06:24
Clicks1.7K
Marieta Ria
113
10 HOAXOV O OČKOVANÍ - Ľuboš Blaha video, ktoré mu bolo zmazané na FB, malo sledovanosť 350 000 za deňMore
10 HOAXOV O OČKOVANÍ - Ľuboš Blaha
video, ktoré mu bolo zmazané na FB, malo sledovanosť 350 000 za deň
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
175
10 HOAXOV O OČKOVANÍ - Ľuboš Blaha
dyk
Sťahujte.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Gače na nohách. 😂
Marieta Ria
hlavnespravy.sk/…kolko-z-desiatich-vladnych-hoaxov-obhajili/2773540

Zúfalý faul koronacistických dezolátov sa obrátil proti nim samotným: odstránením Blahovho videa mu urobili skvelú reklamu.
...
Vidíme, že to, čo Blaha označil ako desať vládnych hoaxov o očkovaní, je skutočne možné nazývať hoaxmi. A to je aj dôvod, prečo druhá strana zareagovala tak zlostne: nielen že facebook hneď na druhý …More
hlavnespravy.sk/…kolko-z-desiatich-vladnych-hoaxov-obhajili/2773540

Zúfalý faul koronacistických dezolátov sa obrátil proti nim samotným: odstránením Blahovho videa mu urobili skvelú reklamu.
...
Vidíme, že to, čo Blaha označil ako desať vládnych hoaxov o očkovaní, je skutočne možné nazývať hoaxmi. A to je aj dôvod, prečo druhá strana zareagovala tak zlostne: nielen že facebook hneď na druhý deň video z Blahovej stránky zmazal, ale úderka pfizeristov v hlavných mainstreamových kanáloch vyrukovala ešte v ten deň s komentármi, v ktorých sa pokúsili Blahu zosmiešniť poukázaním na niektoré nepresnosti v jeho videu a „zakaliť vodu“ vyťahovaním liniek na rôzne viac či menej irelevantné zdroje. Čo je však podstatné: nevyvrátili ani jeden z desiatich bodov, v ktorých Blaha vyvracia desať vládnych vakcinačných hoaxov.

Ivan Lehotský
dominikguzman
Oni nemusia nič vyvracať, už teraz sa vraj snažia presadiť zákon o zákaze šírenia dezinformácií o covide s trestom 10 rokov odňatia slobody. A čo budú tie dezinformácie? Nuž všetko, čo nebude v jednote s covid propagandou a očkovaním. Jednoducho ťa zabásnu.
Marieta Ria
@dominikguzman ...tuším Kolíková to presadzuje, zachytila som to
dominikguzman
To je už všetko jedno, lebo už nás v Televíznych novinách pripravujú na povinné očkovanie. A Ústavný súd rozhodol, že všetko je kompletne legálne, takže sa máme na čo tešiť.
Bratia a sestry
nie my, ale oni sa majú na čo tešiť, nás je predsa viac a v jednote je sila, keď chcú vojnu, tak budú mať vojnu
dominikguzman
V jednote možno je sila, ale my nie sme jednotní. Už to nezastavíš. Je to ako pokúsiť sa zastaviť lavínu. Nemáš šancu. Urobia si zákony ako chcú, Ústavný súd im to všetko odobrí, a pán fašiscajť ťa príde odviezť do koncentráku.
Freddy Gargamel
Vždy sa dá niečo robiť. Práve v tom je problém, že nie sme ani náhodou jednotní. A takmer všetci vydesení, len jedni z vírusu, druhí z vrchnosti (to druhé už začína prevažovať). Začínajú sa už aj pomaly prejavovať návyky a inštinkty spred 89-teho... Mnohí sa proste prispôsobia, mnohí sa snažia zavďačiť, väčšina vyčkáva ako to dopadne. Niektorí si myslia, že "veď len blafujú" a že to nemyslia …More
Vždy sa dá niečo robiť. Práve v tom je problém, že nie sme ani náhodou jednotní. A takmer všetci vydesení, len jedni z vírusu, druhí z vrchnosti (to druhé už začína prevažovať). Začínajú sa už aj pomaly prejavovať návyky a inštinkty spred 89-teho... Mnohí sa proste prispôsobia, mnohí sa snažia zavďačiť, väčšina vyčkáva ako to dopadne. Niektorí si myslia, že "veď len blafujú" a že to nemyslia úplne vážne. Aj tí, čo sú proti, väčšinou len vyčkávajú, alebo nanajvýš si zanadávajú na sieti. Odpor je slovný, internetový a zásadne len individuálny. K tomu dať sa dohromady tých ľudí nedoženieš ani bičom. A "oni" to dobre vedia, sú si istí, že môžu VŠETKO. Preto tak triumfujú, smejú sa ľuďom do očí a pohrávajú sa s nimi ako mačka s myšou, niektorí sa pritom vyslovene odbavujú.
Marieta Ria
@fredy Gargamel - veľmi trefné, žiaľ je to tak! Slovák ešte aj ten bič podá pánovi, keď mu pri šľahaní vypadne z rúk... spomínal to aj dr. Balák...
Nemôžem tomu uveriť...
dominikguzman
Jednoducho sme v háji. Na celom svete sa inštaluje nový svetový poriadok a myslieť si, že sa Slovensku vyhne, je nezmysel. To všetko má prísť ako bolo predpovedané, ale ešte nebude koniec.