Edward7
22.1K

Ciemna strona cyfrowej rewolucji: "Powoli zamyka swój uścisk na naszym życiu"

Czy w przyszłym roku o tej porze będziesz mieszkać w „Chinach”...

Dr Paul Craig Roberts
Ludzie kochają cyfrową rewolucję. Dzięki niej mogą pracować w domu i uniknąć stresujących dojazdów i polityki biurowej. Młodzi kochają swoje telefony komórkowe, które łączą ich ze światem. Dla pisarzy internet oferuje, na razie, znacznie większą publiczność niż ta, którą mógłby zdobyć syndykatowy felietonista. Ale podczas gdy my cieszymy się i zachwycamy jego zaletami, tyrania nieodłącznie związana z cyfrową rewolucją powoli zamyka swój uścisk na naszym życiu.

Użyj zaimka płciowego lub podważ oficjalną narrację, a zostaniesz zablokowany w mediach społecznościowych. Te same korporacje, które są zobowiązane przez prawo federalne do wysyłania nam corocznych oświadczeń o tym, jak chronią naszą prywatność, śledzą również nasze korzystanie z internetu w celu budowania naszych profili marketingowych. FBI, CIA i NSA śledzą nasze korzystanie z Internetu w celu identyfikacji rzekomych terrorystów, operacji narkotykowych i agentów zagranicznych. Na ulicach niektórych miast pojawiły się kamery do identyfikacji twarzy. Tworzone są bazy danych DNA. To wszystko trwa i trwa. W Chinach rewolucja cyfrowa umożliwiła wprowadzenie systemu kredytów społecznych. Ludzie są monitorowani pod kątem tego, co mówią, co czytają w internecie, jak się zachowują, gdzie chodzą. Profil, który z tego wynika, określa prawa lub przywileje danej osoby. Osobie, która zadaje się z niewłaściwym towarzystwem, krytykuje rząd, "źle się zachowuje", jeździ zbyt szybko, ma słabe wyniki w szkole lub pracy (czy mówi prawdę), można odmówić prawa jazdy, paszportu, przyjęcia na uniwersytet, a także ograniczyć lub zablokować dostęp do konta bankowego.

Cyfrowy pieniądz jest ostateczną siłą tyranii
W systemie, w którym istnieje tylko rządowy pieniądz cyfrowy, nie ma możliwości zapłacenia dilerowi lub pensji poza księgami itp. Nie istnieje forma gotówkowa pieniądza cyfrowego, którą można włożyć do naszej kieszeni i użyć do anonimowej płatności. Zwolennicy cyfrowego pieniądza robią wiele z jego zdolności do zamknięcia przestępczości i unikania podatków. Pieniądz cyfrowy umożliwia zablokowanie salda bankowego alkoholika, aby uniemożliwić jego wykorzystanie do zakupu alkoholu, a zakupy żywności przez osobę z nadwagą mogą być kontrolowane przez sposób wykorzystania jej pieniędzy cyfrowych. Te ograniczenia indywidualnego wyboru są reklamowane jako środki zdrowotne.

Jednak po tym wszystkim, co zostało powiedziane, pozostaje faktem, że ta sama moc przekazana władzom przez pieniądz cyfrowy może być użyta do całkowitej kontroli osoby. Przypuśćmy, że sprzeciwiasz się wyparowywaniu wolności, ujawniasz korupcję lub podważasz oficjalną narrację. Rząd może zablokować ci dostęp do konta lub zablokować jego użycie do płacenia za mieszkanie lub jedzenie i rzucić cię na kolana.

Kiedy będzie istniał tylko rządowy pieniądz cyfrowy, nikt nie będzie w stanie wspierać stron internetowych takich jak ta, ani organizować nowego ruchu politycznego, aby rzucić wyzwanie rządzącemu monopolowi. Ruchy protestacyjne staną się niemożliwe. Kierowcy ciężarówek i rolnicy nie będą mogli kupić paliwa do swoich pojazdów. Kiedy będzie tylko cyfrowy pieniądz banku centralnego, rząd może kontrolować wszystkie inwestycje. Wolność jest niemożliwa w cyfrowym świecie. Albo się podporządkujesz, albo zginiesz.

