Clicks2.3K
pl.news
6

Głupkowate telefoniczne apostolstwo Franciszka sieje spustoszenie

Sergio Decuyper (42), argentyński homoseksualista, który wziął ślub w Hiszpanii, oskarża Franciszka o "tuszowanie" (Clarín.com, 23 września).

Historia z haczykiem: ojciec José Francisco Decuyper, 85 lat, jego wujek, "wykorzystał" go w łazience dziadków w Paranie, kiedy Sergio miał 5 lat (!). Ojciec Decuyper jest chory na Alzheimera i nie może się bronić.

Franciszek był na tyle głupi, że kilka razy rozmawiał z rzucającym oskarżenia przez telefon i osobiście.

Rezultat: Decuyper oskarża go teraz o "tuszowanie" i "zaprzeczanie". W liście otwartym prosi Franciszka, aby "był twórczy" i pojechał z nim na wycieczkę do Parany (!).

Żona Decuypera, z którą ten ma dzieci, odkryła, że jej mąż ma "głęboką traumę", dlatego teraz nazywa siebie "homoseksualistą".

Jako "dowód" na "wykorzystywanie", Decuyper przytacza powtarzający się sen, w którym ma "5 lat" i który kończy się przy drzwiach łazienki. Dopiero w styczniu 2019 roku jego "pamięć" została rzekomo "odzyskana".

Napisał do Franciszka, który naiwnie zaprosił go na pół godziny 17 marca 2019 roku. Franciszek powiedział, że "wierzy" mu, że jest to "coś bardzo powszechnego", że musi przejść terapię i nie powinien nikomu o tym mówić.

Następnie, 4 maja 2019 roku, Franciszek przyjął Decuypera na pół godziny, mówiąc mu, aby nie rozmawiał z dziennikarzami, ponieważ ci są "hipokrytami". Kiedy Decuyper przedstawił się jako "homoseksualista", Franciszek powiedział mu, że jego "misją jest małżeństwo i że musi pozostać żonaty".

Decuyper zobaczył Franciszka po raz kolejny na środowej audiencji 9 września, kiedy to Franciszek pomylił go z innym oskarżycielem z Parany.

#newsWgehqmqrcf

Brygada Świętokrzyska NSZ
" rok 1917 ..........." za 100 lat szatan będzie rządził na Watykanie a papież będzie jego gwardzistą " - O. Maksymilian Kolbe .
przeciwherezjom
Ja cię - ale walnął proroctwo! chowam do skarbca - to cenne!!!!
marcys.td
A co ten gość chciał robić z Bergolio na wycieczce do Parany?
marcys.td
iść do łazienki???
tommy1
Wyrafinowane "apostolstwo" pl.news czyni cuda. 😇 😂
przeciwherezjom
W sumie nikogo nie powinny dziwić te występy. Wystarczy mieć normalne, zdrowe światło rozumu, by widzieć że Kościołem katolickim próbuje rządzić demon - to jest fałszywy papież, antypapież - Fałszywy Prorok z Ks. Apokalipsy św. Jana. Nie wolno za nim iść i go słuchać - prowadzi do schizmy i zniszczenia Kościoła!