pl.news
43.3K

Müller: Heretyckiego biskupa nie należy słuchać

Osoby z zaburzeniami seksualnymi powinny poznać prawdę, a nie antychrześcijańską propagandę, powiedział Kardynał Gerhard Müller na łamach Kath.net (22 października). Kardynał ostrzega przed osobą […More
Osoby z zaburzeniami seksualnymi powinny poznać prawdę, a nie antychrześcijańską propagandę, powiedział Kardynał Gerhard Müller na łamach Kath.net (22 października).
Kardynał ostrzega przed osobą [= papież, biskup], która wykorzystuje instytucję Kościoła "do ustanowienia w niej bożka", zastępując krzyż - znak zbawienia - flagą "pogańskiej homoseksualnej religii".
Müller wyjaśnia, że agenda homoseksualna "jest diametralnie sprzeczna z chrześcijańską antropologią". Zarówno akty homoseksualne, jak i wszelkie inne pozamałżeńskie akty seksualne są złe z natury, "nawet jeśli osoba popełniająca je czuje się dobrze z powodu grzechu".
Prawdy objawione nie podlegają pod arbitralną korektę niczym program partii politycznej dostosowywany do oczekiwań głosujących. Co więcej: Sakramenty, Kredo i Boże Przykazania są częścią katechizmu, ponieważ są prawdziwe, a nie na odwrót.
Müller dodaje, że heretyckiego biskupa nie należy słuchać, "w przeciwnym razie posłuszeństwo duchowne byłoby posłuszeństwem wobec …More
Posoborowe absurdy
Czemu ci biskupi, mający prawo brać udział w Konklawe nie usuną Franciszka z tronu papieskiego. Dużo gadają, ale nie czynią. Po wyborze w 2013 r. Bergolia na papieża klękali przed nim i całowali go w pierścień rybaka. A TERAZ KRZYCZĄ, ŻE WYBÓR FRANCISZKA NIELEGALNY ??????
Piotr Piotr
Niestety, Kardynał zapomniał wyjaśnić, jak księża podlegli heretyckiemu biskupowi mieliby zastosować jego radę w praktyce.
Rafał_Ovile
Czy w Polsce są jeszcze ortodoksyjni Biskupi ?