Ježiš dá Francúzsku také víťazstvo, aké ešte nezažilo.

Marie-Julie Jahenny – Ježiš dá Francúzsku také víťazstvo, aké ešte nezažilo.

Z denníčka Marie-Julie, 19. apríla 1875

Marie-Julie je prenesená suchú a zdevastovanú púšť uprostred zmätočnej temnoty. Pred ňou je hrobka – je to Francúzsko. Odporný zápach z nej vanie, vďaka čomu sa k nej nikto nedokáže priblížiť.

Náhle sa zjavuje jasné svetlo a Ježiš Kristus zostupuje, otvára hrobku, nakláňa sa nad mŕtvolu a berie ju do svojho náručia, nežne ako svätý Jozef nosieval malého Ježiška. Francúzska krajina sa prebúdza a Spasiteľ k nej láskavo prehovára jazykom aromatickým nebeským – chválospevom chválospevov. Sľubuje jej požehnania v blízkej budúcnosti, slávu a triumf, ktoré prekonajú všetky (jej) predošlé víťazstvá, pretože nariekala nad svojimi vinami za ktoré činila tiež pokánie a láskyplne sa vrhla do Najsvätejšieho Srdca. Potom ju Ježiš znova objíme a mizne.

Posledná generácia

Sladké sú cesty kríža toho, kto má Boha za svojho Otca - gloria.tv
Public domain
milboy
..takmer dva roky som robil vo Francúzsku (od 2003) a tento národ nie je pracovitý ani hodný obdivu pre poloprázdne kostoly z ktorých mnohé už zbárali, takže neviem kde vidíte pozitíva. Milujem francúzske pesničky, filmy, ich autá a dokonca aj spôsob života by bol pre mnohých Slovákov viac než prijateľný. :-)
Michal Bil
To až posledních pár let je Francie tak skažená.. ale za svou minulost, s tím co všechno udělal pro Boha si určitě zaslouží druhou šanci..
U.S.C.A.E.
až poeticky nádherný opis ako sa Francúzsko bude kajať a vráti sa k Pravej Viere a Kristovej Cirkvi čiže RKC a mám za to že obnova Francúzska a RKC prebehne naraz
Peter(skala)
..preto sa treba modliť ja za Francuzko... jednak aby bolo ochranene, aspon tie časti, ktoré chce Boh uchraniť pred zničením ale aj preto, aby práve v nich videli Nádej, že Boh pomáha tým, ktorí ho o pomoc prosia.