub jesteś wichrzycielem. Twoja zaszyfrowana waluta może zostać zabrana.

Dan : To brzmi zbyt fantastycznie, aby mogło być prawdziwe. Ale patent na tę technologię 060606 istnieje. To naprawdę tam jest, nie ma w tym nic konspiracyjnego.

Dr Madej : Tak, nie tylko to, jeśli spojrzeć na Afrykę, zaczęli testować dorosłych i dzieci z tą technologią. Za tym stoi Mastercard i Gates Foundation. Korzystają z danych biometrycznych i identyfikacji [= globalny numer identyfikacyjny] tych osób, jak mówimy, ze szczepienia. Więc to nie jest fantazja, oni już ją wypuszczają w Afryce.

Dan : Zakładam, że znasz Uchwałę Izby 6666, Ustawę o śladach.

Dr Madej : Tak, tak!

Dan : Wiesz, gdybym był, gdybym była ... Powiedzmy, że jest rok 1995, a ja jestem dyrektorem z Hollywood i jesteśmy w biurze, myślimy o scenariuszu filmowym i zamierzamy nakręć film science fiction o przyszłości. gdzie jest dystopia, [opowieść osadzona w wyimaginowanym społeczeństwie, które stało się nie do życia], w którym wszyscy są przez cały czas kontrolowani, a my będziemy mieć coś, co nazywa się lucyferazą, która połączy Cię z chmurą z identyfikatorem od trzech do sześciu, a także, aby upewnić się, że wszyscy to zrobią i zostaną wyśledzeni, dodamy jeszcze cztery szóstki. To znaczy, to jest dziwne. Co się dzieje? To powinno skłonić nas do myślenia.

Dr Madej : Właściwie powiedziałbym, że gdybym przeczytał scenariusz, powiedziałbym, och, to jest zbyt szalone, nikt nie kupi tego filmu. Nie zastanawiałbym się nawet nad tym filmem ani scenariuszem, tak jakbyś musiał uczynić go trochę bardziej niejasnym lub trochę bardziej interesującym.

Dan : Czy to wiarygodne?

Dr. Madej: Tak, dokładnie. Ale robią to na naszych oczach i wiecie, jestem córką Bożą, wierzę, w Jezusa Chrystusa, wierzę w Boga, ok, i wierzę też, że - są testy, tam to ludzie, którzy są wyznawcami szatana, wierzą w szatana, wierzą w 666, wierzą w symbolikę. I myślę, że myślą, że muszą nam powiedzieć, co robią, zanim to zrobią. Jest jeszcze coś, co dzieje się tylko w sferze fizycznej, myślę, że w rzeczywistości dzieje się to również w sferze duchowej. A jeśli się rozejrzysz, zobaczysz symbolikę wszędzie, jeśli zdecydujesz się na to spojrzeć. Jakie są zbiegi okoliczności w użyciu tych liczb, które to są - nie sądzę, że to tylko zbieg okoliczności. Dlaczego tak się dzieje na całym świecie, nie tylko w jednym kraju, można powiedzieć, że w jednym kraju jest korupcja, ale dzieje się to na całym świecie.I jeśli spojrzysz, ciągle pojawiają się te same nazwiska, Fundacja Gatesa, Bill Gates za każdym razem, to on na nas korzysta.

W Afryce, w Indiach, sparaliżował lub zabił około 500 000 dzieci. Zrobił to bez zgody, bez informacji, okłamał ich, a mimo to uszło mu to na sucho, nic mu się nie stało. Jak myślisz, dlaczego zrobiłby coś innego dla nas, dla kogokolwiek innego w tej rundzie? Wierzy też w wyludnienie, wierzy w eugenikę, pochodzi z tej linii rodu. Uważa, że jest nas zbyt wielu, chce zredukować stado. Ludzie, obudźcie się! Ten człowiek nie chce, żebyśmy wszyscy żyli na ziemi. Mówił to wiele razy na wiele różnych sposobów, pokazały to jego zapisy, a on nie jest naukowcem, nie jest lekarzem, nie jest epidemiologiem.Dlaczego dajemy mu tę moc? On ma wszystko do zyskania, a my mamy wszystko do stracenia.

