Clicks6
NewsLetters

Короткий діагноз глибокої кризи в Церкві (3 частина)

У чотирьох статтях подаємо аналіз актуальної теми ‒ СOVID-19 і сучасна вакцина:
1) З позиції Божого авторитету про СOVID-19 та нову вакцинацію
2) Демон смерті через вакцинацію хоче вбити ваших дітей і вас
3) Короткий діагноз глибокої кризи в Церкві
4) Як перемогти над смертю

Короткий діагноз глибокої кризи в Церкві
(3 частина)


Візантійський Вселенський Патріархат, який захищає основні правди християнської віри, цим коротким діагнозом звертається до вас, європейці та американці, які маєте християнське коріння. Багато з вас були охрещені, або були охрещені ваші батьки чи прадіди. Та незважаючи на це, багато хто з вас має лише мінімальні знання про християнство, і часто спотворені уявлення про справжнє наслідування Христа. Основою християнства є Христове Євангеліє. Христова смерть на хресті та Його славне воскресіння є незламною силою в боротьбі зі злом, успадкованим людиною, і з духом брехні, який діє у світі. Тільки Ісус дає ясну перспективу і відповідь на сенс життя та сенс страждання. Він показує, що таке справжня любов, пов’язана з жертвою. Він сам є Божим Сином, який з любові до нас став людиною. Він взяв на Себе усе зло, щоб визволити нас із нього. Після нашого короткого життя, наповненого випробуваннями, часто розчаруваннями, стражданнями, хворобами, зрадою, самотністю, а потім фізичною смертю, Ісус дарує нам вічне щастя. Певність, яку дає справжнє християнство, що проповідує Христове вчення і опосередковує Христового Духа, є найбільшим скарбом, який може мати людина на цій короткій життєвій дорозі. Сьогодні нас оточує дух споживацтва, насильства, систематичної брехні та обману поганських культів ‒ індуїзму, буддизму чи пошани до космічних та інших енергій, а насправді до демонів. На цих дорогах ніхто не знайде ані безкорисливої любові, ані правди і справжнього щастя, за яким тужить наша душа. Ще святий Августин взивав: «Ти створив нас для Себе, о Боже, і неспокійне серце людське, доки не спочине в Тобі». Святе Письмо каже: «Бог бо так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного дав, щоб кожен (і ти), хто вірує в Нього, не загинув, а жив життям вічним» (Ів. 3,16).

Безсмертною сутністю нашого єства, якою є наш дух, ми подібні до Бога. Вічне життя ‒ це не лише нескінченне життя. Наше фізичне життя закінчується смертю, але наш дух, який не зв’язаний законами матерії, через фізичну смерть переходить з часу до вічності. Але вічність може бути або щаслива, або нещаслива. По суті, наше життя ‒ це період випробування, коли щодня, в різних ситуаціях, ми обираємо між правдою і брехнею, між добром і злом. Отож життя ‒ це боротьба, боротьба за переможний вінець вічної слави. Якщо усвідомиш свою слабкість, своє безсилля, свої постійні невдачі на шляху добра і правди ‒ то це момент, коли ти готовий зізнатися перед собою, що потребуєш прощення гріхів. Цього не дасть тобі жоден психолог і жодна терапія. Це дасть тобі тільки Ісус, Син Божий, який заплатив за твої гріхи. Коли до Нього звертаєшся, Він очищує твою душу. В молитві ти можеш спілкуватися з Ним, можеш читати Його слово. Через хрещення ти був занурений у єдність з Його смертю і одночасно у нове життя. Це нове життя ‒ життя Божої дитини, сина (дочки) ‒ ти прийняв у хрещенні. Якщо ходиш дорогою правди, це духовне життя в тобі розвивається. В Ісусі, з яким з’єднуєшся вірою, ти маєш вічне життя, і то вже тепер, у часі. У конкретних ситуаціях ти почнеш пізнавати делікатну дію Божої любові і Божої присутності. Якщо б усі тебе залишили ‒ батько, мати, дружина... ‒ Ісус тебе ніколи не залишить. Його любов до тебе вічна, тільки треба її щодня, особливо на молитві, шукати і приймати.

