uk.news
47

Голландський єпископ про Папу Франциска: агресивний, безжальний, суперечливий і поганий пастор

3 січня на сторінках VitamineXp.Blogspot.com вікарний єпископ з Голландії Роб Мутсаертс написав, що методи, які архієпископ Роше використовує для реалізації Traditionis custodes, призвели до "ускладнення обстановки" між Ватиканом і католиками. Він також назвав такі методи "агресією" та "пасторальним провалом".

Він зазначив "приховане бажання" знищити Римську Месу: "Великодушний Папа Римський не знаходить великодушності для тих, хто обирає Триденську Месу".

Мутсаертс відзначив "падіння духу" католиків: "Якщо те, що було актуальним учора, втратило свій сенс сьогодні, то ми втрачаємо певність". Він запитує, "чи варто забути все, що було до Другого Ватиканського Собору"?

Він також зазначив що миряни можуть отримати сповідь і укласти шлюб за Римським Обрядом у Священницькому братстві святого Пія Х, але не можуть зробити того самого в таких визнаних спільнотах, як Священницьке братство святого Петра.

Крім того, священики, які використовують Римський Обряд час від часу, мають отримати дозвіл у Ватикані, а ті, "хто обирає Новий Обряд, включаючи мене, не повинні приймати результати Тридентського Собору".

Він приходить до такого висновку: "Якщо Ватикан пішов війною проти тих, хто обирає Римську Месу, варто зробити те саме щодо тих, хто використовує Новий Обряд, щоб приховати свої власні цілі і сподівання".

Зображення: © Rob Mutsaerts, #newsGeihznjtyg