Clicks3.1K
ľubica
14

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať

Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme...
Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.


Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.

Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie informácie/údaje/výskumy a veľká časť populácie teraz pociťuje výčitky svedomia, že prijala očkovanie. Popri všetkých nežiaducich vedľajších účinkoch, úmrtiach a výčitkách svedomia po očkovaní existujú aj ľudia, ktorí sú presvedčení, že vakcína poškodila ich duchovnú sféru.

Asi nie je prekvapujúce, že existujú predpovede a štúdie viacerých teológov, výskumníkov, lekárov a vedcov o tomto účinku vakcín, na ktoré uvediem odkaz za videom nižšie.

Vo videu sa otec Savvas Agioritis delí o skúsenosti svojich spolubratov kňazov, ktorí dostali injekciu vakcíny COVID. Je to mrazivé a znepokojujúce svedectvo a sú aj ďalší, ktorí zažívajú rovnaké zúfalstvo.

Ďakujeme otcovi Savvasovi Agioritisovi za sprístupnenie tohto svedectva. Obrovská vďaka patrí aj prekladateľovi, ktorý do videa pridal anglické titulky.

Video: Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných (odysee.com)
Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných

Otec Savvas: "Rád by som vám predstavil osobné svedectvo kňaza mnícha, ktorý urobil chybu a dal sa zaočkovať. Toto je jeho priznanie. Ak chce niekto vedieť jeho meno, môžem vám ho povedať súkromne. Je kňazom gréckeho arcibiskupa Ieronymosa. Budem čítať priamo z publikácie. Našťastie je stále na internete.

[Kňaz-mních]: "V niekoľkých slovách vám poviem o svojich skúsenostiach po podaní prvej dávky vakcíny spoločnosti Pfizer.

Boh ma vyrušil mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, pre krátkosť času ich nebudem všetky uvádzať.

Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som zápach, ktorý ma vydesil."

Otec Savvas: - povedal mních. "Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

[Kňaz-mních]: "Kým som sa očkoval, ostatní čakali vonku. Keď som odchádzal, nemohol som nosiť kalimafi (kňazskú pokrývku hlavy).

Cítil som v sebe veľkú hanbu a odišiel som s Kalimafi v rukách."

Otec Savvas: Ako vidíte, okamžite začal pociťovať démonický vplyv. Pretože sa hanbil nosiť kalimafi, hoci je kňaz.

[Kňaz-mních]: "Po návrate domov som si išiel do kúpeľne umyť tvár. Pri pohľade do zrkadla som sa zľakol svojej tváre, pretože som mal výraz....

Na druhý deň som išiel nakupovať do supermarketu, a keďže bolo ešte po Pasche (pred odchodom), zvyčajne som predavačov zdravil slovami: "Christos Anesti (Kristus vstal z mŕtvych!)" alebo som odpovedal: "Alithos Anesti (On naozaj vstal z mŕtvych)".

Otec Savvas: Ako viete, 40 dní po zmŕtvychvstaní sa zdržíme pozdravu "Dobrý deň" a nahradíme ho pozdravom "Kristus vstal z mŕtvych". A druhý kresťan by mal odpovedať "Alithos anesti" a nie povedať "podobne".

[Kňaz-mních]: "Ako kňaz mních som s prekvapením zistil, že sa veľmi hanbím povedať predavačom 'Christo Anesti'. To ma veľmi ohromilo."

Otec Savvas: "Začal si čoraz intenzívnejšie uvedomovať, že v jeho duši nie je niečo v poriadku."

[Kňaz-mních]: "O deň neskôr som sa zúčastnil na bohoslužbe v miestnom kostole, ale nie preto, aby som ju slávil ako kňaz.

Keď som prichádzal k oltáru, cítil som sa ako mŕtvy."

Otec Savvas: "Vidíte, že duchovný človek si okamžite všimne rozdiel."

