ľubica
3 more comments from ľubica
ľubica
„Pupínky z vakcínky… Veď už niektorí viete, že západné vakcíny budú obsahovať okrem iných chemických „pochutín a mňamiek“ aj nanočastice – preto tie „pupínky“ – telo sa ich bude snažiť vypudiť týmto spôsobom…
infovojna.sk/…akcina-na-covid-19-a-clovek-20
ľubica
COVID PLÁN EURÓPSKEJ KOMISIE NA VAKCINÁCIU OBYVATEĽSTVA EÚ Z ROKU 2018 ODHALENÝ!!! SKONČIA ZODPOVEDNÍ VO VӒZENÍ ???
Na základe dokumentu „Plán realizácie postupu Európskou komisiou na posilnenie spolupráce proti chorobám preventívne liečené vakcínou“ (ec.europa.eu/…/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf, slovenský preklad: https://www.prinasamenadej.... odhaľujeme plán Európskej komisie …More
COVID PLÁN EURÓPSKEJ KOMISIE NA VAKCINÁCIU OBYVATEĽSTVA EÚ Z ROKU 2018 ODHALENÝ!!! SKONČIA ZODPOVEDNÍ VO VӒZENÍ ???
Na základe dokumentu „Plán realizácie postupu Európskou komisiou na posilnenie spolupráce proti chorobám preventívne liečené vakcínou“ (ec.europa.eu/…/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf, slovenský preklad: https://www.prinasamenadej.... odhaľujeme plán Európskej komisie na vytváranie spoločnej vakcinačnej karty – pasu pre občanov Európskej únie.
Tento plán realizácie vakcinačného pasu je zverejnený a vypracovaný v roku 2018 a siaha až po rok 2022. Ak si porovnáme časovú os tohto plánu Európskej komisie a porovnáme to s tým čo sa tu momentálne odohráva, zisťujeme že plán realizácie z roku 2018 sa v skutočnosti napĺňa tak, ako je uvedené v jednotlivých článkoch časovej osi. Z plánu realizácie vyplýva že na občanoch Slovenskej republiky je testovaná poslušnosť a odolnosť. Do akej miery sú občania schopní si nechať zasahovať a obmedzovať svoje práva a slobody. Keď u nás prebehne úspešne testovanie a vakcinácia, bude zrejme to isté realizované vo všetkých štátoch Európskej únie. Tým bude naplnený plán realizácie vakcinačných pasov.
Je zrejmé, že vláda Igora Matoviča je súčinná v realizácii plánu vakcinačného pasu a zastrašovaním pripravuje občanov na nepovinne povinnú vakcináciu . Igor Matovič si myslí že ak on nevie po anglicky, tak iní sú tiež ako on obmedzení a nevzdelaní plagiátori a túto zradu zverejnenú v anglickom jazyku neodhalia. Sú obmedzované základné ľudské práva a slobody a obmedzili aj poskytovanú zdravotnú starostlivosť na minimum, čím zapríčinili smrť našich chorých spoluobčanov.
Pre tieto skutky vyzývame právnické a lekárske kapacity, aby sa zastali našich spoluobčanov, ktorí boli takto obmedzení na osobnej slobode naposledy v priebehu II. svetovej vojny, v ktorej mnohí zomreli v koncentračných táboroch. OKAMŽITE ŽIADAME KOMPETENTNÝCH O STANOVISKO K UVEDENÝM SKUTOČNOSTIAM. PRESTAŇTE HRAŤ DIVADLO KEĎ SCENÁR A RÉŽIA JE JASNÁ. NEROBTE Z ĽUDÍ KOMPARZISTOV VÁŠHO VYMYSLENÉHO PRÍBEHU. NETVÁRTE SA AKO ZÁCHRANCOVIA SVETA A OBČANOV, STE IBA SPOLUPÁCHATEĽMI TEJTO ZRADY VOČI OBČANOM. NEHRAJTE SA NA POLOBOHOV KEĎ STE OBYČANÍ DIABLI.
Vyzývam občanov, aby začali konať, aby vzali zodpovednosť do vlastných rúk a vzopreli sa proti tomuto sprisahaniu, nakoľko nami volení verejní činitelia zneužili svoju právomoc.

https://www.prinasamenadej....
ľubica
ROZHOVOR Obezitologička Fábryová: Obéznym ľudom nemusí vakcína na COVID-19 zaúčinkovaťhttps://www.bratislavskenov...