Dan : Oczywiście. Jest taki punkt w testach, o którym zapomniałem zapytać i chcę do niego wrócić. Jestem trochę zdezorientowany, co jest fałszywym pozytywem itp. Ale jedna rzecz, która mnie uderza, to to, że mamy te krzywe, które zaczęły spadać w kwietniu lub maju, a śmiertelność spadła prawie do zera, to tak, jakby była powyżej zera, prawda. Więc albo dowody są uzasadnione, a liczba przypadków rośnie. Co by oznaczało: wzrost liczby przypadków - bardzo niski stabilny wskaźnik śmiertelności, oznacza to, że sam wirus jest mniej śmiertelny każdego dnia, co jest dobrą rzeczą. Lub są to fałszywe alarmy, co oznacza, że tak naprawdę nie mamy przypadków. Więc gdziekolwiek, czy to nie jest wygrana na coś takiego: wróćmy do normalności?

Dr Madej:Tak, kierujesz się zdrowym rozsądkiem i całkowicie się z tobą zgadzam. W tej chwili nie ma powodu, aby podjąć działanie awaryjne. Dlaczego nadal jesteśmy w stanie wyjątkowym? Technicznie nadal jesteśmy w tym stanie. Dlaczego to się dzieje? Nie, nie ma powodu do sytuacji awaryjnej. Wielu prawników próbuje wnieść sprawę do sądu, ponieważ nie powinniśmy być w stanie wyjątkowym. I muszę powiedzieć, że test PCR nigdy nie był przeznaczony do diagnozowania nikogo. Wystarczył mały kawałek DNA, a ty go wzmacniasz. Sprawiasz, że jest on liczniejszy, aby móc go analizować i na to patrzeć. Więc to, na co patrzysz, to tylko mały kawałek, co oznacza, że ten kawałek może pochodzić z wielu różnych rzeczy: może pochodzić z przeziębienia, może pochodzić ze zwykłego przewodu kominowego.Widzieliśmy, że sekwencja pochodzi z chromosomu 8 w ludzkim ciele, co oznacza, że jeśli dostatecznie powiększysz, myślę, że wszyscy będziemy pozytywni. Każde laboratorium wykonuje różne typy amplifikacji.

Nie ma tu żadnego znormalizowanego procesu. To szalone. Więc technicznie rzecz biorąc, musisz być naukowcem, aby to rozgryźć lub zrozumieć, jeśli używasz testu PCR w określony sposób, z technicznego punktu widzenia prawie każdy może być pozytywny. Nie oznacza to, że są one pozytywne dla tej infekcji, ponieważ przyjmujesz tylko niewielki kawałek. Więc to jest bardzo niepokojące. Wielu lekarzy i naukowców wypowiedziało się, jest cenzurowanych i miażdżonych. To nie jest dobra nauka, to nie jest dobra medycyna, którą obecnie praktykujemy.co oznacza, że jeśli powiększysz wystarczająco, myślę, że wszyscy będziemy pozytywni. Każde laboratorium wykonuje różne typy amplifikacji. Nie ma tu żadnego znormalizowanego procesu. To szalone. Więc technicznie rzecz biorąc, musisz być naukowcem, aby to rozgryźć lub zrozumieć, jeśli używasz testu PCR w określony sposób, z technicznego punktu widzenia prawie każdy może być pozytywny. Nie oznacza to, że są one pozytywne dla tej infekcji, ponieważ przyjmujesz tylko niewielki kawałek. Więc to jest bardzo niepokojące.

Dan : Czy widziałeś cytat Elona Muska któregoś dnia, to było wczoraj. Nie widziałem go, co powiedział?