[Kňaz-mních]: "Radosť, ktorú som cítil počas bohoslužby, sa stratila. Bolo to, akoby som sa nepribližoval k oltáru svätej Cirkvi, ale akoby som vstúpil do izby v dome. Všetky tieto veci ma prekvapili, ale vtedy som neveril, že pochádzajú z vakcíny.

Videl som, ako sa známi farníci odvracajú odo mňa.

Na druhý deň som si všimol, že ma strašne bolí svedomie. Bolo to, akoby mi srdce prebodla taká bolesť, akú som ešte nikdy v živote nepocítil.

Povedal som to inému archimadritovi (mníšskemu kňazovi) o tom, čo som cítil, a on ma potešil. Povedal mi slová ako: "To nič nie je, nerobte si s tým starosti."

Po odchode som zistil, že táto bolesť vo svedomí je neúprosná a prehlbuje sa vo mne. Po tomto dni som sa dostal do hlbokej úzkosti, ktorá trvala 13 dní. Nemohol som spať ani sa upokojiť.

Teraz vám vysvetlím tú najdesivejšiu časť. Vo dne v noci som pred sebou stále videl Satana, ktorého tvár bola odo mňa vzdialená asi 20 mm.

V noci som išiel spať a cítil som, ako ma objíma, a mrzol som....

Čítal som Pozdravy (Χαιρετισμούς) Panne Márii a mal som pocit, akoby mi v žilách horela krv. Cítil som v sebe cudziu prítomnosť, ktorá ma súdila.


Cítil som hrôzu, akoby mi niekto hovoril: "Teraz patríš mne. "

Otec Savvas: "Chápete, aké sú to hrozné veci? A veľmi reálne, pretože túto osobu osobne poznáme.

To zasa svedčí o ďalšej skúsenosti iného kňaza-mnícha, ktorý vykonal exorcizmus. A démon pod tlakom počas monológu povedal pravdu: "Prečo ti to hovorím? Nechcem vám to povedať, ale je na mňa vyvíjaný nátlak."

Mních-kňaz odpovedal: "Netlačím na vás." Démon odpovedal: "Som nútený vám to povedať."

Démon mu potom povedal: "Urobili sme obrad v lóži v Amerike kvôli vakcínam." Satanisti vykonali obrad pre vakcíny. Okrem toho démon povedal: "Tí, ktorí si vezmú túto vakcínu, sa nebudú môcť kajať." Teraz sa to môže zdať príliš tvrdé.

Mních-kňaz sa potom opýtal: "Prečo sa nebudú môcť kajať?"

Démon odpovedal: "Pretože v nich budem."

Môžete vidieť súvislosť s pôvodným kňazom-mníchom, ktorý povedal to isté, že cítil satana vo svojom vnútri a videl ho 20 mm od svojej tváre, ako mu hovorí: "patríš mi".

Kňaz-mních, ktorý vykonával exorcizmus, viedol s démonom dialóg. Démon hovoril prostredníctvom osoby posadnutej démonom.

Démon mu povedal: "Tí, ktorí si vzali vakcínu, nemôžu robiť pokánie, pretože ja som v nich." Mních-kňaz sa spýtal: "Ako ste v nich?"

Démon odpovedal: "Krvou potratených plodov".

Už sme spomenuli, že plody boli použité vo vakcíne a boli úmyselne zavraždené kvôli ich bunkám. Tieto bunky boli odobraté zo živých plodov ateistickými vedcami a lekármi, ktorí neuznávajú nič posvätné.

Orgány odoberajú aj zo živého plodu. Ak je plod mŕtvy, orgány a bunky sú nepoužiteľné. Preto plody nevyberali z odpadkového koša. Čo, aj keby boli, neznamená, že je to morálne správne, pretože potrat sa uskutočnil. V tomto prípade však boli plody špeciálne pripravené na potrat.

Takto sa diabol vyznáva: "Ja som už v tých, ktorí si ju vzali krvou plodov.

