Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
01:18:06
Maja 21
21.8K
(+18) Out Of Shadows | Z Cienia | LEKTOR PL (rumble.com) Dokument Out Of Shadows zdejmuje zasłonę z tego, jak media głównego nurtu i Hollywood manipulują i kontrolują masy poprzez szerzenie propagandy …More
(+18) Out Of Shadows | Z Cienia | LEKTOR PL (rumble.com)

Dokument Out Of Shadows zdejmuje zasłonę z tego, jak media głównego nurtu i Hollywood manipulują i kontrolują masy poprzez szerzenie propagandy w swoich treściach. Naszym celem jest obudzenie społeczeństwa poprzez rzucenie światła na to, jak wszyscy zostaliśmy okłamani i poddani praniu mózgu przez ukrytego wroga.

Ten projekt jest wynikiem dwóch lat pracy zespołu profesjonalistów. Patrioci stworzyli ten dokument z jedynym celem, jakim jest wydobycie prawdy.

Projekt ten został niezależnie wyprodukowany i sfinansowany. Jest on dostępny na wielu różnych platformach ZA DARMO dla każdego, kto chce go obejrzeć, udostępnić i pobrać. Prosimy o podzielenie się tym filmem z przyjaciółmi i rodzinami.
YouTube zakopał ten dokument głęboko i nie będziesz w stanie go znaleźć, chyba że specjalnie wyszukasz kanał YouTube "outofshadows". Wierzę, że YouTube nie chce od razu usunąć filmu, ponieważ obawia się, że zwróci to większą uwagę na dokument, jeśli zostanie natychmiast ocenzurowany. Jedno jest pewne. Ktoś lub przysłowiowe "ONI" nie chcą, żebyś zobaczył ten dokument. Jego grupą docelową są ludzie, którzy nic nie wiedzą o mrocznym okultystycznym lalkarstwie świata za kurtyną.
józef rej shares this
136
Damian Nowak shares this
324