Możesz powiedzieć, że tak, to wszystko jest możliwe, ale nasze zaangażowanie w wolność zapobiegnie temu. Są dwie rzeczy złe w tej odpowiedzi. Jedną z nich jest to, że nasi przywódcy nie są zaangażowani w wolność (tu). Drugą jest to, że to już się dzieje.

W ostatnim numerze "The International Economy", Andreas Dombret i Oliver Wunsch przedstawiają "The Case for Central Bank Digital Currencies". Nadszedł czas, aby "pójść odważnie", mówią, i zabrać się do pracy. Najpierw należy zrozumieć, że ci dwaj są agentami elity rządzącej. Dombret był członkiem zarządu zarówno Deutsche Bundesbank (banku centralnego Niemiec), jak i Europejskiego Banku Centralnego. Wunsch był szefem misji Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Grecji i na Cyprze oraz przedstawicielem MFW w Banku Rozrachunków Międzynarodowych i Radzie Stabilności Finansowej. Jak być może nie pamiętacie, lub kiedykolwiek wiedzieliście, kilka lat temu Grecja i Cypr zostały poddane silnym kryzysom finansowym.

Na Cyprze ludziom odmówiono dostępu do ich kont bankowych. W Grecji historia jest taka, że rząd został przekupiony, aby zaciągnąć pożyczki, których nie można było obsłużyć ani spłacić. Europejski Bank Centralny wspierany przez MFW zażądał, by Grecja znalazła pieniądze poprzez przesunięcie środków z wydatków na edukację i zdrowie na obsługę pożyczek, poprzez uwolnienie większej ilości funduszy rządowych poprzez zwolnienie urzędników państwowych oraz poprzez wyprzedaż aktywów publicznych, takich jak greckie porty i zakłady komunalne, prywatnym inwestorom zagranicznym, a także poprzez zwrócenie chronionych wysp deweloperom. Grecka gospodarka załamała się. Bezrobocie zmusiło wielu Greków do opuszczenia kraju. Londyński Times donosił, że tak wiele kobiet zostało zmuszonych do prostytucji, że jej cena spadła do kosztu kanapki z serem.

Grecja straciła suwerenność i znalazła się pod rządami niewybieralnymi. Teraz agenci związani z grabieżą Grecji i rujnowaniem jej ludzi otrzymali zadanie oddzielenia każdego z nas od kontroli nad naszymi własnymi pieniędzmi. Problem z gotówką polega na tym, że zapewnia ona jednostkom suwerenność. Ludzie mogą mieć gotówkę w swoim posiadaniu poza systemem bankowym. Mogą dokonywać anonimowych płatności. Jeśli despotyczny rząd zajmie ich konto bankowe, mogą przetrwać poza książką w gospodarce gotówkowej. Ale kiedy nie ma gotówki, tracą suwerenność ekonomiczną.

Dombret i Wunsch nie podchodzą do problemu w ten sposób, ponieważ zdradziłoby to ich grę. Podkreślają niedogodności związane z gotówką:

Oczywiście, większość ludzi nie płaci już gotówką. Wypisują czeki i korzystają z kart kredytowych, które zwracają im część opłat pobranych od kupca lub dają im mile lotnicze, jak to robi karta Delta American Express. Ale faktem jest, że nadal mogą zbudować rezerwę gotówkową, aby chronić swoją niezależność. Kiedy gotówka zniknie, zniknie również niezależność.

Cyfrowa waluta już istnieje w postaci Bitcoina i jego rywali. Ale te kryptowaluty są prywatne i nie dają możliwości kontroli. Dombret i Wunsch piszą, że "należy być sceptycznym wobec inicjatyw sektora prywatnego" w zakresie pieniądza cyfrowego, ponieważ prywatne interesy "mogą być sprzeczne z dobrem publicznym." Innymi słowy, Dombret i Wunsch kojarzą "dobro publiczne" z monopolistycznym wszechmocnym rządem, który jest celem Światowego Forum Ekonomicznego.

Cyfrowa Waluta Banku Centralnego jeszcze nie istnieje. Niemniej jednak Dombret i Wunsch stworzyli ją jako koncepcję w bycie, nadając jej nazwę: CBDC. Raz nazwana, może się teraz pojawić. Popychają jej pojawienie się podkreślając, że "dostępność instrumentu monetarnego, który nie opiera się w pełni na infrastrukturze sektora prywatnego, jest ważnym dobrem publicznym." Innymi słowy, ich stanowisko jest takie jak Światowego Forum Ekonomicznego, że system kontrolowany przez rząd elit jest modelem dla Nowego Porządku Świata.

