Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks699

Ja syn Boga Żywego, proszę o przyzwolenie wielkiej Intronizacji Chrystusa Króla w tym Kraju i w tym Narodzie!

Orędzie Pana Jezusa przekazane Zofii Nosko.
Zapisz, bardzo pilne!

Chcę aby przed dniem Chrystusa Króla, zostało odprawione Tridum modlitewne, w każdym Kościele, chce aby odśpiewane zostały Suplikacje, oraz Krzyżu Święty. Chcę by jak najliczniej w tych dniach wierni przystępowali do Sakramentów Świętych. W dniu Chrystusa Króla w Każdym Kościele niech zostanie wystawione na widok publiczny Oblicze Najświętsze Moje z Całunu Turyńskiego. Chcę, by przez trzy dni głoszone były Słowa Boże o Męce Mojej Przenajświętszej, bym jako Król Cierniem Ukoronowany zatryumfował w każdym sercu, w każdej rodzinie. Przygotowanie do dnia Chrystusa Króla do Mojej Wielkiej Intronizacji do każdego serca jako jedyny Władca w Trójcy Przenajświętszej pragnę wejść...
...Wiem, że Kapłani będą lekceważąco machali ręką i będą starali się to zbagatelizować, lecz Ja ostrzegam - ten Kraj i ludzie są Moją własnością i czy kto chce, czy nie.
Ja Syn Boga Żywego proszę o przyzwolenie Wielkiej Intronizacji Chrystusa Króla w tym Kraju i w tym umiłowanym Narodzie. Dzieło moich dzieci obejmie wszystkie narody i ludy, bowiem dziś jest tak jak było za Abrahama Patriarchy. Dziś ten Naród jest podstawą dla świecy Bożej. Amen.

...Jam Alfa i Omega Początek i Koniec. Składam na Naród ten Swoje Błogosławieństwo. Amen.


źródło: Orędzia Zbawienia tom V 183 str.330