Clicks50
lt.news

Kunigas kaltina kitą kunigą: „Aš nežinojau, kad buvau seksualiai užpultas“

42 metų parapijos kunigas, kurio pseudonimas yra „tėvas Cédricas“, yra tarp devynių buvusio charizmatiško 64 metų kapeliono kaltintojų gerai žinomoje katalikų Stanislaso mokykloje Nicoje, Prancūzijoje.

Kaltinamasis, kuris ginčija visus įtarimus, glostė jį paauglystėje, Cédricas sakė Ouest-France.fr (vasario 14 d.). Dauguma įtarimų yra paskirti.

Cédricas apibūdina „glamones“, kurias tuo metu laikė „pernelyg didelėmis, bet ne nusikalstamomis“. Jos tęsėsi nuo 14 iki 17 metų: „Kol aš niekam negalėjau pasakyti, nežinojau, kad mane lytiškai puola, maniau, kad tai jo būdas parodyti man savo meilę“.

Kunigas žygių ir stovyklų išvakarėse rengė Cédricą, kartais pasidalindavo ta pačia palapine ir pakviesdavo jį į savo slidinėjimo namelį.

„Užgesus šviesai, jis priartėdavo prie manęs ir glamonėdavo, liesdavo kojas, sėdmenis ar kišdavo pirštą į burną ir žaisdavo liežuviu, bučiuodavo. Jis man pasakė, kad mane myli, kad aš gražus. Jis niekada nelietė mano lytinių organų“.

Tėvas Cédricas kunigą apibūdina kaip „antrąjį tėvą“, kuris jį vadino „savo krikšto sūnumi“ ir finansavo studijas verslo mokykloje ir kurį pakvietė į savo pirmąsias mišias.

#newsByptkkqvzk