01:08:42
JOKAMA
21.2K
RAF RAF - Videos Witam na moim kanale. Tematyką pól elektromagnetycznych w codziennym zyciu zainteresowałem się od czasu moich problemów ze zdrowiem. Jestem chory na chorobę autoimunologiczną i …More
RAF RAF - Videos

Witam na moim kanale.
Tematyką pól elektromagnetycznych w codziennym zyciu zainteresowałem się od czasu moich problemów ze zdrowiem. Jestem chory na chorobę autoimunologiczną i przeszedłem już większość ścieżek lekarskich w Polsce, ale również leczyłem się u zagranicznych lekarzy.
Od ponad 10 lat pracując w IT byłem wystawiony na działanie pól, nie mówiąc o warunkach domowych, gdzie większość czasu spedzałem przy silnym modemie wifi. Jest dużo profesjonalnych informacji oraz raportów odnośnie szkodliwości emf/pem , dlatego postanowiłem ograniczyć je w moim otoczeniu, a na tym kanale przybliżyć tą tematykę.
Wiem że temat emf jest dla wielu śmieszny i memiczny :) sam tak myślałem póki byłem zdrowy. Okazuje się jednak że nawet same firmy resekuracyjne ubezpieczające ubezpieczycieli (np Swiss Re) uważają pola pem za duże zagrożenie dla ich biznesu i potencjalne źródło wielu pozwów. Jeśli ktoś nie ufa badaniom to niech podąża śladem pieniądza, bo widać że jest coś na rzeczy.
Ja Grzesznik shares this
171
megur shares this
10