Dan: Wiesz, nie wiem, co myśleć o Elonie Musku. Czasami myślę, że jest to część tego ruchu transhumanistycznego. Z drugiej strony, od czasu do czasu mówi bardzo rozsądne rzeczy. W wywiadzie powiedział, że uważa, że to przesadna reakcja, cała sprawa COVID była przesadną reakcją. Powiedział, że nie ma powodu, aby zamknąć gospodarkę i poddać kwarantannie itp. A potem doszło do punktu, w którym ankieter powiedział: „Cóż, wygląda na to, że mamy odpowiedź na to wszystko. Będzie to szczepionka, która wyjdzie na jaw”, a on (Elon Musk) mówi: „Ja nie przyjmę tego! ”. A ankieter był zszokowany, prawda. Nie sądzę, żeby wywiad miał przebiegać w ten sposób. A on mówi: „Nie, nie wezmę tego i nie dam tego mojej rodzinie”. Ona mówi: „Dlaczego nie?”, A on mówi: „Aaa, ponieważ nie jest to na tyle niebezpieczne, żebym się martwił, a na pewno nie na tyle niebezpieczne, żebym dawał to moim małym dzieciom ”.

Dr Madej : Tak, on też mnie dezorientuje, zgadzam się z tobą. Ponieważ tak mówi; z drugiej strony wierzy w transhumanizm, że powinniśmy łączyć się z cyborgami (= pół istoty ludzkie, pół maszyny) i stać się jednością z AI (= sztuczna inteligencja). Ale może jest to kwestia finansowa, dlaczego to powiedział. Ze względu na swoje fabryki. W tej chwili tracisz pieniądze w swoich fabrykach - nie działają one na pełnych obrotach. Więc mam przeczucie, że może to mieć coś wspólnego z twoim zyskiem pieniężnym. Słyszałem jednak, że ostatnio sam też wszedł do przemysłu szczepionkowego. Więc to jest sprzeczność, wiesz. Nie wiem, czego się po nim spodziewać.

Dan : Ja też nie. Ale ostatnio widziałem jego zdjęcie z Ghislaine Maxwell (= rzekomym partnerem Epsteina) i to wystarczy, żebym prawie to wykluczył, wiesz?

Dr Madej : Tak, nie ufam mu.

Dan : Nie, jasne. Cóż, było to bardzo pouczające i pouczające i… ojej! Jedną rzeczą, o którą chciałem cię zapytać, zanim skończymy, jest: Co to jest ustawa o gotowości na wypadek katastrofy [= ustawa o gotowości na wypadek katastrofy]?

Dr Madej : Tak, więc to prawo zostało uchwalone, myślę, że około lutego 2020 r. I to dało producentom szczepionek odporność na wszelką odpowiedzialność. Ponieważ chcieli zachęcić ich do jak najszybszego wyprodukowania szczepionek i nie bać się reperkusji szkodliwych skutków szczepionki, ponieważ, wiesz, jeśli ludzie naprawdę zachorowali i umarli, nie chcieli stracić pieniędzy. Aby ich chronić, okryli ich nią. Więc to była część aktu.

Dan : Wracając do 1986 roku, z tego, co usłyszałem od RFK Junior (Robert Francis Kennedy Junior), myślałem, że istnieje już odporność na szczepionki. A co to było? Czy to był jeszcze jeden krok?

Dr Madej : Chodzi o to, żeby ich naprawdę chronić. To był bardzo mocny język, to było jak robienie podwójnej zmiany. Ponieważ zgodnie z ustawą z 1986 r. W ramach wymiaru sprawiedliwości zgodzili się, że istnieją problemy z obrażeniami spowodowanymi przez szczepionki, więc wydali trochę, specjalny sąd dla nich. Cóż, w tym specjalnym sądzie nadal możesz pozwać i dostać pieniądze za szkody spowodowane szczepieniami. Jednak ten akt wyjątkowy odebrałby również temu sądowi.

Dan : OK. Dobrze. Cóż, myślę, że mam do ciebie ostatnie pytanie. Myślę, że znam odpowiedź na to pytanie, ale udawaj, że to twoja przyjaciółka albo twoja matka, albo nie wiem kto. A ona mówi: „Carrie, czy zamierzasz dostać szczepionkę?