"My, chłopi, powinniśmy po prostu zaakceptować wygodę cyfrowego pieniądza i zrezygnować z kontroli nad własnymi sprawami". Mój wniosek jest taki, że każdy człowiek który jest na tyle głupi, by zaufać rządowi z cyfrową walutą banku centralnego, zasługuje na to, by być niewolnikiem, którym najwyraźniej będzie.

William Engdahl mówi nam, że przejście Rezerwy Federalnej i innych banków centralnych od luzowania ilościowego do zacieśniania ilościowego uwolni tsunami zniszczenia bogactwa, a strach, jaki wywoła to wymazanie bogactwa, zostanie wykorzystany do wprowadzenia nas w świat, w którym istnieją tylko cyfrowe pieniądze banku centralnego. Bez wątpienia oznacza to koniec wolności i swobody. Tyrania stłumi wszelką niezależność myśli, ekspresji i działania.

"Tym razem, jak zauważyli insiderzy tacy jak były szef Banku Anglii Mark Carney trzy lata temu, kryzys zostanie wykorzystany do zmuszenia świata do zaakceptowania nowej waluty cyfrowej banku centralnego, świata, w którym wszystkie pieniądze będą centralnie emitowane i kontrolowane. To również mają na myśli ludzie z Davos WEF poprzez swój Wielki Reset. To nie będzie dobre. Globalne planowane finansowe tsunami właśnie się rozpoczęło".
F. William Engdahl

Copyright © dr Paul Craig Roberts , Instytut Ekonomii Politycznej PCR/The Dark Side of the Digital Revolution: "Slowly Closing its Grip on our Lives" - Global Research

Czy w przyszłym roku o tej porze będziesz mieszkać w „Chinach”

Dr Vernon Coleman
Jeśli przegramy tę wojnę i po raz pierwszy obawiam się, że tak się stanie, nie stanie się tak z powodu kłamstw i oszustw ze strony spiskowców miliarderów, którzy kontrolują rządy, media i zawody.Nie stanie się tak z powodu cenzury i demonizacji prawdomówców. Jeśli przegramy tę najważniejszą w naszej historii wojnę, to z powodu ich współpracowników, trolli i pożyteczni idioci, którzy są posłuszni bez zastanowienia, którzy awanturują się i jęczą nad drobiazgami i nieistotnościami, i którzy nie rozumieją, że walczymy dla naszego życia i naszej wolności.

A jeśli przegramy tę wojnę, nigdy nie będzie kolejnej wojny wartej walki. Będziemy pionkami; bez jakiejkolwiek kontroli nad naszym życiem lub naszymi planami. Sir Klaus Schwab chwalił się, że jego Wielki Reset zapewni, że „nie będziemy mieli nic poza szczęściem”. Obawiam się, że współpracownicy, trolle i sygnaliści cnoty mu nie wierzą. Zastanawiam się, ilu tak zwanych dziennikarzy pracujących dla BBC zdaje sobie sprawę, że kłamstwa, które rozpowszechniają, prowadzą ich do świata, w którym oni również niczego nie będą posiadać. Lekarze, dziennikarze, sędziowie, prawnicy i politycy, którzy popierają spisek, nie będą wolni od krwiożerczych ambicji spiskowców, by zmniejszyć populację świata o 90%. Żaden z nich nie będzie zwolniony z planu miliarderów, którzy chcą posiadać wszystko (i dusze) i rządzić nami jak niewolnikami.

Jeśli i kiedy nastąpi Wielki Reset, nie będziemy mieli żadnych praw, rzeczy, prywatności, wolności, możliwości wyboru, rodziny, opieki zdrowotnej, edukacji, swobody przemieszczania się ani możliwości życia tam, gdzie chcemy żyć . Nie będziemy nawet kontrolować własnych ciał. Jeśli myślisz, że to przesada, spójrz na uchwalane nowe prawa i spójrz na to, jak wszystko się zmienia. NHS jest tylko cieniem swojej dawnej osobowości z nieszczęśliwym personelem zmuszonym do utrzymywania absurdalnych zasad dotyczących masek i dystansu społecznego, które nigdy nie były konieczne. Szkoły były zamykane, (i znów mogą) . Miliony ludzi stały się chętnymi współpracownikami; złamane przez nonsens recyklingu i zmiękczone przez opiekuńcze państwo . Oni rzeczywiście wierzą, że państwo troszczy się o nich i będzie się nimi opiekować.

