Clicks1.7K
Anja39
4
Czy wojsko będzie siłą szczepić ludność w Niemczech? www.youtube.com/watch Opublikowano 4 paź 2013 Armia niemiecka planuje corocznie kształcić 1600 żołnierzy pod okiem personelu w cywilnych szpit…More
Czy wojsko będzie siłą szczepić ludność w Niemczech?

www.youtube.com/watch

Opublikowano 4 paź 2013
Armia niemiecka planuje corocznie kształcić 1600 żołnierzy pod okiem personelu w cywilnych szpitalach. Żołnierze nie będą więcej ćwiczyć na swoich kolegach, lecz na prawdziwych pacjentach. Mają ćwiczyć podawanie jedzenia i leków, mycie... oraz szczepienie pacjentów. Czy nie jest to może kolejny krok w kierunku masowych, przymusowych szczepień mających służyć depopulacji?
Janek Kowalski
Hiszpański biskup zwraca uwagę na spisek w celu depopulacji ludności Ziemi
admin, ndz., 2013-04-21 14:02

Skala zjawiska:
globalne

ryzyko katastrofy


źródło: dreamstime.com
Biskup Juan Antonio Reig Pla, pełniący ważną funkcję w hiszpańskim episkopacie wypowiedział się publicznie na temat depopulacji ludności na Ziemi. Zagadnienie to jest rugowane z mediów, dlatego trzeba docenić odwagę …More
Hiszpański biskup zwraca uwagę na spisek w celu depopulacji ludności Ziemi
admin, ndz., 2013-04-21 14:02

Skala zjawiska:
globalne

ryzyko katastrofy


źródło: dreamstime.com
Biskup Juan Antonio Reig Pla, pełniący ważną funkcję w hiszpańskim episkopacie wypowiedział się publicznie na temat depopulacji ludności na Ziemi. Zagadnienie to jest rugowane z mediów, dlatego trzeba docenić odwagę hierarchy.

Jako wykonawców tajnego planu zmniejszenia populacji wskazał uniwersytety, partie polityczne, związki zawodowe, ONZ, UNESCO a także niektóre duże międzynarodowe organizacje pozarządowe. Według niego istnieje pewien rodzaj sojuszu tych organizacji, które współpracują ze sobą już od jakiegoś czasu i realizują jakaś agendę. Depopulacja według niego odbywa się poprzez promowanie postaw społecznych, które mają na celu zmniejszenie ilości urodzeń. Jako przykład podał on aborcję, którą nazwał barbarzyństwem.

Biskup wskazał konkretne ustawy w Hiszpanii, które zostały tak skonstruowane, że ich obowiązywanie jest wymierzone przeciwko życiu i rodzinie. Juan Antonio Reig Pla nie wini za to jednak hiszpańskiego rządu wskazując, że wykonuje on tylko zadania zlecone na wyższym poziomie. Jako konstruktorów tego nowego ładu wskazał ONZ i Unię Europejską.

Również Polska wyludnia się w zastraszającym tempie. Młodzi ludzie rzadko decydują się na posiadanie dzieci, a gdy już do tego dojdzie to jeśli są zwykłymi Polakami pracującymi na etatach każde następne dziecko w rodzinie pogłębia tylko jej biedę. Depopulacja, na którą zwraca uwagę hiszpański biskup trwa w najlepsze a otumanione narody europejskie obudzą się z przysłowiową ręką w nocniku, gdy zaczną już bankrutować legalne piramidy finansowe zwane eufemistycznie systemami emerytalnymi.

Opór wydaje się być obecnie bezcelowy i pozostaje emigracja wewnętrzna lub rzeczywista i to poza Unię Europejską, która coraz bardziej przypomina III Rzeszę. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie zajdzie to aż tak daleko, iż będzie się w mocy prawa zabijać ludzi starszych i chorych, jako stanowiących kłopot dla państwa. Niemożliwe? Dajmy szanse rządzącym nami nowożytnym komunistom, to specjaliści od ludobójstwa lepsi od Nazistów, więc jeszcze nie raz nas mogą zaskoczyć.
Anja39
czystki głupoty 😀 nareszcieeeeee ☕
Janek Kowalski
Depopulacja postępuje na naszych oczach i większość ludzi nawet tego nie widzi
admin, pon., 2013-01-14 18:19

Skala zjawiska:
globalne

ryzyko katastrofy


Źródło: dramstime.com
Z wszystkich stron wciąż słyszymy o tym, że liczba ludności jest za duża. W tym kontekście coraz częściej słyszymy takie słowo jak depopulacja. W niektórych częściach świata przeludnienie jest istotnym problemem, ale …More
Depopulacja postępuje na naszych oczach i większość ludzi nawet tego nie widzi
admin, pon., 2013-01-14 18:19

Skala zjawiska:
globalne

ryzyko katastrofy


Źródło: dramstime.com
Z wszystkich stron wciąż słyszymy o tym, że liczba ludności jest za duża. W tym kontekście coraz częściej słyszymy takie słowo jak depopulacja. W niektórych częściach świata przeludnienie jest istotnym problemem, ale nie w Europie.

Ludziom wydaje się, że depopulacja będzie się odbywała w sposób stanowiący odwzorowanie praktyk nazistowskich. Wielu Amerykanów wierzy w to, że FEMA, agencja do spraw wydarzeń nadzwyczajnych, przygotowuje wielki holokaust dla części obywateli USA. Jednak ani oni ani Europejczycy nie dostrzegają tego, że depopulacja w krajach zachodnich trwa na całego. Jest to proces związany z promowaniem hedonizmu, jako stylu życia, co samo w sobie powoduje zmniejszenie ilości narodzin dzieci, bo przecież dziecko przeszkadza w zabawie.

