Clicks147

PASZPORTY COVIDOWE OSTATECZNIE ZATWIERDZONE PRZEZ SYNAGOGĘ SZATANA !!!

PILNE❗Parlament Europejski właśnie ostatecznie przyjął tzw. paszporty covidowe! Teorie spiskowe właśnie przestały być teoriami i stają się faktami... Dokładny projekt ma być gotowy do 25 czerwca!

Niestety polscy europosłowie znów stanęli po stronie postępującego totalitaryzmu, deptania praw obywatelski i segregacji ludzi na lepszych i gorszych. Przedstawiciele zarówno PiS, KO, Lewicy jak i PSL głosowali ręka w rękę ZA, po raz kolejny przeciwko polskim obywatelom. Niebawem podamy Wam listę z dokładnymi nazwiskami europosłów, którzy poparli to skandaliczne, antywolnościowe rozwiązanie.

Przyjęta rezolucja jest mandatem do negocjacji nad ostatecznym kształtem regulacji z krajami członkowskimi UE. Jest jeszcze szansa na wycofanie się z tych dyskryminacyjnych przepisów, dlatego wzywamy rząd, by się opamiętał i odrzucił paszporty covidowe!
To jest jedno wielkie pogwałcenie praw obywatelskich, sprzeczne z konstytucją. Mamy do czynienia z postępującym totalitaryzmem, to przypomina najgorsze czasy.
Jako Konfederacja NIGDY się na to nie zgodzimy, nasze protesty nie ustaną. Te zapędy do stworzenia nowego, chorego systemu dyskryminującego ludzi muszą zostać powstrzymane. Opowiadamy się za dobrowolnością szczepień na COVID-19! Za realną, pełną dobrowolnością. Czyli przeciwko przymusowi szczepień na koronawirusa, ale również przeciwko odgórnemu ograniczaniu osobom niezaszczepionym możliwości normalnego funkcjonowania. Jeśli popierasz nasze stanowisko, koniecznie UDOSTĘPNIJ!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i ograniczania praw obywatelom
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19
Tymoteusz
„Mamy do czynienia z postępującym totalitaryzmem (...)”.

Zaczyna się czas Apokalipsy u nas w Polsce i na świecie !!!

Lekarstwo to Msza Święta, różaniec, inna modlitwa, post, pokuta, jałmużna (i oczywiście Amantadyna :-) ).
Konfederacja Korony Polskiej
.....albo sie jeszcze Polacy oderwą od ziemi ,albo .........do ziemi !!!