To właśnie mają na myśli, gdy mówią o Wielkim Resecie. Nie planują małego majsterkowania na obrzeżach naszego życia. Planują kontrolować wszystko, co robimy; posiadać nas. Społeczeństwo cyfrowe to nie tylko możliwość płacenia za kawę bez konieczności zawracania sobie głowy gotówką. Oznacza to, że możesz kupić kawę tylko wtedy, gdy ci na to pozwolą. Społeczeństwo cyfrowe oznacza, że kontroluje Twoje pieniądze i sposób ich wydawania.

System kredytu społecznego, który Schwab i spółki zapożyczyli to od Chińczyków, oznacza, że stracisz prawo do złapania autobusu lub wynajęcia domu, jeśli zakwestionujesz to, co ci każą, nie okażesz należytego szacunku systemowi lub przeczytasz lub oglądać materiał, który jest zabroniony. Po ustanowieniu Wielkiego Resetu wszyscy otrzymają uniwersalny dochód podstawowy. I to będzie to. Bez nadziei i ambicji. Zastanawiam się, czy pracownicy BBC zdają sobie sprawę, że w Nowym Porządku Świata absurdalnie przepłacani prezenterzy BBC będą otrzymywać takie same dochody, jak obsługa parkingów?

Kolaboranci, pożyteczni idioci, mają stać się "zombie" (temu służą szczepionki), które zostały wyszkolone do skakania na każde polecenie, które z radością przestrzegały zasad blokowania, wykonały dwustopniowy dystans społeczny, nosili maski i przyjmowali ciosy, powinny wiedzieć, że jakkolwiek złe rzeczy działy się w ciągu ostatnich dwóch lat będą znacznie, znacznie gorsze, jeśli spiskowcy wygrają wojnę. Życie nigdy nie wróci do „starej normalności”, jeśli tego nie zrobimy.
Są tacy, którzy uważają, że wszystko, co się ostatnio wydarzyło, to po prostu pech: covid-mistyfikacja; szalony parcie do zera (Co2) netto i konsekwencje fabrykowanej wojny medialnej między Rosją a Ukrainą. To pokazuje żałośnie naiwną niemożność zrozumienia, w jaki sposób świat jest teraz kontrolowany. Trolle, które żyją i działają z dala od prawdy, ale którzy strzelają, jęczą, skomlą i tworzą bitwy z niczego, pomagają spiskowcom (masonerii dopow.). Ci, którzy myślą, że przesadzam, mogą zadać sobie pytanie, dlaczego każdy, kto powiedział prawdę o covid lub szczepionkach, został natychmiast uciszony, zakazany, cenzurowany, demonizowany.
Dlaczego BBC zakazuje teraz wszelkiej uczciwej, otwartej dyskusji na temat szczepionek lub zmian klimatycznych, skoro nauka udowadnia ponad wszelką wątpliwość, że ukłucia covid są niebezpieczne i "nieskuteczne" (skuteczne w zabijaniu dopow.), a zmiany klimatyczne nie istnieją (istnieje niszczenie klimatu przez geo-inżynerie dopow.). Nie ma już debaty naukowej. Gazety i czasopisma są skorumpowane i opłacane za tłumienie i szydzenie z prawdy. Udowodniłem, że istnieją tak zwane kontrolerzy faktów, które tłumią prawdziwe fakty i promują kłamstwa.

Fałszywa wojna między Rosją a Ukrainą, celowo wywołana przez spiskowców, powinna była jasno dać do zrozumienia, że nasze rządy wypowiedziały nam wojnę – jest to wojna, która ma zakończyć wszystkie wojny. Sankcje wybrane jako broń dowodzą, że spiskowcy są zaangażowani w wojnę, która pozwoli im kontrolować wszystko, co robimy. Nasze rządy, robiąc to, co każą im konspiratorzy miliarderzy (masoneria dopw.) , celowo stworzyły świat, w którym będą ogromne niedobory paliw i żywności (z nieuniknionym ścisłym racjonowaniem żywności i paliw), szybko rosnące ceny i upadki gospodarek. Setki milionów umrą z głodu w Afryce.

