Watykan: szczepionki przeciw covid-19, ''moralnie akceptowalne''.
Bos016

Watykan: szczepionki przeciw COVID-19 „moralnie akceptowalne” - Vatican News

Watykańska Kongregacja Nauki Wiary wydała notę, zaakceptowaną przez Papieża Franciszka, która w tym czasie pandemii pozwala na korzystanie ze …
Bos016
Weronika....S
Zastanówmy się dlaczego tego procederu nie ukrywają i otwarcie mówią, że wykorzystane są tkanki abortowanych dzieci? Ludzie przyjmujący takie szczepionki nieświadomie nie mieliby świadomości pośredniego udziału w tej zbrodni dzieciobójstwa i korzystania z niej, byliby tylko oszukanymi. A im chodzi o ich obciążenie ludzi przed Bogiem. Znając prawdę, nie będą mogli się wytłumaczyć z udziału w tym …More
Zastanówmy się dlaczego tego procederu nie ukrywają i otwarcie mówią, że wykorzystane są tkanki abortowanych dzieci? Ludzie przyjmujący takie szczepionki nieświadomie nie mieliby świadomości pośredniego udziału w tej zbrodni dzieciobójstwa i korzystania z niej, byliby tylko oszukanymi. A im chodzi o ich obciążenie ludzi przed Bogiem. Znając prawdę, nie będą mogli się wytłumaczyć z udziału w tym niecnym procederze. A jako przynętę zrobili ,,z tego,, szczepionkę przeciwko ,,groźnemu,, wirusowi. Szatan uczyni wszystko jako wróg i oskarżyciel człowieka. To z czym mamy do czynienia, to sprytnie opracowana logika działania zła.
BAH
jak powinni postąpić ci, którzy mają odwagę odrzucić to, czego nie wolno jeść nawet przez miłość do życia.?

Męczeństwo Eleazara

18
Niejaki Eleazar, jeden z pierwszych uczonych w Piśmie, mąż już w podeszłym wieku, szlachetnego oblicza, był zmuszony do otwarcia ust i jedzenia wieprzowiny. 19 On jednak wybierając raczej chwalebną śmierć aniżeli godne pogardy życie, dobrowolnie szedł na miejsce …More
jak powinni postąpić ci, którzy mają odwagę odrzucić to, czego nie wolno jeść nawet przez miłość do życia.?

Męczeństwo Eleazara

18
Niejaki Eleazar, jeden z pierwszych uczonych w Piśmie, mąż już w podeszłym wieku, szlachetnego oblicza, był zmuszony do otwarcia ust i jedzenia wieprzowiny. 19 On jednak wybierając raczej chwalebną śmierć aniżeli godne pogardy życie, dobrowolnie szedł na miejsce kaźni7, 20 a wypluł mięso, jak powinni postąpić ci, którzy mają odwagę odrzucić to, czego nie wolno jeść nawet przez miłość do życia. 21 Ci, którzy byli wyznaczeni do tej bezbożnej ofiarnej uczty, ze względu na bardzo dawną znajomość z tym mężem, wzięli go na osobne miejsce i prosili, aby zjadł przyniesione przez nich i przygotowane mięso, które wolno mu jeść. Niech udaje tylko, że je to, co jest nakazane przez króla, mianowicie mięso z ofiar8. 22 Tak postępując uniknie śmierci, a ze względu na dawną z nimi przyjaźń skorzysta z miłosierdzia. 23 On jednak powziął szlachetne postanowienie, godne jego wieku, powagi jego starości, okrytych zasługą siwych włosów i postępowania doskonałego od dzieciństwa, przede wszystkim zaś świętego i od Boga pochodzącego prawodawstwa. Dał im jasną odpowiedź mówiąc, aby go zaraz posłali do Hadesu. 24 «Udawanie bowiem nie przystoi naszemu wiekowi. Wielu młodych byłoby przekonanych, że Eleazar, który już ma dziewięćdziesiąt lat, przyjął pogańskie obyczaje. 25 Oni to przez moje udawanie, i to dla ocalenia maleńkiej resztki życia, przeze mnie byliby wprowadzeni w błąd, ja zaś hańbą i wstydem okryłbym swoją starość. 26 Jeżeli bowiem teraz uniknę ludzkiej kary, to z rąk Wszechmocnego ani żywy, ani umarły nie ucieknę. 27 Dlatego jeżeli mężnie teraz zakończę życie, okażę się godny swojej starości, 28 młodym zaś pozostawię piękny przykład ochotnej i wspaniałomyślnej śmierci za godne czci i święte Prawa». To powiedziawszy, natychmiast wszedł na miejsce kaźni. 29 Ci, którzy go przyprowadzili, na skutek wypowiedzianych przez niego słów zamienili miłosierdzie na surowość, sądzili bowiem, że one były szaleństwem. 30 Mając już pod ciosami umrzeć, westchnął i powiedział: «Bogu, który ma świętą wiedzę, jest jawne to, że mogłem uniknąć śmierci. Jako biczowany ponoszę wprawdzie boleść na ciele, dusza jednak cierpi to z radością, gdyż Jego się boję». 31 W ten sposób więc zakończył życie, a swoją śmiercią pozostawił nie tylko dla młodzieży, lecz także dla większości narodu przykład szlachetnego usposobienia i pomnik cnoty.

biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1075
Weronika....S
Ale to nie miłość do życia, to umiłowanie śmierci duszy i ciała. Zło rodzi zło. Są przypadki, że ludzie niemalże natychmiast umierają po szczepionce. A te spektakle ochotników, to diabelskie przedstawienia.
pielgrzym55
Czyli kanibalizm też byłby w pewnych okolicznościach moralnie akceptowalny?
Weronika....S
Właśnie, sprowokowano okoliczności, aby w ludzkie organizmy wszczepić ,,produkt,, sporządzony z tkanek płodu ,,wydartego,, z łona matki przez zdeprawowanych lekarzy.
Weronika....S
Watykan zaakceptował aborcję !!! To niewiarygodne. Moralnie i religijnie takie szczepionki są wykluczone. To posiew śmierci w ciałach i ludzkich duszach.
PiotrM
To ludzie Heroda. Współcześni Herodowie.
Weronika....S
Cywilizacja śmierci akceptowana przez Watykan, czyli szczepionki oparte na tkankach nieszczęsnych płodów zabitych w łonach matek. Świat w oparach zbrodni i absurdu.
DARCO
I w ten sposób zaciągają na siebie grzech ogłupianych przez media i wystraszonych owiec.
Piotr2000
Apostazja Rzymu !
osdamen
Watykan: szczepionki przeciw COVID-19 „moralnie akceptowalne” - Vatican News vaticannews.va/…-19-moralnie-akceptowalne.html
Bos016
Właśnie powstał parlamentarny zespół - "komisja śledcza" ds. rozliczenia koronaściemy. Przewodniczy jej Grzegorz Braun.