Ісус заснував Церкву, щоб вона проповідувала Його вчення, щоб уділяла Його Таїнства. Однак церковні служителі ‒ це лише люди, і все залежить від того, наскільки вони служать Богу або наскільки відвернулися від Бога та під прапором правди і Церкви здійснюють важкі злочини, стаючи таким чином зрадниками Христа, як апостол Юда. На жаль, сьогодні ми є свідками цього. Папський уряд, тобто найвищий уряд у Церкві, окупує сатаніст Бергольйо, який публічно виступив проти Христа. Він ітронізував демона Пачамаму в головному храмі у Римі! Він просуває союзи гомосексуалістів і цим скасовує даний Богом інститут сім’ї, який складається з чоловіка, жінки та дітей. Пропагуючи ці неприродні псевдосім’ї, він створює умови для викрадання дітей у люблячих батьків, щоб їх могли усиновити содоміти. Цьому служить законодавство, яке легалізує ювенальну юстицію. Але у своїх проповідях Бергольйо промовляє побожні, навіть зворушливі фрази, проти яких проста людина беззахисна, і тому повірить, що він є Божий муж. Насправді ж у ньому втілений демон брехні та смерті, який підступно та цинічно руйнує Церкву і старається вкинути якомога більше людей до погибелі. Про це свідчить і те, що в цей критичний час він пропагує нову вакцинацію, як сам наголошує, для всіх! Ця вакцинація має на меті редукцію людства, тобто масовий геноцид!

Цій програмі смерті у 2009 році підготувала шлях Лісабонська угода. Вона усунула моральний фундамент ‒ Декалог, на якому була збудована культурна Європа. До того часу вся правова система та міжлюдські стосунки будувалися на принципі справедливості та поваги до справжньої людської гідності. Також враховувався принцип любові до ближнього. Зло карали, а добро цінили та підтримували вихованням, заохоченням, добрим прикладом. Зі заміною на Лісабонську парадигму з пріоритетом содомії все було перевернуто догори ногами. Але Ватикан мовчав на ці фундаментальні зміни!

Зрада Церкви є причиною того, чому через півстоліття після II Ватиканського Собору у християнському світі могли настати такі великі зміни. Собор приховано замінив вшановування Бога на вшановування поганських демонів, а Духа Христового через аджорнаменто замінив на духа цього світу, який і тепер панує у Ватикані. Духовний злам мав катастрофічний вплив на християнські народи. У шкільні програми на міжнародному рівні були запроваджені деморалізаційні принципи Кінзі, а через них гомосексуалізм та педофілія. Поступово в суспільне та політичне життя втілювалася система брехні... Таким чином ми опинилися у ситуації, в якій тепер перебуваємо. Але це не провина справжньої Христової Церкви, тобто тих, які залишилися вірними Христові та основним правдам віри ‒ вони сьогодні переслідувані офіційною церковною структурою. Багатьох священиків та віруючих очорнюють, карають як бунтівників та неслухняних Святішому Отцю Франциску, але все ж саме вони утримують Духа правди і зберегли скарб вічного життя у крихких посудинах.

У цей час виступив героїчний архиєпископ К.М. Вігано, багаторічний працівник Ватикану, а згодом і ватиканський нунцій у США. Він виступав проти злочинів у Церкві і публічно закликав псевдопапу Бергольйо подати у відставку. Він також закликав до відставки гомосексуальну мережу на найвищих місцях. Він підкреслив, що лише через правдиве покаяння може настати відродження Церкви. Відступництво церковних провідників Ісус передбачив, коли сказав, що ідол мерзоти запустіння буде встановлено на святому місці, що й здійснилося через інтронізацію демона Пачамами у 2019 році. Це проламало духовний бар’єр, накликало прокляття на Церкву та світ, і вже нічого не перешкоджало тому, щоб розпочалася штучна, абсурдна пандемія з covid-19, мета якої ‒ сатанізація та геноцид людства. Бергольйо розпочав цю злочинну пандемію наказом про закриття храмів.

Якщо подивимося на історію, Христова Церква з самого початку була переслідувана. Римські імператори три століття катували і вбивали християн лише через те, що вони вірили у Христа. Про це свідчать життєписи християнських мучеників. І пізніше, в часи свободи, Церкву часто переслідували вороги ззовні та зсередини. Бог допускав це терпіння для очищення Церкви. Однак постійно розрізняли добро і зло, правду і брехню. Сьогодні дух світу настільки проник у Церкву, що це вже не розрізняють. Осліпли ті, які мали вести інших до спасіння, тому ми з болем констатуємо, що здійснюється Христове слово: Сліпий веде сліпого, і обоє впадуть у яму.

Ви запитаєте: Де знайти точку опори в цьому хаосі, посеред моря брехні, обману та шахрайства? Де знайти чисту любов, де знайти певність і безпеку, коли до проводу Церкви проник той самий дух, що й у світі вже декілька десятиліть пропихає сатанізацію і геноцид? Назрів час, людина мусить навернутися до Бога і знайти особисте відношення до Нього самого. Тому такою важливою є молитва і читання Святого Письма, життя святих та мучеників, які є для нас прикладом істинної Церкви.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

25.12.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3