Rządy nie starają się stłumić, zastraszyć ani ukarać Rosji. Walczą z nami.

Amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego otwarcie twierdzi, że teoretycy spiskowi i każdy, kto kwestionuje kryminalny nonsens, to „ekstremiści”. W Irlandii rząd stwierdził, że państwo „ograniczy prawo do własności prywatnej tam, gdzie jest to konieczne dla zapewnienia dobra wspólnego”. Słowo „sekwestracja” pojawia się teraz często. W Wielkiej Brytanii wprowadzane są nowe, opresyjne przepisy. Niewygodne prawdy są niebezpieczne, mówią politycy i media, a tych, którzy je rozpowszechniają, należy stłumić.

Jeśli spiskowcy wygrają tę wojnę, zostaniemy bez historii, kultury, sportu, rozrywki, opieki zdrowotnej, życia rodzinnego, prywatności, szacunku do samego siebie, godności, pasji i możliwości cieszenia się życiem ... Będziesz podróżować tylko wtedy, gdy i gdzie możesz podróżować. Nie będziesz posiadał samochodu, więc będziesz zależny od transportu publicznego. Ale będziesz mógł korzystać z transportu publicznego tylko wtedy, gdy uzyskasz na to pozwolenie.

Czy naprawdę uważasz, że to zbieg okoliczności, że obalane są statuty, że kultura śmierci nie pozwala na debaty, że dzieciom wolno wybierać płeć, że kobiety są wypychane ze sportu i że nowe restrykcyjne prawa są wprowadzone tak szybko, że nie możemy nadążyć za tym, co jest dozwolone, a co nie? Po Wielkim Resecie prawo będzie bardzo proste: będziemy mogli robić tylko to, co wolno nam robić. Jeśli myślisz, że przesadzam, to obawiam się, że żyjesz w świecie tak nierealnym jak fabryka czekolady Charliego.

Wszystko, o czym ostrzegałem od dwóch lat, spełniło się. Ogłoszenia „Nie reanimować” są wykorzystywane do zabijania osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Bezużyteczne testy PCR mogą być wykorzystywane do pobierania próbek DNA (które są następnie sprzedawane firmom komercyjnym) lub do (nowych zabójczych) szczepień. Kiedy spiskowcy mówią: „Nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy”, to właśnie mają na myśli. W przyszłym roku o tej porze będziesz mieszkać w Chinach.

I pamiętaj, że spiskowcy nie ukrywali, że uważają świat za bardzo przeludniony – i że zamierzają zmniejszyć globalną populację, usuwając 90% globalnej populacji. Czy myślisz, że prawdopodobnie zostaniesz jednym z wybranych? Jeśli chcesz żyć w wolnym świecie, w którym możesz podejmować własne decyzje i dokonywać własnych wyborów, musisz włożyć całą energię w walkę ze spiskowcami.

Płać gotówką tak często, jak możesz. Nie pobieraj aplikacji. Nie korzystaj z bankowości internetowej. Nie ufaj niczemu, co powiedział ktoś, kto zapłacił przez rząd. Nie ufaj niczemu, co widzisz, słyszysz lub czytasz w mediach głównego nurtu.

Pamiętaj: żyjemy w świecie, w którym nasze rządy wypowiedziały nam wojnę. Musimy być stale świadomi i podejrzliwi. Ilekroć dzieje się coś złego, zadaj sobie pytanie: „Jaki jest najbardziej złowieszczy powód tego?” i „Co muszę zrobić, aby się chronić?” (trzech modlić się i zaufać Bogu dopow.) Wieczna "paranoja" jest teraz ceną wolności.

