Sakralna sztuka górnych lotów trafi pod młotek we Francji (Zdjęcia)

Zachowana w doskonałym stanie i licząca 550 przedmiotów kanoniczna kolekcja J-C 1 października zostanie zlicytowana w Aleçon we Francji, gdzie na świat przyszła Teresa z Lisieux.

Kolekcja obejmuje sakralne srebra z XVII i XIX wieku, zbiór ornatów, ornamenty liturgiczne, pamiątki po Piusie IX, episkopalną garderobę Arcybiskupa Bordeaux, relikwiarze, papeterie oraz całe mnóstwo akcesoriów i dewocjonaliów.

Aukcja startuje 1 października o godzinie 11. Licytacja telefoniczna nie będzie możliwa w przypadku przedmiotów wycenionych na mniej niż 200 EUR.

Więcej informacji dla zainteresowanych tutaj

#newsAniprhpxzd


Jadwiga Bob
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli …More
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli i cenzury, odebrania własności prywatnej, likwidację gotówki oraz wprowadzenie przymusu szczepień i odebranie prawa do decydowania o swoim zdrowiu i życiu. Projekt ten nie powinien trafić do procedowania w sejmie RP.
Z poważaniem ...

wysłałam to na adres dep.prawny@mswia.gov.pl
...PROSZĘ TEŻ NAPISZ I ROZEŚLIJ RODZINIE I ZNAJOMYM bo jaką Polskę chcemy zostawić potomnym ??? a się dzieci i wnuki zapytają a co zrobiliście by tak nie było - WPIERW MODLITWA Sakramenty POKUTA POST ITP ITD ale też działanie z woli Bożej i PANIE BOŻE RATUJ i Maryjo kiedy wkroczysz ?
sługa Boży
Już lata temu w Holandii sprzedawali profanom relikwie Świętych...
Więc czy to dziwi ?
Swoją drogą - daj Bóg by znalazł się godny kupiec, który ofiaruje te uświęcone przedmioty Kapłanom Tradycji - byłby to naprawdę duży dobry uczynek do skarbów tej osoby gromadzonych w Niebiesiech...
V.R.S.
"daj Bóg by znalazł się godny kupiec, który ofiaruje te uświęcone przedmioty Kapłanom Tradycji"
---
Oby.