Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.4K
pl.news
6

Bractwo Piusa X: 1000 $ grzywny za odprawienie mszy

Kościół Matki Bożej od Aniołów w Los Angeles w Kalifornii, anulował wszystkie Msze św. od ostatniej niedzieli po tym, jak Departament Zdrowia sprawdził kościół 13/15 października i nałożył grzywnę w wysokości 1000 dolarów za naruszenie reżimu koronawirusowego.

Kościół jest prowadzony przez Bractwo Piusa X, które odwołało się od tego środka, ponieważ narusza on prawo do wypowiedzi, zgromadzeń i swobodnego wykonywania zawodu.

Jednakże jego prawnicy zwrócili się do księży o uniknięcie większej ilości kar. W związku z tym kościół został zamknięty.

Grafika: © SSPX, #newsBgfqiodzgj

V.R.S.
"Lefebryści" zdali egzamin z wiary po hucpie w Asyżu 1986.
W obronie Tradycji Kościoła
Lefebryści nie zdali egzaminu z wiary, natomiast w Kościele katolickim jedynie mała część autentycznie wierzących biskupów i kapłanów zdała celująco. To są prawdziwi pasterze, którym można ufać.
Tradycja i Wiara
Będzie tej grzywny i więcej za gwałcenie nieletnich i nie tylko. churchmilitant.com/…article/sspx-complete-coverage
V.R.S.
Więcej takich informacji to na pewno Parwus ze wszystkich tutejszych kont was zasuskrybuje a ma tego trochę.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Największe prześladowanie zadadzą chrześcijanom – chrześcijanie

Moja wielce umiłowana córko, muszę przynaglić wszystkie Boże dzieci, aby połączyły się w jedno i modliły się za Mój Kościół na Ziemi.

Moje Serce drży w tym czasie, ponieważ okazuje się wielką nienawiść wobec tych, którzy są praktykującymi chrześcijanami. Prześladowanie chrześcijan będzie trwało nadal we wszystkich krajach i to …More
Największe prześladowanie zadadzą chrześcijanom – chrześcijanie

Moja wielce umiłowana córko, muszę przynaglić wszystkie Boże dzieci, aby połączyły się w jedno i modliły się za Mój Kościół na Ziemi.

Moje Serce drży w tym czasie, ponieważ okazuje się wielką nienawiść wobec tych, którzy są praktykującymi chrześcijanami. Prześladowanie chrześcijan będzie trwało nadal we wszystkich krajach i to łącznie z tymi wszystkimi, w których obecnie bez przeszkód można praktykować oddawanie Mi czci. Największe prześladowanie zadadzą chrześcijanom chrześcijanie. Biczowanie Mojego Ciała na Ziemi okaże się najgorszym w samym jego wnętrzu, jako że brat zwróci się przeciwko swemu bratu, a siostra przeciwko siostrze. Wkrótce zobaczycie, jak zapowiedziane zostaną nowe modlitwy, które następnie zostaną wprowadzone w ramach nowej liturgii.

Największe zmiany będą dotyczyć Komunii Świętej, gdyż będzie Ona zaprezentowana jako coś, co niewiele ma wspólnego z Moją Śmiercią na Krzyżu, kiedy to za wszystkich grzeszników ofiarowałem Ciało Moje. Poprzez wydanie oświadczenia, że Komunia Święta oznacza wspólne zjednoczenie się całej ludzkości w jedną całość przed Bogiem – zostanę przez was znieważony, bo zaprzecza to Prawdzie.
Prawda nie oznacza już dłużej Prawdy, ponieważ tak wielu rozpowszechnia kłamstwa, Prawdę koloryzuje i nie rozumie, jak Prawdę jest łatwo naruszyć. Kiedy będzie się Nią subtelnie manipulowało, wielu nie zauważy zmian, prowadzących do odchodzenia od Prawdy. Na miejsce Prawdy pojawią się kłamstwa, dzieląc ludzką rasę i wywołując odcięcie się od Boga, które doprowadzi do zagłady.

Zawsze miłujcie Prawdę, ponieważ bez Niej słońce ulegnie zaciemnieniu, księżyc nie wyda światła, gdy nastanie noc i gwiazdy nie będą już dłużej świecić, gdy nadejdą te dni, które będą sygnałem, że nadchodzi ostateczna ciemność, zanim przyjdę Ja, aby odzyskać Moje Królestwo.

Do tego czasu ocali was tylko Prawda.

Wasz Jezus
Weronika....S
Cezar nienawidzi Mszy Świętej , bo wstąpił w niego szatan, a ściślej, do jego duszy i umysłu.