Vernon Coleman sierpień 2022. „Kredyt Społeczny” jest największym zagrożeniem dla naszej wolności i prywatności. To ostatni krok na drodze do Wielkiego Resetu. I jesteśmy już prawie na miejscu. Zobacz, jak wyglądają dziś Chiny. Tak będzie w przyszłym roku Wielka Brytania, Europa, Australazja, Stany Zjednoczone i Kanada. I nie będzie powrotu. To największa wojna w historii ludzkości... Warnings, Forecasts and Predictions | Dr Vernon Coleman Vernon Coleman - international bestselling novelist and campaigning author
Edward7
Pacjent Covid opisuje jak; szpital próbował go zamordować
Jesienią 2020 roku "Edward", 50-letni Amerykanin mieszkający w Los Angeles, przeżył próbę zabójstwa w szpitalu, kiedy został przyjęty po tym, jak "zdiagnozowano" u niego COVID.
Ed teraz nie uważa, że miał nawet COVID. Miał po prostu atak paniki połączony z depresją i odwodnieniem. Ed mieszka w Los Angeles i pracuje jako księgowy. Ma 6 …
More
Pacjent Covid opisuje jak; szpital próbował go zamordować

Jesienią 2020 roku "Edward", 50-letni Amerykanin mieszkający w Los Angeles, przeżył próbę zabójstwa w szpitalu, kiedy został przyjęty po tym, jak "zdiagnozowano" u niego COVID.
Ed teraz nie uważa, że miał nawet COVID. Miał po prostu atak paniki połączony z depresją i odwodnieniem. Ed mieszka w Los Angeles i pracuje jako księgowy. Ma 6 stóp 2 cale, nadwagę i około 50 lat, jest niezwykle silny jak zapaśnik sumo.


Jesienią 2020 roku Ed obawiał się/myślał, że zaraził się COVID, kiedy miał trudności z oddychaniem. Nie miał gorączki ani żadnych innych objawów. Jednak z trudem mógł usiąść, wstać z łóżka, a idąc do łazienki dwukrotnie się przewrócił. Zrozumiał, że jest w złym stanie i potrzebuje pomocy. Sam, doczołgał się do komórki i zadzwonił do przyjaciela, który natychmiast przyjechał i zawiózł go do szpitala St Johns, gdzie dotarł około południa. Pielęgniarka na przyjęciu kazała zbadać Eda na obecność COVID, wkładając mu waciki do testu PCR tak głęboko do nosa, że aż płakał z bólu, i zaczął nawet lekko krwawić. Test PCR dał wynik pozytywny.

W związku z tym Ed został przyjęty na oddział COVID w szpitalu około godziny drugiej. Po odizolowaniu na oddziale COVID, pielęgniarka wykonała test PCR COVID po raz drugi. Tym razem pielęgniarka wsadziła mu wacik jeszcze dalej do nosa. Ed znów płakał i skarżył się, że jest za głęboko i boli. Z nosa Eda trysnęła krew. Następnie pielęgniarka powiedziała, że muszą wykonać kilka badań. Testy tlenowe Eda wypadły słabo, więc powiedziano mu, że musi zostać podłączony do respiratora, aby ratować swoje życie.

Ed zgodził się. Kiedy się obudził, włożono mu rurkę do respiratora do gardła. Zaczął wymiotować, więc zatrzymali się i czekali jakiś okres. Po około godzinie pielęgniarka wróciła, aby ponownie włożyć rurkę do gardła Eda. Pojawił się jednak pewien problem. Ze względu na nadwagę, Ed kilka lat wcześniej miał chirurgicznie założoną "lap-band". Opaski ograniczają ilość jedzenia, które dana osoba może zjeść, aby pomóc jej schudnąć. Jednak "lap-band" Eda przesunęła się do góry i nastąpił stan zapalny i opuchlizna. Planował jej usunięcie, ale jeszcze nie zaplanował operacji usunięcia.

Ze względu na opuchniętą opaskę biodrową nie można było wprowadzić do Eda rurki respiratora. Kilka innych pielęgniarek próbowało zainstalować rurkę respiratora, ale nie były w stanie. Pielęgniarka z COVID powiedziała Edowi, że zastosują inne metody leczenia, aby uratować jego życie. Późnym popołudniem, podłączyli Eda do kroplówki z czymś i wyszli. Ed nie wiedział, co było w kroplówce. Natychmiast zapadł w głęboki sen. W nocy, podczas głębokiego snu, do pokoju Eda wszedł mężczyzna i założył mu na głowę maskę tlenową, która szczelnie zakrywała jego nos i usta.

