00:11
UWAGA, CDC PRZYZNAŁA, ŻE 75% ZGONÓW NA COVID TO OSOBY Z CONAJMNIEJ 4 CHOROBAMI WSPÓŁISTNIEJĄCYMI ! Dyrektor CDC Rochelle Walensky przyznała, że ponad 75% zgonów z powodu COVID pochod…More
UWAGA, CDC PRZYZNAŁA, ŻE 75% ZGONÓW NA COVID TO OSOBY Z CONAJMNIEJ 4 CHOROBAMI WSPÓŁISTNIEJĄCYMI !

Dyrektor CDC Rochelle Walensky przyznała, że ponad 75% zgonów z powodu COVID pochodziło od ludzi „którzy mieli co najmniej cztery choroby współistniejące” i którzy „czuli się źle od samego początku”.

Walensky przemawiała podczas wystąpienia w Good Morning America.

„Przytłaczająca liczba zgonów, ponad 75%, wystąpiła u osób, które miały co najmniej cztery choroby współistniejące” – powiedział Walensky. „Więc są to ludzie, którzy od początku nie radzili sobie dobrze”.

Jak wskazaliśmy wcześniej, badanie przeprowadzone przez czołowego epidemiologa, profesora Johna Ioannidisa, wykazało, że ponad 95% osób starszych w wieku powyżej 70 lat przeżyło COVID, a odsetek ten wzrósł do 97,1 w przypadku osób, które nie mieszkały w domu opieki. .

W przypadku osób poniżej 20 roku życia wskaźnik przeżycia wyniósł 99,9987%.

Badanie opiera się na danych liczbowych sprzed wprowadzenia programów masowych szczepień.

Wiele z taktyk zastraszania związanych z COVID, wykorzystywanych do uzasadnienia blokad, wymagań dotyczących masek i szczepień, opiera się na micie, że COVID zabija dużą liczbę zdrowych ludzi, czego po prostu nie zrobił.

W rezultacie znaczna część populacji stała się niespokojna i przestraszona prawdziwym rozmiarem zagrożenia stwarzanego przez wirusa.

Badanie przeprowadzone latem 2020 roku wykazało, że Amerykanie zakładali, że średnio 9% populacji, czyli około 30 milionów ludzi, zmarło z powodu koronawirusa, podczas gdy rzeczywista liczba w tym momencie wynosiła mniej niż 155 000.

CDC Admits Over 75% of COVID Deaths Were People “Who Had at Least Four Comorbidities”
PiotrM