szuirad1 shares this
11.3K
Wkrótce będą się starać wszczepić podskórny chip
szuirad1
Nawet jeśli farsa pandemii nie przyniesie pożądanych efektów z powodu nieprzewidzianych wydarzeń, przygotowaliśmy już kolejny krok: kryzys klimatyczny jako pretekst do narzucenia „przemiany ekologicznej” i „zrównoważonego rozwoju”. Albo rozpoczniemy kolejny konflikt na Bliskim Wschodzie, aby sprowokować ataki terrorystyczne w naszych miastach i zasiać panikę wśród ludności. A jeśli te sprawdzone …More
Nawet jeśli farsa pandemii nie przyniesie pożądanych efektów z powodu nieprzewidzianych wydarzeń, przygotowaliśmy już kolejny krok: kryzys klimatyczny jako pretekst do narzucenia „przemiany ekologicznej” i „zrównoważonego rozwoju”. Albo rozpoczniemy kolejny konflikt na Bliskim Wschodzie, aby sprowokować ataki terrorystyczne w naszych miastach i zasiać panikę wśród ludności. A jeśli te sprawdzone metody nie działają, możemy wymyślić - dlaczego nie? - atak kosmitów, o którym niektórzy nasi przyjaciele zaczynają otwierać słynne okno Overton: co może być lepszego niż obcy jako „niewidzialny wróg”, by podsycić zbiorowy strach, po dziesięcioleciach filmów, w których pokazujemy najazdy stworzeń z zewnątrz przestrzeń?
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Nie wszyscy hierarchowie oddali się w ręce lucyfera poprzez jego sługi masonów .
Brygada Świętokrzyska NSZ
Jak nie kochać takich prawdziwych Pasterzy !
ktoz jak Bog1
nie, nie... to nie jest OSTATNIE wielkie KLAMSTWO... Ojciec klamstwa jak ranna BESTIA wie, ze sa to jego ostanie chwile... Wscieklosc i pragnienie wywarcia jak najwiekszej swojej zlosci na Bogu przechodzi na Dzieci Boga, Jego swiety Kosciol.