Oczy Eda otworzyły się, a on sam obudził się, bo nie mógł oddychać. Obudził się z maską tlenową ciasno przymocowaną do jego głowy. Siła wtłaczania powietrza przez maskę tlenową była tak silna, że Ed nie mógł wydychać. Miał wrażenie, że tonie w wymuszonym powietrzu. Instynktownie sięgnął w górę i ściągnął maskę tlenową z twarzy. Pielęgniarz był nadal w pokoju i widząc, że Ed się obudził i właśnie ściągnął maskę z twarzy, wezwał wsparcie i zażądał, aby Ed utrzymał maskę na twarzy i sięgnął po nią, aby umieścić ją z powrotem na twarzy Eda. Ed próbował mu powiedzieć, że jest problem, że do maski napływa zbyt dużo powietrza. Pielęgniarz zignorował go. Ed szarpał się i walczył z nim, gdy ten próbował wymienić maskę.

Wtedy do pokoju wszedł inny pielęgniarz płci męskiej. Pierwszy pielęgniarz polecił drugiemu, aby pomógł mu przytrzymać ramiona Eda. Trzymał on ramiona Eda w dół, podczas gdy pierwsza pielęgniarka poinstruowała, że zamierzają przywiązać ręce Eda do boku łóżka, aby nie mógł on zdjąć swojej maski. Ed zaczął głośno krzyczeć: "ZABIJESZ MNIE!!!- Próbujesz mnie zabić!!!". "Powietrze jest zbyt silne! Nie mogę oddychać!!! Nie mogę oddychać!!!"

Pielęgniarki zignorowały Eda i próbowały go związać -ale Ed był silnym człowiekiem i walczył z nimi i krzyczał głośniej, że ma zamiar uderzyć pielęgniarkę w twarz. Ed był w stanie walczyć na tyle, że nie mogli łatwo przywiązać jego rąk do boku łóżka. Ed nadal krzyczał o swoje życie - że nie chce maski tlenowej - że nie może oddychać! To spowodowało, że inni pracownicy szpitala przyszli do jego pokoju. Błagając o życie, Ed wołał do personelu medycznego, że siła powietrza była zbyt silna - że nie mógł wydychać i czuł, że to go zabije. W końcu, inny członek personelu medycznego spojrzał na maskę tlenową i powiedział OK, Stop.

Życie Eda zostało uratowane. Kilka dni później, mimo że Ed powiedział, że nadal czuje się bardzo słabo i martwi się, że może "umrzeć z powodu COVID", szpital powiedział mu, że go wypuszczą. Wydaje się, że ponieważ nie mogli zabić Eda, odesłali go do domu. Wiedzieli, że po prostu wyzdrowieje w ciągu kilku kolejnych dni na własną rękę z odpoczynkiem i płynami z tej COVID grypy- z tych rzeczy. Ed poszedł do domu i spał. Skontaktował się też z firmą medyczną, która robi domowe dostawy witaminy C ...

Jego była żona jest poważnie poszkodowana przez szczepionkę. Ale ona zaprzecza, że jej nagłe problemy zdrowotne po szczepieniu nie są związane ze szczepionką. Ed powiedział, że był bardzo zły, rozważał pozwanie producentów lap-bandów i lekarza, który je zainstalował, ponieważ przesunęły się w górę i stały się zakażone i spuchnięte i nie działały.

Ale teraz ironicznie, ten problem-lap-band zakończył się uratowaniem jego życia. Podejrzewam również, że kroplówka, którą Ed otrzymał w szpitalu, była środkiem znieczulającym, który miał go uśpić, ale ze względu na jego duży rozmiar, ponad 400 funtów, źle obliczyli ilość, której potrzebował i nie podali mu wystarczającej ilości - dlatego przeżył.

Powiązane- Inny czytelnik pisze -- Początkowe pieniądze idące do szpitali od CMS były $13k dla pozytywnego testu PCR (oni właśnie kontynuowaliby testowanie aż pozytywny przyszedł przez zwiększanie cykli) i $39k dla wentylacji. Są też premie za podawanie morfiny, Remedisiviru i innych leków. Pacjentom wstrzymywano też jedzenie i nawodnienie. To działo się z tymi , którzy weszli do ER z innych powodów również. Ile osób zmarło w całym kraju z tego powodu nie wiadomo, ale musi to być bardzo duża liczba.

henrymakow.com - Exposing Feminism and The New World Order/Covid Patient Thinks Hospital Tried to Murder Him