Clicks1.3K
olek19801

Czy powinieneś się zaszczepić? – Steve Kirsch

Zawsze się szczepię. Zostałem w pełni zaszczepiony szczepionką Moderna przeciwko COVID. Wszystkie moje trzy córki zostały zaszczepione.

Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki prawdopodobnie zabiły ponad 25 800 Amerykanów (co potwierdziłem na 3 różne sposoby) i okaleczyły co najmniej 1 000 000 kolejnych. A przecież do mety jesteśmy dopiero w połowie. Musimy WSTRZYMAĆ te szczepionki TERAZ, zanim zginie więcej ludzi. […]


Tak zaczyna swój artykuł Steve Kirsch. Najpierw kilka słów o autorze. To urodzony w 1956 r. amerykański wynalazca (m.in. myszki optycznej, podobnej do tej, którą być może teraz używasz), założyciel wielu innowacyjnych firm. Skończył dwa kierunki na renomowanym Massachusetts Institute of Technology – MIT. Multimilioner. Filantrop. Sam finansuje od kilkunastu lat wiele kluczowych medycznych badań naukowych. Demokrata, jak sam pisze, głosował na Bidena w ostatnich wyborach prezydenckich. Od początku tzw. pandemii prowadził badania nad prawdziwie skutecznymi lekami przeciwko Covid. Jednak ślepo ufając rządowi i państwowym instytucjom zdrowia, zaszczepił się – i całą rodzinę, wraz z córkami – preparatem firmy Moderna. Otrzeźwiał dopiero w maju 2021 roku, gdy zaczął dowiadywać się o coraz powszechniejszych niebezpiecznych skutkach tzw. szczepionki przeciwko Covid-19. Od tego czasu zaczął coraz głębiej docierać do informacji, których albo nie dostrzegał wcześniej, albo były i są dalej tajemnicą publiczną. Ze swoją energią, wpływami, kontaktami, poważaniem i popularnością, stał się czołową osobistością w walce przeciwko wyszczepianiu ludzi – jak sam to nazywa – śmiercionośnym i ludobójczym preparatem mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”. Z pasją neofity jest aktywny na wielu płaszczyznach, wspiera badania, dąży do ujawnienia danych, cały czas trzymanych przez komórki rządowe, np. o prawdziwej liczbie śmiertelnych ofiar „szczepionki” oraz liczbie żyjących ofiar. Walczy z cenzurą w mediach, środowiskach akademickich, lekarskich. Walczy z coraz powszechniejszym zastraszaniem ludzi. Ustanowił nagrodę w wysokości 2 milionów dolarów, którą może podjąć każda osoba, która przedstawi naukowe kontr-argumenty do jego argumentów, dotyczących leczenia Covid-19 dostępnymi lekami, jak wykazują liczne badania, leczenia w 100% skutecznego. Niestety, nikt z establishmentu nawet nie podjął się tego wyzwania, wszyscy zahipnotyzowani oficjalną narracją, bądź cynicznie uczestniczący w spisku, nie podejmują się żadnej oficjalnej i otwartej dyskusji.

Polecamy raz jeszcze ponad 3-godzinne spotkanie, w którym wziął udział Steve Kirsch oraz twórca metody mRNA, dr. Robert Malone – opis i link tutaj

Poniżej przedstawiamy streszczenie niemal 200-stronicowego opracowania Steve’a Kirscha. Właściwie, jest to cały czas tworzony wpis w blogu/twitterze autora. Nasze tłumaczenie pochodzi z publikacji datowanej na 25 maja 2021 roku.

Nasze uwagi dotyczące tekstu.

Tekst nie jest w pełni wyważony, doskonały i można przyjąć że jest bardziej na bieżąco aktualizowanym blogiem, niż opracowaniem para-naukowym. Autorowi chodzi o zwrócenie uwagi na problemy – z brakiem właściwego leczenia chorych na Covid, skandalem z wyszczepianiem społeczeństw groźnymi preparatami – niż na akademicką sterylność tekstu. Autor pisze luźno, dynamicznie, bardzo często powtarza się, lecz – jak sam zarzuca sobie – nie ma czasu na powracanie do tego co wcześniej napisał i wygładzanie tekstu.

Czytając tekst można nie zgadzać się w wielu punktach z Autorem, np. z jego cały czas naiwnym podejściem ignorującym „teorie konspiracyjne”. Kirsch nie wierzy w nie, chociaż w pewnym momencie jest już tego bliski. Cały czas jednak naiwnie sądzi, że ludzie przy władzy (jego ulubieni Demokraci…), to ludzi dobrzy, tylko „coś im nie wychodzi” i że otaczają się niewłaściwymi ludźmi i doradcami (jak Fauci, którego uważa za najgłówniejszego sprawcę „pandemii”). Może kiedyś minie mu ta jego naiwność, bo ona po prostu śmieszy i ośmiesza, przecież tak rozgarniętego człowieka.

Niestety, tenże zaślepiony człowiek dał się zaszczepić, czego teraz bardzo żałuje i jednocześnie z goryczą zdaje sobie coraz bardziej doskonale sprawę, że nie ma już odwrotu, że jego organizm – i wszystkich zaszczepionych jakąkolwiek „szczepionką przeciwko Covid-19” – już nigdy nie będzie funkcjował jak dotychczas. Zdaje sobie sprawę, że każdego zaszczepionego, prędzej czy później, czekają wielkie niespodzianki zdrowotne, włącznie z nagłymi i „niewyjaśnionymi” zgonami. Żałuje swojej decyzji i najbardziej tego, że zezwolił (namawiał do tego) na wyszczepienie całej swojej rodziny.

Steve Kirsch pisze wprost: „Po zaszczepieniu nigdy nie możesz zostać „odszczepiony”! Szkody mogą być nieodwracalne i mogą ujawnić się dopiero po latach lub dekadach.” „Gdybym wiedział to, co wiem teraz, nie zdecydowałbym się na szczepienia obecnymi szczepionkami, ani sam ani moją rodzinę.”

Tłumaczenie


Tłumaczenie powstało dosyć szybko i z pewnością jest w wielu miejscach niedoskonałe. Cóż, można zlecić tłumaczenie fachowcom, ale nawet 100-stronicowe streszczenie (co przedstawiamy poniżej), kosztowałoby nas majątek. Niestety, nie jesteśmy Telaviw-zją Polską, TVN-em, GW, czy innym tworem dysponującym niemal nieograniczonymi środkami. Jesteśmy malym, niezależnym podmiotem i kroimy jak możemy. Uważamy, że przedstawienie polskiej wersji tekstu Steve’a Kirscha w takiej formie jak ta, jest skuteczniejsze i pożyteczniejsze niż poleganie na jakiejś mechanicznej, komputerowej translacji, a tym bardziej lepsze niż zupełne przemilczenie tego ważnego tekstu.

Wszelkie uwagi co do tłumaczenia, mile widziane.

Przedstawiamy zatem naszą próbę tłumaczenia ważnego tekstu, który mamy nadzieję przyczyni się do zahamowania wyszczepiania ludności groźnym, ludobójczym prepartatem zwanym „szczepionką przeciwko Covid-19”.

Redakcja BIBUŁY

doczytaj

bibula.com/?p=125961