Clicks7
NewsLetters

ВВП: Яке Боже ставлення до мРНК-вакцинації? /+відео/

Християни в цей час хочуть чітко знати, як у своєму сумлінні ставитися до глобальної та насильної вакцинації.

Візантійський Вселенський Патріархат у пророчому та апостольському авторитеті наполегливо застерігає від вакцинаційного автогеноциду.


Дивіться це відео також на:

vencedor.wistia.com/medias/agttg7oo2q
rumble.com/vdo1gn-22956647.html
cos.tv/videos/play/25758843440501760
ugetube.com/watch/LMFyFpiIC9INuCo


Однак архиєретик Бергольйо, який окупує папський уряд, завзято пропихає геноцидну «вакцинацію для всіх» і стверджує: «це потрібно зробити!» Кожен християнин сьогодні мусить знати, що Бергольйо, який вшановує демона Пачамаму, не служить Богу, але свідомо виступив проти Нього! Хто слухається Бергольйо і має з ним внутрішню єдність, той не може бути спасенним. Він закінчить у вогняному озері разом із цим лжепророком содомії, вакцинації та чіпування клеймом апокаліптичного звіра.

Відступницький Ватикан робить гучну рекламу на цілий світ, що після прийняття вакцини самим Бергольйо сьогодні вакцинуються й інші члени держави Ватикан та вся ватиканська лікарня з 3000 працівників. Вони абсурдно стверджують, що після двох вакцин вони, начебто, мають 100%-ий імунітет і в 1000 разів вищий рівень антитіл. У цій пропаганді вакцинації з Бергольйо мають єдність і православні патріархи Варфоломій та Кирило. Тому православні віруючі вже не сміють слухатися цих двох відступників, які пропихають до неба волаючий гріх і злочин проти людства.

Нова мРНК-вакцина не тільки змінює людський геном, але є і формою чіпування та веде до геноциду людства: як до дочасного, так і до вічного. Згідно з Біблією (Гал. 1,8) і буллою «Cum ex apostolatus officio» католики не сміють слухатися єретика. Архиєретик Бергольйо, хоча й виключив себе з Христової Церкви, авторитарно змушує віруючих:

1) виступити проти Бога і Його законів;

2) самогубно протиставитися власному розуму та совісті;

3) ігнорувати застереження відважних та непідкуплених фахівців з імунології, вірусології…

Яким має бути ставлення відповідального християнина до мРНК-вакцинації?

Людина повинна використовувати розум і шукати ним правду. Хто може передати нам пізнання правди в галузі вірусології? Ні в якому разі це не може бути невіглас у медицині Бергольйо, який ігнорує всіх солідних вчених та їхні застереження. Також це не можуть бути такі експерти в галузі медицини, які хоча й знають правду, але через вигоди, кар’єру, хабарі та страх замовчують її, чи навіть публічно і нахабно брешуть. Так само нам не можуть передати правду продажні мейнстрім-медіа, або підкуплені політики чи берголіанські клірики.

Обов’язкову вакцинацію сьогодні можна кваліфікувати як найважчий злочин проти людяності! Кожен християнин повинен стати до боротьби проти вакцинаційної геноцидної системи, поки є час. Коли механізм роз’їдеться, то залишаться лише дві можливості: або буде мучеником задля сатани, або мучеником задля Христа.

Отож, хто прийме вакцину, потрапляє під владу системи, за якою стоять еліти НСП, що служать сатані. Цим він виходить з підпорядкованості Богу та з-під Його охорони. За цим слідує безвихідне фізичне та душевне терпіння, спричинене вакциною, редукційна смерть, а після смерті ‒ вогняне озеро. Хто опреться і не прийме вакцину, навіть якщо його за це очікує переслідування, той залишається під Божою владою. Бог його або захистить, або дасть йому привілей мученицької смерті. Тоді після смерті його чекає вінець вічної слави.

10 «НІ» на мРНК-вакцину

1) вакцина не пройшла належним періодом тестування;

2) мРНК-вакцина змінює людський геном;

3) вона є знаряддям чіпування, робить людину біороботом;

4) це, по своїй суті, не є вакцина;

5) так звана вакцина є інструментом геноциду, тобто скорочення населення, як визнав Гейтс;

6) мРНК-вакцина пропихається під злочинним тиском;

7) справжнім експертам заборонено перестерігати від небезпеки такої вакцинації;

8) вакцина неефективна проти covid-19, оскільки вірус мутує і ніколи не був ізольований;

9) блокується надання ефективних ліків для хворих, а здорових примушують до злочинної вакцинації;

10) наночіп у вакцині ‒ знак звіра ‒ означає втрату вільної волі, а тим самим і неможливість каятися. Від цього Біблія перестерігає покаранням у вогненному озері!

Висновок: Справжні експерти, а також розум, совість і Боже слово виразно застерігають від небезпечної мРНК-вакцини! Візантійський Вселенський Патріархат, в ім’я та в авторитеті Триєдиного Бога ‒ Отця, Сина і Святого Духа ‒ застерігає від цього вакцинаційного автогеноциду. Водночас оцим Патріархат перед Богом зобов’язує у сумлінні усіх християн і людей доброї волі до спільного та категоричного спротиву.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


4.02.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3