Setki milionów ludzi w Europie i poza nią decyduje świadomie o nie posiadaniu potomków. Jednocześnie zniechęcanie ludzi do posiadania dzieci odbywa się na płaszczyźnie fiskalnej. Rozmaite żenujące zasiłki i becikowe nie powodują w żaden sposób poprawy sytuacji rodziny, w której z dwojga rodziców nagle pracuje jedno a wydatki rosną dwukrotnie. Młodzi ludzie kalkulują i nie chcą mieć dzieci. Ci, którzy je mają traktowani są często, jako dziwacy czy wręcz dziecioroby.

Intrygująca jest tez wiara społeczeństw, w tym naszego, że system emerytalny i tak zwane bezpieczeństwo socjalne będzie trwało wiecznie. Skoro już teraz pracujący muszą oddawać ponad połowę tego, co wypracowują to skoro Polska się wyludnia i młodzi po prostu stąd wyjeżdżają to, kto zapłaci składki emerytalne, z których będzie finansowana emerytura aktualnych trzydziesto i czterdziestolatków? Ktoś, kto wierzy w emeryturę z ZUS jest idiotą, a ktoś, kto nie ma dzieci z wygody ryzykuje swoją starością o ile nie inwestuje mądrze.

Depopulacja to również promocja nazistowskich metod ubranych w nowe słowa takie jak aborcja czy eutanazja. Nowomowa jest znakiem szczególnym każdego totalitaryzmu a zabijanie jest po prostu zabijaniem i trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Oddziaływanie propagandowe, jakie serwują nam media i kultura masowa jest oczywiście ukierunkowane tak, aby w każdym dobrym lemingu wyzwolić na starość odruch szybkiego skoczenia w dół ze skarpy, aby chociaż trochę ulżyć upadającym systemom emerytalnym. Tak jak w przypadku aborcji tłumaczy się to wygodą matki tak eutanazję można tłumaczyć, jako wybawienie dla dzieci a zwłaszcza dla państwa, które z chęcią spuściłoby w toalecie wyeksploatowanego niewolnika. Najlepiej jest to zrobić humanitarnie, usypiając jak psa. To klasyczny przykład tego, do czego nas doprowadzi przyzwolenie na usypianie ludzi.

Ci, którzy nie dadzą się zabić celowo i tak nie będą żyli dłużej, bo lawinowo rośnie liczba przypadków raka. Już teraz staje się to jedne z głównych powodów śmierci. Gdy patrzy się na ilość powikłań ciążowych to też przeraża. Trucizna sączona w postaci domieszek GMO i innej chemii powoduje, że nasze organizmy nie wytrzymują. Długotrwałe spożywanie wyłącznie produktów obecnych w supermarketach to droga do własnych problemów ze zdrowiem. Mądra zasada mówi, aby nie jeść produktów reklamowanych w telewizji.

Depopulacja jest szczególnie widoczna w Polsce i gdy patrzy się na to, jaka jest skala naszej emigracji to powstaje pytanie, kto zapełni lukę po brakujących kilku milionach ludzi. Proces ten zresztą nie ustaje, więc mnożą się rozmaite spekulacje, że na miejsce Polaków przyjdą tu mieszkać inni. Procesy skutkujące na przykład obecnością żywności GMO w naszej diecie trwają od lat tak jak programowanie kulturowe stwarzające wrażenie, że liczą się tylko homoseksualiści i single a cała reszta jest ciemnogrodem. Przypomina to trochę anegdotę z gotującą się żabą. Jeśli wrzucimy żabę do wrzątku to od razu wyskoczy oparzona, ale gdy wrzucamy ją do garnka z zimną woda, którą powoli podgrzewamy to żaba się ugotuje, nawet nie wiedząc, kiedy. Postawa tych wszystkich ludzi uważających, że depopulacja jest mitem przypomina właśnie ten drugi przypadek.
Scudetto
Jan-Jakub Rousseau jako pozytywny przykład w katolickiej telewizji...
Poszukam lepiej innego przykładu:
Hilary Koprowski.
Młodych wykształconych z wielkich miast,którzy mają nową szajbę-unikanie szczepień,proszę ,aby zajrzeli do wikipedii.
Profesor Hilary Koprowski.
Człowiek legenda.Miałem honor spotkać tego wspaniałego starca kilka lat temu.
Zawdzięczam Mu zdrowie,a może życie.
No i moja mama…More
Jan-Jakub Rousseau jako pozytywny przykład w katolickiej telewizji...
Poszukam lepiej innego przykładu:
Hilary Koprowski.
Młodych wykształconych z wielkich miast,którzy mają nową szajbę-unikanie szczepień,proszę ,aby zajrzeli do wikipedii.
Profesor Hilary Koprowski.
Człowiek legenda.Miałem honor spotkać tego wspaniałego starca kilka lat temu.
Zawdzięczam Mu zdrowie,a może życie.
No i moja mama nie była porąbana i mnie pozwoliła zaszczepić.
Kilka lat starsze dzieciaki jeszcze chorowały.
Te które przechorowały z reguły długo nie żyły.
Teraz takich kalek jest już malutko;policzę na palcach od jednej ręki.
Oczy nie widzą sercu nie żal.Internet wszystko przyjmie.
Można wypisywać politpoprawne ekopierdoły.