Clicks2.2K

AK TO NIE JE FAKE, JE TO STRAŠIVÉ ... "Hydra vám vytvorí nový hybridný vzhľad 3.0." (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny

AK TO NIE JE FAKE, JE TO STRAŠIVÉ ... "Hydra vám vytvorí nový hybridný vzhľad 3.0." (VIDEO)

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Na jednej strane nemožno úplne dôverovať všetkému, čo sa na internete objaví, a na druhej strane nemožno pristupovať ku všetkým informáciám, najmä pokiaľ ide o nezákonnosť covidu, skepticky a úplne nedôverčivo. prečo? Pretože sme boli presvedčení o satanskom podvode úradov. Drzo a cynicky klamú ľudí vo svete a aj v Rusku o všetkom, čo sa týka tohto svetového teroristického útoku biologickými zbraňami – vakcínou proti covidu.

Veriť alebo neveriť - každý sa rozhodne sám za seba. Ale musíme a nesmieme stratiť zo zreteľa tento druh dôležitých informácií. Je lepšie to vziať na vedomie a pozorne sledovať, čo sa deje vo svete. Príde čas a Pán zjaví všetko: čo je pravda a čo je falošné. Ale dnes je najdôležitejšie jednoznačne sa postaviť na pozíciu úplného odmietnutia očkovania! Nezničte seba a svojich blízkych!

Pre pravoslávnych stačí, že vakcíny obsahujú bunky zabitých detí. To je dokázané a nepochybné! Preto očkovanie-kanibalizmus poškvrňuje telo aj dušu človeka. Toto je priama cesta do večnej záhuby. Kto má rozum, nech pochopí!


PS Bratia a sestry! Proces zmutovania človeka prostredníctvom zmeny jeho DNA nejaký čas trvá a preto sa teraz zdá, že sa očkovanému nič strašné nedeje, okrem nežiaducich účinkov očkovania. Ale podľa našich pozorovaní, podľa vašich listov a svedectiev na internete sa očkovaní ľudia stávajú inými: viac nahnevaní, tí, ktorí nenadávali, začali nadávať atď. atď. Už teraz sa pozoruje duševná a morálna ujma. čo bude ďalej? Boh vie. Ale predpovede sú najnegatívnejšie ...

„Vakcína obsahuje: luciferázu, vírusy, SARS, MEPC, HIV, AIDS, spike proteín. Ide o kombináciu najsmrteľnejších a najdokonalejších biologických zbraní, aké boli kedy vytvorené. Transfekujú človeka. Je popísaná interakcia týchto nebezpečných vírusov, parazitov, programovateľných zlatých nanobotov (nanočastíc), oxidu grafénu. Používajú elektroporáciu, krispr-kas9 (génové nožnice) a modifikované hydry. Modifikovaná hydra a parazity sa spájajú a integrujú do ľudského genómu. Kombináciou týchto prvkov a hydry vznikajú nové humanoidné tvory – z človeka sa stáva nový geneticky modifikovaný organizmus.

3rm.info/…0-gidra-sdelaet-iz-vas-novyj-gibridnyj-vid-30.html

Video po rusky kto rozumie ten pochopí !
brighteon.com/47c75455-bb26-46c4-952d-19380bd083b2


Dr. Andreas Noack – Covid vakcíny obsahují uhlíkové nanožiletky ve for…
Public domain
Hermenegild
Lunalva: potvrdzujem,je to tak, nejedná sa o jednotlivcov, ale o celé rodiny. keď sa ich spýtaš, prečo prestali prijímať sviatosti, tak ti povedia, že nemajú žiaden hriech a boja sa chodiť aj len pred kostol, že sa nakazia, tak radšej sú totálne zatvorení doma, ale pritom v nedeľu idú do supermarketu, čo predtým nikdy nerobili.
apredsasatoci
Prijímať na ruku - prijímať svätokradezne by som sa bála.
Hermenegild
Sú miesta, treba sa ale o tú milosť nájsť ich modliť, kde sa prijíma do úst.
LunaIva
Žiaľ aj ja som si všimla zmeny u očkovaných, hlavne duchovný úpadok.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aj to
Alois Kreps
A zase strašíte Martine. Když si nejste jistý, jestli to není fake, tak to nezveřejňujete. Protože to potom vypadá, jako že nemáte svůj vlastní názor. Tohle není televize, myslím.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Preto som to zverejnil lebo naživo som u viacerých zažil čo si napichali ten sajrajt,že úplne podráždení,nervózni dosť často a úplne iné chovanie a správanie čo som nikdy nevidel - ako pred tým keď nemali pichnuté tie jedovaté satanské "vakcíny".
fiat33
Známy povedal o svojej manželke že je akasi " besná " v poslednom čase obaja sú štepeni...
apredsasatoci
Takéto výroky poznám bežne aj od párov, ktoré očkované nie sú.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
@apredsasatoci
Myslíš seba ? 😂
apredsasatoci
Nebuď drzý! 😉