Clicks2.5K
Beatus 1
110

Nie chcesz się szczepić. Oni dadzą ci pracę!

Powstał portal z ofertami pracy dla osób niezaszczepionych. To odpowiedź na szczepionkowy terror.

Gdy cały świat zachęca, a nawet zmusza do szczepień, są ludzie, którzy nie zamierzają się poddawać paranoi. Organizacje sprzeciwiające się przymusowi szczepień uruchomiły specjalny portal, na którym są ogłoszenia pracy dla osób niezaszczepionych.
Chodzi o serwis Impffrei Work (dosł. Praca wolna od szczepień). Przedsiębiorcy mogą na nim publikować ogłoszenia o pracy dla osób niezaszczepionych preparatami na COVID-19.
Niemieckojęzyczna strona zawiera oferty pracy w takich krajach jak Szwajcaria, Austria oraz kilku niemieckich landach. Wśród ofert można już znaleźć m.in. pracę w domach opieki, i domach spokojnej starości.
To jednak nie jedyne oferty. Możemy znaleźć np. oferty pracy dla taksówkarzy czy doradców podatkowych, a nawet w szpitalach. Na portalu swoje oferty zamieściło już ok. 70 firm. Jak opisuje magazyn "Spiegel", twórcom portalu przyświecała idea "sprzeciwienia się naukowej narracji na temat tzw. pandemii".
Strona reklamuje się jako skierowana do ludzi poszukujących pracy, a którzy są "wolni od masek, wolni od szczepionek, ale nie wolni od mózgu".
Stronę wzięli już na celownik hakerzy z grupy Anonymous. W ramach operacji "Folia Aluminiowa" hakerzy uderzyli w strony podważające sensowność szczepień na COVID-19, które "chcą zarobić na strachu, panice i kłamstwach".

nczas.com
henryk33 shares this
31
Nie chcesz się szczepić. Oni dadzą ci pracę!
V.R.S.
"Patrioci nie powinni wyjeżdżać, ale nawet za grosze pracować u siebie"
--
Nie mylmy patriotów i idiotów.
Radzę wszystkim Polakom - nie słuchajcie oderwanych od rzeczywistości frazesów egzaltowanych niewiast i uciekajcie przed Poliniakami - patriotami tysiącletniej Poliny oraz korona-behemotem ze swoimi rodzinami i dobytkiem, gdzie się da. Może za ileś lat, gdy tubylczy motłoch i jego przewodnicy…More
"Patrioci nie powinni wyjeżdżać, ale nawet za grosze pracować u siebie"
--
Nie mylmy patriotów i idiotów.
Radzę wszystkim Polakom - nie słuchajcie oderwanych od rzeczywistości frazesów egzaltowanych niewiast i uciekajcie przed Poliniakami - patriotami tysiącletniej Poliny oraz korona-behemotem ze swoimi rodzinami i dobytkiem, gdzie się da. Może za ileś lat, gdy tubylczy motłoch i jego przewodnicy wreszcie się raz a porządnie wykopyrtną do rowu, który od lat kopią, waszymi przechowanymi zasobami będzie się dało, z Bożą pomocą, Polskę odbudować.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Tutaj też może być problem, żeby niezaszczepieni nie stracili dotychczasowej pracy.
Beatus 1
Dlatego temat jest tak aktualny.
Bos016
wlowoj
Za komuny ludzie z "wilczymi biletami" dostawali pomoc od opozycjonistów gromadzących się przy parafiach. W reżimie kowidian też to jest możliwe, ale nie wiem czy przy parafiach. Biskup może nie pozwolić...
Beatus 1
wlowoj, mam nadzieję, że jakoś się zorganizujemy. Skoro Niemcy mogą, dlaczego my Polacy nie mamy czegoś wymyślić.
Jota-jotka
,,Niemieckojęzyczna strona zawiera oferty pracy w takich krajach jak Szwajcaria, Austria oraz kilku niemieckich landach. Wśród ofert można już znaleźć m.in. pracę w domach opieki, i domach spokojnej starości.,,