Piotrek pod
Skromność jest zaczynem mądrości, pycha jest początkiem głupoty. Ponieważ pycha ma duży udział w tym systemie selekcji negatywnej jaką jest demokracja to musi kiedyś dojść do momentu, w którym głupoty rządzących nie będzie się dało ukryć. W Polsce takim momentem było uchwalenie kodeksu wyborczego, który został tak napisany aby nie dało się wnieść skargi o oszustwo wyborcze a dzięki któremu nie …More
Skromność jest zaczynem mądrości, pycha jest początkiem głupoty. Ponieważ pycha ma duży udział w tym systemie selekcji negatywnej jaką jest demokracja to musi kiedyś dojść do momentu, w którym głupoty rządzących nie będzie się dało ukryć. W Polsce takim momentem było uchwalenie kodeksu wyborczego, który został tak napisany aby nie dało się wnieść skargi o oszustwo wyborcze a dzięki któremu nie da się nikogo wybrać (niszcząc dowód wyborów niszczy się dowód, że ktoś został wybrany). Tak więc podający się za Polaków są też podającymi się za rządzących.
Ponieważ ostatnim legalnym sejmem był ten, który tą debilną ustawę przegłosował to władza rządzących się skończyła.Zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Królową Korony Polskiej jest Matka Boża a jedynym sukcesorem korony Jej Syn, Jezus Chrystus.
Mamy króla. Król szuka narodu który stworzył.