Vyznanie tohto démona teda súvisí s kňazom-mníchom, ktorý bol zvedený démonom....

zdroj:Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? Ksiądz Savvas Agioritis dzieli się świadectwami duchow…

pridávam suvisiace videá :VAROVANIE OD OTCOV Z ATHOSU 08/2021
a preklad anglickeho/ nemeckeho videa: 7 otázok pre otca ELPIDIOSA VAGIANAKISA

tiež dokument, kde je podrobne popísané, ako prebieha odoberanie tkaniva/ VRAŽDA/ nenarodeného, živého plodu, odobratého za účelom výroby tzv, vakcín, pseudovakcín či biozbraní hromadného ničenia, ako je to už známe:
Právno-morálny dokument pre zasvätených, biskupov, kňazov i laikov ohľadne očkovania proti COVID 19
Adela Langová shares this
Zuz S
Najstrasnejsie mi pride, ze sa nebudu moct kajat. Naozaj je to tak? Predstavme si vsetkych tych knazov, o ktorychto vieme (i nevieme), mnohych pribuznych a znamych... nechali sa zviest zlom a lzou a zostanu oklamani naveky?
Janko333
Svedectvo očkovaného kňaza, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Svedectvo očkovaného kňaza, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval …
ľubica
ľubica
VAROVANIE OD OTCOV Z ATHOSU 08/2021
Očkovaním sa od Krista odeľujeme! Tieto vakcíny poškvrňujú „chrám Ducha Svätého“ (naše telá). Očkovaní nebudú schopní rozpoznať zmeny, ktoré nastanú v ich telách. Stratia vnútornú slobodu. Očkovanie zmení ľudskú prirodzenosť - s cieľom pripraviť ľudí na prijatie démonického pečatenia. Nedostatok milosti - v dôsledku páchania hriechov a previnení - spolu …More
VAROVANIE OD OTCOV Z ATHOSU 08/2021
Očkovaním sa od Krista odeľujeme! Tieto vakcíny poškvrňujú „chrám Ducha Svätého“ (naše telá). Očkovaní nebudú schopní rozpoznať zmeny, ktoré nastanú v ich telách. Stratia vnútornú slobodu. Očkovanie zmení ľudskú prirodzenosť - s cieľom pripraviť ľudí na prijatie démonického pečatenia. Nedostatok milosti - v dôsledku páchania hriechov a previnení - spolu so zmenou ľudskej povahy, ktorá sa vyskytuje u očkovaných ľudí, povedie k zničeniu obrazu, na ktorý sme boli stvorení.

„Prichádza čas, že každý, kto ťa zabije, si bude myslieť, že robí Bohu službu.“ (Ján 26, 2). To bude ešte očividnejšie, keď vakcíny začnú účinkovať. Satan chce ovládať svet skresľovaním spôsobu, akým ľudia myslia a cítia. Ako „otec lží“ a zdroj všetkého zla vymyslel diabolský systém vládnutia nad svetom: kázaním úcty k právam a slobodám človeka, pričom v skutočnosti sa ho snažil iba podriadiť takýmto ideálom. A Boh umožní, aby sa táto „práca podvodu“ vykonala tak, aby sa pšenica oddelila od pliev a „aby boli všetci zatratení, ktorí neverili pravde, ale mali radosť z nespravodlivosti“. (2 Sol 2 , 12).

Klamstvá a zvrátený spôsob, akým konajú, sa prejavujú aj v tom, že obmedzením všetkej duševnej a duchovnej slobody človeka ho môžu oklamať, aby uveril, že iba tak môže získať „skutočnú“ slobodu. Boj bude vo vašej vlastnej krvi - ak sa necháte očkovať!
Prodromu, piatok 13. augusta 2021 VIDEO:
TEXT V SLOVENSKOM JAZYKU:
7 otázok pre otca ELPIDIOSA VAGIANAKISA