Clicks3

BВП: Відкритий лист до архиєпископа Яна Баб’яка щодо візиту псевдопапи Бергольйо до Пряшева

Шановний архиєпископе Яне!

Я звертаюся особисто до Тебе зі закликом до правдивого покаяння. Коли у Словаччині розпочався коронапсихоз, Ти вчинив грубий злочин зловживання церковним авторитетом проти V Божої заповіді, змушуючи священиків до тестування під загрозою позбавлення права священнодіяти. Зараз Ти чиниш іще більший тиск через пропихання вакцинації, пов’язаної з візитом псевдопапи Бергольйо.

Кожен священик, а також кожен віруючий повинен поставити собі питання: Чи Бергольйо є дійсним папою, чи ні? Псевдопапа Бергольйо публічною інтронізацією демона Пачамами виступив проти Першої і найбільшої заповіді та сам себе виключив з Церкви. Це правда чи брехня? Також він виключив себе з Церкви пропагуванням легалізації співжиття содомітів. Він накликає прокляття на всіх, які йому підпорядковуються і мають з ним єдність. Він прагне особисто внести цю інфекцію прокляття і до Пряшева. Згідно з догматичною буллою «Cum Ex Apostolatus Officio» все, що він робить, є недійсним, і його як єретика ніхто не може слухатися.

Чому Бергольйо приїжджає у Словаччину? Щоб, зловживаючи церковним авторитетом, викопати тут гріб для Церкви і для народу.

Ти, архиєпископе Яне, як духовний пастир, не перестерігав овець від небезпеки, а навпаки, через грубе зловживання церковним авторитетом зводиш їх на широку дорогу до вічної погибелі. Перед Божим судом, а також перед людським судом, Ти несеш повну відповідальність за всі наслідки Твоєї злочинної поведінки і твоєї зради нашого Господа Ісуса Христа. Куди б Ти потрапив, якби сьогодні Ти опинився на Божому суді? Із затятим відкиданням правдивого покаяння Ти потрапив би у пекло!

Пастирський лист від 6 серпня 2021 року, який пропагує візит псевдопапи Бергольйо до Пряшева, є відлякуючим прикладом хули на Святого Духа. Це повне промивання мізків греко-католикам Пряшівської архиєпархії. Наприкінці цього т.зв. пастирського листа є заклик до участі у Літургії, передумовою чого є прийняття експериментальної вакцинації! Це до неба взиваючий злочин проти П’ятої заповіді, а до того ж, це гріх проти Святого Духа та злочинне зловживання авторитетом Церкви. Навпаки, твоїм обов’язком було закликати вірних ні в якому разі не йти на Літургію і не приймати вакцину, якщо умовою участі у Літургії є експериментальна вакцинація.

Люди зазнають тиску на роботі і їм загрожує звільнення, якщо вони не приймуть вакцину. Як легко вбити свою совість, прийнявши вакцину з благословення своїх духовних пастирів, щоб мати можливість зустрітися з т.зв. Святішим отцем! Тоді вже не матимуть проблем і на роботі. Але після цього настануть справжні проблеми зі здоров’ям, або й масова смертність, але буде вже пізно. Ще гіршою є загроза вічної погибелі через поступове відступництво, за яке несеш відповідальність Ти, архиєпископе Яне!

Шлях брехні та смерті в так званому пастирському листі огорнений сугестивними релігійними фразами, за якими є дух брехні та смерті ‒ дух антихриста. Цей шлях веде через поступове вакцинаційне чіпування до вогняного озера. Сьогодні лжепророк дозволяє називати себе скелею Петра. Це клерикальна маніпуляція. Але лжепророк буде кинутий у вогняне озеро за те, що спокусив мільйони християн своїми єресями та зловжив урядом папи.

Шановний архиєпископе Яне! Яке конкретне покаяння Ти повинен вчинити в даній ситуації? Визнати перед собою і перед Богом свої злочини, жаліти за них і в якості надолуження за них написати відкритий лист до Ватикану приблизно такого змісту:

«Я, Ян Баб’як, єзуїт і архиєпископ із Пряшева, звертаюся з цим терміновим повідомленням до Секретаріату Ватикану. Релігійна та політична атмосфера у Словаччині дуже загострена. Народ розділений через обманливе тестування та експериментальну вакцинацію. Існує серйозна загроза, що запланований на 14 вересня візит у Пряшів може завершитися великим скандалом. Причина полягає в тому, що псевдопапа Франциск Бергольйо, всупереч усім провідним фахівцям, пропагує експериментальну мРНК-вакцинацію.

Мушу визнати, що я не виконував свого душпастирського служіння для спасіння безсмертних душ так, як мав би його виконувати. Моя найбільша провина полягає в тому, що я займаю уряд, який має бути стовпом правди, а сам не проповідую і не захищаю правду. Замість того я брешу і обманюю душі, довірені мені Богом. Тому деякі священики та багато віруючих Греко-Католицької Церкви досі не усвідомлюють, що Франциск Бергольйо через свої єресі та публічне ідолопоклонство не є дійсним папою. Його злочини публічні і добре відомі. Як пастир, я зобов’язаний повідомити Ватикан, що вірні та священство Пряшівської архиєпархії дистанціюються від запланованого контроверзійного візиту, обумовленого вакцинацією. З огляду на власне сумління я особисто також зобов’язаний відмовитися від візиту та оприлюднити свою позицію; тим самим я вважаю шкідливий візит до Пряшева та заплановану Літургію св. Івана Золотоустого 14 вересня 2021 року скасованими. Більше того, у це свято Воздвиження Чесного Хреста візитом архиєретика був би зневажений не тільки Христовий хрест, але й була б спрофанована і сама Східна Літургія.

Підпис
...........................
Архиєпископ Пряшівський».


Шановний архиєпископе Яне! Ситуація, до якої Тебе поставив Бог, є для Тебе вирішальною: або однозначно обереш Ісуса Христа і правду, або обереш антихриста і залишишся у брехні та самообмані. Бог пообіцяв каяннику прощення, але не обіцяв йому завтрашній день. Отже, або будеш спасенний, або будеш навіки засуджений. Сьогодні Бог дав Тобі шанс, а Ти чітко виступи за спасіння своєї душі і за спасіння душ, які Бог Тобі довірив. Якщо відкинеш правдиве покаяння, загинеш (Лк. 13,3).
В Христі

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

27.08.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8