Dr Madej : Absolutnie nie. W rzeczywistości nie otrzymam żadnych szczepień. W ogóle im nie ufam. Straciliśmy wszystkie środki bezpieczeństwa, nasze kontrole i salda poszły za burtę. Ani trochę. Za bardzo cenię swoje ciało i moją suwerenność.

Dan : Teraz nadchodzi druga fala, wiemy, że nadchodzi, będą wyolbrzymiać każdą sprawę, która się pojawi, ponownie spróbują nas zamknąć, takie jest moje zdanie. Czy masz ostatnie słowo do ludzi: o czym powinniśmy pomyśleć, gdy nadejdzie jesienny sezon grypowy?

Dr Madej : Odmówiłbym również regularnej szczepionki przeciw grypie, ponieważ wprowadzają one składniki, które nie zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa. A w przeszłości, kiedy ludzie byli szczepieni przeciwko zwykłej grypie, kiedy zostali wprowadzeni do dziwnego szczepu, takiego jak H1N1, świńska grypa, mieli gorszą reakcję, w rzeczywistości radzili sobie gorzej niż osoba, która nie została zaszczepiona. grypa. W ogóle im nie ufam i mamy badania, które pokazują, że to prawda. Powiedziałbym ludziom, że dopóki nie będziemy mieli niezależnych badań nad szczepionkami, prowadzonych przez międzynarodowych naukowców i lekarzy z całego świata, nie ufałbym żadnej z nich.

Dan : Więc masz bardzo małe zaufanie do szczepionki przeciw grypie, a jeszcze mniejsze do nadchodzącej szczepionki przeciw grypie Covid?

Dr Madej : Oczywiście, zgadza się.

Dan : OK.

Dr Madej bardzo dziękuję za poświęcenie dziś czasu na rozmowę z nami i mam nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli porozmawiać ponownie.
Dr Madej : Danny, dziękuję za zaproszenie. To przyjemność.

CC - kla.tv/es
Edward7
Zatrute, i zakażone maseczki;
...


Maseczki sprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia do Polski z Ukrainy (przez “słupa” MZ, czyli instruktora z Zakopanego) zostały zakażone pyłem biologicznym!

Tzw. “ukraińskie” maseczki noszą ślady substancji radioaktywnych!

Na “ukraińskich” maseczkach wykryto również mikroskopijne ostre włókna tworzyw sztucznych oraz azbestu!

Oddychanie przez te “ukraińskie” …More
Zatrute, i zakażone maseczki;
...


Maseczki sprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia do Polski z Ukrainy (przez “słupa” MZ, czyli instruktora z Zakopanego) zostały zakażone pyłem biologicznym!

Tzw. “ukraińskie” maseczki noszą ślady substancji radioaktywnych!

Na “ukraińskich” maseczkach wykryto również mikroskopijne ostre włókna tworzyw sztucznych oraz azbestu!

Oddychanie przez te “ukraińskie” maseczki jest groźne bezpośrednio dla osób je używających!

… To najważniejsze konkluzje raportu ośrodka medycznego ze Szwajcarii Spiez Laboratory, the SFI for NBC - Civil Protection , które analizowało skład tych “ukraińskich” maseczek!

Na czyje zlecenie zostały przeprowadzone w Szwajcarii czynności egzaminacyjne maseczek z Ukrainy? Tego niestety raport nie precyzuje. Ale można tylko domyślić się, że to agencja rządowa państwa, która dobrze życzy zwykłym Polakom….mr-navigator.mystrikingly.com/…seczki-dla-polakow-za-5-mln-zl

Rząd chce wymusić maski, które produkują określone firmy , te maski mogą być skażone, gdyż fałszywa "plandemia" staje się nazbyt oczywista, i kłamcy plączą się we własnych kłamstwach , chcą więcej przypadków, ludzie nie będą chcieli się szczepić - to inne metody testy , albo maski ...