Clicks1.9K
pl.news
7

Bezużyteczne dla Boga, wykorzystane przez wrogów religii

Bezużyteczne kościoły i parafie Novus Ordo na całym świecie są przerabiane na ośrodki szczepień.

Biskupi Sycylii podpisali porozumienie o przekształceniu parafii w centra szczepień AstraZeneca w Wielką Sobotę (MessinaToday.it, 25 marca).

Nowozelandzki kardynał z Wellington, Call-Me-John, pochwalił się na Facebook.com (12 marca), że zaoferował swoje budynki kościelne jako ośrodki szczepień proaborcyjnej premier Jacindzie Ardern.

Arcybiskup Miami, motocyklista, Thomas Wenski wielokrotnie doradzał swoim duchownym, by przekształcali własność kościelną w miejsca szczepień przeciwko Covid.

Dzieje się to pomimo faktu, że istnieje wiele budynków publicznych, ale jest zgodne z nudną religią zdrowia i środowiska Franciszka.

Grafika: © Screenshot, tampabay.com, #newsShxkyyiumr
pielgrzym55
To pewnie nowy rytuał Novus Ordo Missae Covidianus
marcys.td
Ten pan z przodu raczej ostatniego namaszczenia potrzebuje
Konfederacja Korony Polskiej
Najpierw załatwia starszych i nieświadomych , potem zidiociałych frajerów i kretynów za resztę czeka kaftan bezpieczeństwa i bezmózgowe cyborgi czy to z policji , straży miejskiej czy inne służby mundurowe , które zostały kupione za judaszowe srebrniki .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
W kościele teraz można się poczuć jak w szpitalu zakaźnym, wszyscy zamaskowani, wypucowani płynem odkażającym w rękawiczkach gumowych, brakuje jeszcze skafandrów ochronnych i gogli.
Weronika....S
Kościoły miejscem masońskiej orgii, bo jak to inaczej nazwać, ale kapłani jeszcze nie wnet się opamiętają.
trio plus
Orędzia