Przemysław Holocher: Prawda o Ż*dach UJAWNIONA?! Czy to “antysemityzm”?

Zasadniczo skupiliśmy się na tej tematyce. Również wydanie historyczne dlatego, że uważam, że poza nielicznymi wyjątkami przed wojną książki, które powstawały o tematyce ż*dowskiej były dużo bardziej merytoryczne. Pisali je autorzy wybitni. (…) To oczywiście nie jest tak, że tylko skupiamy się na tematyce ż*dowskiej, gdyż wydajemy również książki takie, jak „Mit marszałka”, „Polskość Kresów Wschodnich”, a w przygotowaniu jest książka na temat cywilizacji polskiej – mówi Przemysław Holocher.
Przemysław Holocher: “Poznaj Żyda” – ta książka ROZWŚCIECZYŁA cenzorów! [WIDEO]
Przemysław Holocher: „Natomiast tematyka ż*dowska to jest tematyka, której nie wolno dotykać w taki sposób (krytyczny!!!)”
– Polacy wolą czytać rzeczy bardziej przyjemne i przyziemne, a nie te, które ich dotyczą. Natomiast tematyka ż*dowska to jest tematyka, jak państwo dobrze wiecie, której nie wolno dotykać w taki sposób, żeby to było dotknięcie krytyczne, ponieważ bywa się skazanym na ostracyzm. Doskonałym przykładem tego był chociażby tragicznie zmarły dr Ratajczak, którego książki właśnie się ukazały – dodaje Holocher.


Książki o tematyce ż*dowskiej i antysemityzm
– Oni próbują nas usunąć. Oni czynią pewnego rodzaju sugestie, że nie powinniśmy się znajdować na targach książek. Dlaczego nie dostaliśmy dotacji, o którą trzykrotnie wnosiliśmy? Otóż z informacji, które uzyskałem, okazało się, że właśnie tematyka, którą się zajmujemy, jest nieakceptowana. Czyż może być lepsza rekomendacja? – stawia retoryczne pytanie pan Holocher.
Jan Bodakowski: Media Narodowe zablokowane! Czy w Polsce jest miejsce na rzetelną debatę?! [WIDEO]
Książki o Polakach – tak, książki o Ż*dach – nie!

Jak to jest zatem z Ży*dami?! Nie wolno o nich pisać, a już na pewno źle pisać, nawet jeśli na to sobie zasłużyli?! Przemysław Holocher wyjaśnia dlaczego tak jest. Niestety każda książka, traktująca o Ż*dach i mówią prawdę o tym narodzie, jest z góry uznana za antysemicką i oni próbują blokować wydawanie takich książek. A co z Polakami? O Polakach można w świecie mówić i pisać, a o Ż*dach już nie?!
Źródło: wRealu24 (BanBye)