Obeť Zákona o Rúhaní Bude Popravená

Zafarovi Bhattimu (57), Pakistanskému Protestantovi, väznenému od Júla 2012 za „rúhanie“ v Rawalpindi v Pakistane, bol doživotný trest zmenený na trest smrti 3. Januára.

Vodcu „Svetovej Misie Ježiša“ Bhattiho obvinili z posielania „rúhačských správ“ Moslimskému kazateľovi z mobilného telefónu, ktorý dostal až po odoslaní správ a ktorého SIM karta nebola na jeho meno. Podľa BritishAsianChristans .org, Bhatti je negramotný, a preto nemôže písať správy.

Jeho manželka Bibi (72) povedala, že bolo urobených niekoľko pokusov prinútiť Bhattiho, aby sa dal na Islam, aby ho na tomto základe oslobodili, „ale je silný vo svojej viere“.

V Decembri Bhattiho právnik stále dúfal, že ho prepustia na kauciu kvôli jeho ťažkej cukrovke a nedávnemu infarktu. Podobné žiadosti o kauciu dostali aj vrahovia a násilníci. Bhattiho zrak sa zhoršuje kvôli slabému svetlu v jeho cele.

Západné režimy poznajú podobné zákony o rúhaní, ktoré chránia ich rasistické a homosexuálne občianske náboženstvo pred kritikou. Preto nerobia nič, aby oslobodili Bhattiho.

#newsLjfyipikdr

bratr
Na podivné obrázky Glorie nedám. Objektivní zdroje:
Home - CSI Cesko
Hlas mučedníků :: Novinky
Silvia Ivanová shares this
2308
Silvia Ivanová
Náš Pán Ježiš je to jedine čo máme na svete lebo v ňom dýchame hybeme sa preto sa oplatí zomrieť pre neho. Radšej stratiť život pre neho získať večný život.
didimos
Hrozné poměry ve světě...musíme se modlit za pevnou víru..A ten obrázek puzzle nemůžu ani vidět, je to příšerné !!!!!!!!!!!!
forthetruth333
To ale vrahovia nevedia
Martina Bohumila Lutherová
Zafar, bude zářit v nebi mezi mučedníky.