19:58
Německá neuroložka - roušky ničí plíce, srdce a mozek
Public domain
Květuše Fukalová
Tohle chápe každý člověk, který používá kritické myšlení! Právě lékaři se dopouštějí toho nejhoršího na svém národě, je to kriminální čin.Zločin genocidy obyvatelstva.Dlouhodobě medicína spolupracuje s MOCNÝMI. To, že porušují Hippokratovu přísahu je zřejmě nezajímá. Dopouštějí se kriminálního činu. Nakonec se jejich neschopnost vzepřít se zlu postaví i PROTI JIM SAMOTNÝM.
Laco Bajzo
Pohanská Hippokratova prísaha démonom je zárukou poslušnosti zlému:
Hippokratova prísaha
"Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Aeskulapovi, Hygiei a Panacei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať: Svojho učiteľa v lekárskom umení si budem rovnako ctiť ako vlastných rodičov …More
Pohanská Hippokratova prísaha démonom je zárukou poslušnosti zlému:

Hippokratova prísaha
"Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Aeskulapovi, Hygiei a Panacei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať: Svojho učiteľa v lekárskom umení si budem rovnako ctiť ako vlastných rodičov a vďačne mu ponúknem všetko potrebné...."
lekom.sk/slovenska-lekarska-komora/hippokratova-prisaha
Problém je ,že ani lekári sa neboja Boha tak,ako tí zapredaní politici a celá tá mašinéria globalistov.
Peter Emanuel shares this
3
Chrípkofóbia
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Viac takých špičkových expertov na zdravotníctvo a medicínu. Len škoda,že všetko je mazané a cenzurované. Viac takých videí a dávať na túto stránku.
80
Německá neuroložka - roušky ničí plíce, srdce a mozek