Clicks2.4K
Adrianna7
210
SPOWIEDŹ RATOWNIKA
Tymoteusz
Elkam :
Jak nie zostać hejterem.

To tak jakby złodziej, który właśnie kogoś okradł, krzyczał: „łapaj złodzieja” :-)
Nastusia shares this
2.4K
aaa
Wieczne Odpoczywanie Amen
Dziesięć przykazań na obecne czasy

8. Uczestnicz czynnie w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa, oraz broń się przed nakładaniem coraz większych podatków i obowiązków kosztem coraz mniejszych praw obywatelskich, oferowanych przez państwo.
Martyna Julia Kaczmarek
Właśnie dziś miałam okazję obejrzeć ten materiał. Brawo dla tego pana za odwagę cywilną i lojalność w stosunku do innych. To co się dzieje obecnie na świecie przyprawia o lęk. Czasami czuję się jak w filmie sf, z tą rożnicą, że to nie film, tego nie da się zastopować, wyłączyć, nawet z wyciszeniem jest ciężko... Jedynym ratunkiem jest modlitwa i jednoczenie się potajemnie. To już jest wojna, …More
Właśnie dziś miałam okazję obejrzeć ten materiał. Brawo dla tego pana za odwagę cywilną i lojalność w stosunku do innych. To co się dzieje obecnie na świecie przyprawia o lęk. Czasami czuję się jak w filmie sf, z tą rożnicą, że to nie film, tego nie da się zastopować, wyłączyć, nawet z wyciszeniem jest ciężko... Jedynym ratunkiem jest modlitwa i jednoczenie się potajemnie. To już jest wojna, wojna bez wypowiedzenia - jak przepowiedział św. ojciec Pio.
Bos016
Od ok 25 min „ratownik medyczny” mówi o stwierdzonej nerwowości u pacjentów, którzy się zaszczepili. W pewnym odstępie czasu rozmawiałam z dwoma osobami, które się zaszczepiły. W przypadku pierwszej osoby stwierdziła że osoba zawsze pogodna, wesoła i zdystansowana rozmawiała ze mną będąc w stanie euforii. W dużym odstępie czasu miałam ponownie kontakt z osobą zaszczepioną (tlf na 3 dzień po) …More
Od ok 25 min „ratownik medyczny” mówi o stwierdzonej nerwowości u pacjentów, którzy się zaszczepili. W pewnym odstępie czasu rozmawiałam z dwoma osobami, które się zaszczepiły. W przypadku pierwszej osoby stwierdziła że osoba zawsze pogodna, wesoła i zdystansowana rozmawiała ze mną będąc w stanie euforii. W dużym odstępie czasu miałam ponownie kontakt z osobą zaszczepioną (tlf na 3 dzień po) zauważyłam podniesiony głos u osoby, która jako bardzo kulturalna i opanowana, mówiła podniesionym głosem, szybko, co w przypadku tej osoby było wręcz ewenementem, nie mówiąc o euforii. Wniosek szczepionka wpływa na układ nerwowy !
Elkam
Jak nie zostać hejterem.

1. Sprawdzaj informację, do której się odnosisz

"Zanim wyrazisz swoje głębokie oburzenie i potępisz jakąś osobę za jej działanie, upewnij się, że przedstawiane informacje o niej są prawdziwe. Gdy nagłówki największych portali internetowych grzmią na przykład, że oto szpital zwolnił cenionego ordynatora z powodów politycznych, sprawdź najpierw czy może po prostu nie …More
Jak nie zostać hejterem.

1. Sprawdzaj informację, do której się odnosisz

"Zanim wyrazisz swoje głębokie oburzenie i potępisz jakąś osobę za jej działanie, upewnij się, że przedstawiane informacje o niej są prawdziwe. Gdy nagłówki największych portali internetowych grzmią na przykład, że oto szpital zwolnił cenionego ordynatora z powodów politycznych, sprawdź najpierw czy może po prostu nie wygasł jego kontrakt, a sam lekarz dostał nawet lepszą i lepiej płatną propozycję pracy w tym samym szpitalu. Gdy pracę „traci” popularny prezenter radiowy upewnij się przed tym zanim wybuchniesz gniewem czy przypadkiem on sam nie złożył wymówienia. Takie działanie wymaga spokoju, czasu i namysłu."

Benjamin Franklin: „Cokolwiek zaczyna się od gniewu, kończy się wstydem”.
Bos016
Dyrektor generalny Pfizera zapowiedział, że najprawdopodobniej potrzebna będzie trzecia dawka szczepionki na koronawirusa. Pacjenci mieliby ją otrzymać w ciągu 12 miesięcy od przyjęcia drugiej dawki. Dodał, że może zaistnieć potrzeba regularnych, corocznych szczepień na COVID-19.
o2.pl/…ia-dawka-szczepionki-na-covid-19-6629414151313952a
wlowoj
no ale my to wiedzieliśmy zanim pan fajzer to głośno powiedział...
woj_tek shares this
2.4K
Augustyn z Hippony
Niestety ludzie sa przerazeni. Zastraszeni. Skutkiem czego nie mysla. Instykt zaglusza rozum.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Ta wiadomość powinna dotrzeć do wszystkich Polaków a zwłaszcza tych ze spranymi mózgami mediami masońsko-lucyferiańskimi ! KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ !