Clicks409
Stylita
25

Boží slovo na den 25.6. A.D.2020

Ježíš řekl svým učedníkům: „Ne každý, kdo mi říká: `Pane, Pane!', vejde do nebeského království, ale ten, kdo plní vůli mého nebeského Otce. Mnoho z nich mi řekne v ten den: `Pane, Pane, copak jsme v tvém jménu neprorokovali? A nevyháněli jsme tvým jménem zlé duchy? A nedělali jsme tvým jménem mnoho divů?' Ale tehdy jim prohlásím: Nikdy jsem vás neznal. Pryč ode mě, kdo děláte nepravosti! Každý tedy, kdo tato má slova slyší a podle nich jedná, podobá se rozvážnému muži, který si postavil dům na skále. Spadl déšť a přivalila se povodeň, přihnala se vichřice a obořila se na ten dům – ale nezřítil se, protože měl základy na skále. Každý však, kdo tato má slova slyší, ale podle nich nejedná, podobá se pošetilému muži, který si postavil dům na písku. Spadl déšť, přivalila se povodeň, přihnala se vichřice a obořila se na ten dům – i zřítil se a jeho pád byl veliký.“ Když Ježíš skončil tyto řeči, žasly zástupy nad jeho učením. Učil je totiž jako ten, kdo má moc, a ne jako jejich učitelé Zákona.
Mt 7,21-29
Theodorá-Máriá
Sám sebe obelhávat můžeš, ale Božího Ducha neoklameš.
O ZÁHUBĚ VŠECH KTEŘÍ LŽIVĚ SVĚDČÍ
Tvůj anděl každého nekajícího lháře přenechá ďábovi-
ten je otec lži.
Pavol IV
Mila Theodora, tvoja predstava lasky k bliznemu sa mi javi ako nenavist satana. Iba ten dokaze nam ludom nahovorit, aby sme sa necpali do neba a tym zneuzivali Bozie milosrdenstvo. Ano mas pravdu, ak sa chceme "nacpat" do neba, musime vsetci robit pokanie! 2 On im odpovedal: „Myslíte si, že spomínaní Galilejčania, ktorí tak trpeli, boli väčší hriešnici ako ostatní Galilejčania? 3 Nie, hovorím …More
Mila Theodora, tvoja predstava lasky k bliznemu sa mi javi ako nenavist satana. Iba ten dokaze nam ludom nahovorit, aby sme sa necpali do neba a tym zneuzivali Bozie milosrdenstvo. Ano mas pravdu, ak sa chceme "nacpat" do neba, musime vsetci robit pokanie! 2 On im odpovedal: „Myslíte si, že spomínaní Galilejčania, ktorí tak trpeli, boli väčší hriešnici ako ostatní Galilejčania? 3 Nie, hovorím vám, ale ak nebudete robiť pokánie, všetci podobne zahyniete. (Lk.13;)
Nie iba ho doporucovat a prikazovat druhym, ale ho aj sami pokorne robit.
Neprislucha mi aby som ta sudil, to je vec, ktora patri do ruk Boha, ale ako clovek, ktory miluje blizneho, ta v laske nabadam, aby si sa zacala kajat aj ty, ked uz nie za ine, aspon za to, co si navystrajala tu na Glorii.

8 Ale my, čo patríme dňu, buďme triezvi, oblečme si pancier viery a lásky a ako prilbu nádej spásy. 9 Veď Boh nás neurčil na hnev, ale aby sme získali spásu skrze nášho Pána Ježiša Krista, 10 ktorý zomrel za nás, aby sme spolu s ním žili — či bdieme a či spíme. 11 Preto sa navzájom napomínajte a povzbudzujte jeden druhého, ako to aj robíte. (1Tes.5;)
Theodorá-Máriá
😇 Ty si brouk pytlík, dokonale jsi to zamotal,
nebudu to rozmotávat snaž se sám....jen napovím
na tom žvástu někdo vyměni slůvko: "Přiveď k pokání všechny duše, zvláště ty
které tvého milosrdenství nejvíce potřebuji
".
A teď u přemýšlej a mlč....
Pavol IV
Mila Thea, je mi ta naozaj uprimne luto! Ale maj na pameti, ze Jezis ta stale caka, staci iba uprimne a v pokore si priznat nase hriechy a s bolestou v srdci ich olutovat. Kym zijeme,este stale mame nadej !!!
Theodorá-Máriá
No vidíš jsi šikovný o tom celou dobu píši.
Takže patří tam: Přiveď k POKÁNÍ.....nic nečistého
se do nebe nedostane. a vy byste tam chtěli s |Bezákem
nacpat všechny bez pokání
. TOž tak.Pokoj tobě.
Pavol IV
Thea, preco vsetkych, ktori nezdielaju tvoje presvedcenie hadzes do jedneho kosa a rovnako ich nenavidis? Ja s Bezakom nemam nic spolocne a mas dojem, ze by som chcel niekoho "nacpat" do neba bez pokania?
Theodorá-Máriá
Snažil ses. Jen tolik . Zlo má vždycy na výběr.
Láska jen jeden "Milovat Boha nadevše"a "Bližního jako sebe"Necpi se do nebe, nezneužívej Boží milosrdenství a Kaj se!
Pavol IV
Theodorá-Máriá Nebojis sa nazvat zvastom uprimnu prosbu o zachranu nesmrtelnych dusi pred vecnym zatratenim?
Vies, ked si svojvolne vylozime verse Pisma, vo vecsine pripadov sa stava, ze nas vyklad nas zvedie z uzkej cesty k Jezisovi. Podla tvojho chapania tohto versa, by nas vsetkych Jezis od seba odhanal, pretoze vsetci sme zhresili, teda robime nepravosti!!! On nas vsak naopak zachranil a …More
Theodorá-Máriá Nebojis sa nazvat zvastom uprimnu prosbu o zachranu nesmrtelnych dusi pred vecnym zatratenim?
Vies, ked si svojvolne vylozime verse Pisma, vo vecsine pripadov sa stava, ze nas vyklad nas zvedie z uzkej cesty k Jezisovi. Podla tvojho chapania tohto versa, by nas vsetkych Jezis od seba odhanal, pretoze vsetci sme zhresili, teda robime nepravosti!!! On nas vsak naopak zachranil a vola k sebe.
Komu su teda urcene Jezisove slova? Nie nahodou tym, co sice prijali jeho evanielium, aj ho odusevnene a s najvecsou horlivostou kazu, ale pridali k tomu este svoju predstavu zachrany sveta? 9 Každý, kto zachádza ďalej a neostáva v Kristovom učení, nemá Boha; kto zostáva v tom učení, má aj Otca, aj Syna.(2.Jn;1) V podstate povysili svoju volu nad Volu Nebeskeho Otca a falosnymi nadejami, ze sa vsetko na dobre obrati, ked ho o to budu prosit vo svojich modlitbach, neuvedomujuc si, ze v podstate konaju proti Voli Nebeskeho Otca a proti trestu, ktory Boh zasluzene zoslal na tento svet, (pretoze sa ludia odvratili od Boha), v podobe velkeho odpadu od viery, homosexuality, juvenilnej justicie, NVO atd.
Pismo hovori: 18 Ježiš pristúpil a povedal im: „Daná mi je všetka moc na nebi aj na zemi. 19 Choďte teda a získavajte mi učeníkov vo všetkých národoch a krstite ich v mene Otca i Syna i Svätého Ducha 20 a naučte ich zachovávať všetko, čo som vám prikázal. A hľa, ja som s vami po všetky dni až do konca sveta.“(Mt;28) Alebo: 15 Povedal im: „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému tvorstvu. 16 Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený.(Mk;16) Nikde v pisme sa nepise, zeby Jezis poslal apostolov zachranovat svet, naopak poslal ich zachranovat nesmrtelne duse pred vecnym zatratenim, zo sveta.
Theodorá-Máriá
Nějakou informaci jen okrajově: V USA se připravují na 2.vlnu korony.
Má to být koncem července. Dělají si zásoby.Pán s námi a zlé pryč.
Theodorá-Máriá
Ještě možná něco: Prodalo se jedden milion vstupenek na setkání
s panem D.Trumpem. Googl spusti protiakci všude oznamoval
a hlásal ,že je to odvolané, přišlo pár desítek lidí. Potom akce,že
nikdo o něho nestojí ect. Satanisti se neštítíí ničeho. Už 3atentáty
na Turmpa se jim nepovedly.
Theodorá-Máriá
Pryč ode mě, kdo děláte nepravosti!

Platí korunka k B.milosrdenství?: Přiveď do nebe všechny duše
zvláště ty, které tvého milosrdenství, nejvíce potřebuji.
.....
Jen se ptám nevypadá ta zvěst jako žvást ,..... v porovnání se Slovy Kristovými
o těch co dělají nepravosti. Je možný ještě pohled z jiné strany NE 🤕 či 😇 ANO?
Stylita
13. července na Cova da Iria se děti již modlily se zástupem. Paní přišla a zopakovala své prosby. Lucie mimo další prosby požádala o zázrak a Paní ho přislíbila v říjnu. Pokračovala: "Obětujte se za hříšníky a říkejte často, zvláště když přinášíte nějakou oběť: Ježíši, dělám to z lásky k tobě, za obrácení hříšníků a na odčinění hříchů proti Neposkvrněnému srdci Mariinu."
Při posledních slovech …More
13. července na Cova da Iria se děti již modlily se zástupem. Paní přišla a zopakovala své prosby. Lucie mimo další prosby požádala o zázrak a Paní ho přislíbila v říjnu. Pokračovala: "Obětujte se za hříšníky a říkejte často, zvláště když přinášíte nějakou oběť: Ježíši, dělám to z lásky k tobě, za obrácení hříšníků a na odčinění hříchů proti Neposkvrněnému srdci Mariinu."
Při posledních slovech otevřela Paní ruce a zdálo se, že záře proniká zemí a všichni tři viděli jakoby ohnivé moře. V tom ohni ďáblové a duše, podobné průhledným a černým nebo bronzovým žhavým uhlíkům v lidské podobě. Vznášely se v tom požáru, zmítány plameny, které z nich šlehaly s mraky kouře, padaly na všechny strany jako jiskry při obrovských požárech, bez tíhy a rovnováhy, za bolestného a zoufalého volání a naříkání, které vzbuzovalo úděs a rozechvívalo hrůzou. Když vizionáři vzhlédli k Paní, řekla jim: "Viděli jste peklo, kam se dostávají duše ubohých hříšníků. Aby je zachránil, chce Bůh ve světě zavést úctu k mému Neposkvrněnému srdci. Jestliže lidé udělají, co vám řeknu, mnoho duší se zachrání a bude mír. Válka se chýlí ke konci. Nepřestanou-li však urážet Boha, vypukne za pontifikátu Pia XI. nová, krutější válka. Až uvidíte noc ozářenou neznámým světlem, vězte, že to je velké znamení, kterým Bůh dává najevo, že potrestá svět za jeho zločiny válkou, hladem, pronásledováním Církve a svatého Otce.
Aby se tomu zabránilo, přijdu požádat o zasvěcení Ruska svému Neposkvrněnému srdci a o smírné svaté přijímání o prvních sobotách v měsíci... Panna Maria uvedla předpovědi o Rusku, o pronásledování Církve, o utrpení svatého Otce i to, že některé národy zmizí z povrchu země. Oznámení o utrpení bylo podmíněné jako v případě II. světové války. Mnoho se naplnilo, pekelné nebezpečí ale stále hrozí. Zbývá také přislíbený konečný triumf Mariina Neposkvrněného srdce. O tajemstvích sdělených v tento den měly děti prozatím přikázáno mlčet. A Paní dodala: "Když se budete modlit růženec, opakujte po každém desátku: O můj Ježíši, odpusť nám naše hříchy, uchraň nás pekelného ohně a přiveď do nebe všechny duše, zvláště ty, které toho nejvíce potřebují." Pak zjevení skončilo jako obvykle.
zdroj: catholica.cz
Theodorá-Máriá
Zajímavé, žeby Madona protiřečila, Synu Božímu? Nebo se to někomu
ve Vatikáně hodilo, měli dlouhodobé plány, kde se hrabou Ruské pětiletky.
Nepochybuji o tom, že je to dodatek jiné ruky-
Stejně jako zasvěcení Ruska ....
Ježíši, dělám to z lásky k tobě, za obrácení hříšníků a na odčinění hříchů proti Neposkvrněnému srdci Mariinu."
Toto je v souladu s Evangeliem. POKÁNÍ......Obrácení
Theodorá-Máriá
😇 To už plánovali vystoupení arc. Bezáka s tím český biskupem-budhistou jo
Malý se jmenuje, když se v tel. pořadu zabývali tím ,že peklo je v nebi za trest.
Už plánovali komunisti ve vatikánu zrušit peklo a všecky nacpat do nebe.
Všechno zesměšnit..... 😤
Stylita
Ne, Panna Maria nemůže protiřečit Ježíšovi, jen tvůj výklad není správný. Jako Pán Ježíš obětoval svoje tělo za spásu celého světa, podobně je správné modlit se za spásu všech duší. Jistě Madona nemluvila o přerodu pekelníků v anděly , či lidí v pekle v nebešťany. Ukázala přeci dětem peklo a duše v nich. Za spásu věčně zavržených duší se nemá cenu modlit.
Theodorá-Máriá
Ba ne to neokecáš.
ALe ani ty ani já to nezměníme.
Vždycky je třeba každé takové
výklady porovat s Písmem Svatým.
Já se nyní zajímám při četbě Bible,
tím, že sleduji, svatost SZ žen.
Nikde není zmínka o poselstvích
z nebe/tedy zatím jsem to nenašla/
ženám - Ester jednala ve VÍŘE
.....
Stylita
A co Sára, která se smála proroctví od Trojice?
Theodorá-Máriá
Taky svatá, ale bylo to řeč jejímu manželovi o ní.
Nebyla přímo oslovena. Šlo to přes MUŽE ,
ŽENA má být poddaná tak to má být. ALe to jsem zašla
daleko. No budu pátrat dál. Kdybys na něco přišel
dej vědět.
Theodorá-Máriá
Ještě poslední k tomu. Rozhodla jsem se pátrat po svatosti
Izraelských žen na základě této hrůzy:

Pravoslavný pohled na římskokatolickou duchovnost
Zatím jsem nic nenašla co by to byť jen naznačovalo.
2 more comments from Theodorá-Máriá
Theodorá-Máriá
SZ ženy-moc o nich není psáno.Musely však být mximálně tolerantní,
když snesly spolužití s ostatními manželovými ženami.
Růt - příběh věrnosti a poslušnosti(stonásobně více dostala)
Ester - pokora a láska ke svým soukmenovcům,spojená se statečností-
( její radost se násobila, každým dobrým činem)
Zuzana - příklad čistoty
Judit - víra spojená se statečností - mocný příběh
Debora - zmínky o tom,…More
SZ ženy-moc o nich není psáno.Musely však být mximálně tolerantní,
když snesly spolužití s ostatními manželovými ženami.
Růt - příběh věrnosti a poslušnosti(stonásobně více dostala)
Ester - pokora a láska ke svým soukmenovcům,spojená se statečností-
( její radost se násobila, každým dobrým činem)
Zuzana - příklad čistoty
Judit - víra spojená se statečností - mocný příběh
Debora - zmínky o tom,že byla prorokyně,více zpráv není

Ovšem nikde nejsou zprávy o nějakých mystických stavech.
Theodorá-Máriá
Někdo třeba řekne, ať se Pravoslavní podívají na své jurodivé
co ti všechno dělali
. Odpovědla bych to nemá s římským
spiritismem čili mystikou nic společného. Vzpomeňme na
SZ proroky, vždyť ti všichni byli v pravém slova smylu jurodiví.
Udělali přesně všechno co jim Boží Duch vnuknul, vždy to
byl obrazný příklad toho co se dělo s Izrelem.

Pravoslavný pohled na římskokatolickou duchovnost
Stylita
U ruských jurodivých je to tedy znak Ducha svatého a když sv. František kázal ptáčkúm, tak byl psychicky nemocný a trpěl mesianismem. To už u bylo, i sv. Pavla označili za epileptika a zjevení Pána Ježíše Krista před Damaškem za epileptický záchvat.
Všechno zaškatulkovat a označit jako vadné, když je to z církve katolické.
Trpíš doslova fobií, když se zmíní slovo římskokatolická.
Theodorá-Máriá
To je právě ten nesmysl, kohokoliv z lidských synů
svatořečit. Našim vzorem a příkladem je Kristus Ježíš
, apoštolové a fiat Panny Marie.
Nedobře píšeš z katolicizmu, katolíci jsou i Pravoslavní.
Ale z římské říše papežů a z němců fobii mám. 😇
Stylita
Denní liturgie (Cyklus - A)
m.liturgie.cz/misal/06mezidobi/12_04.htm

1. čtení:
Čtení z druhé knihy Královské.
Jehojachin měl osmnáct let, když se ujal vlády, a kraloval v Jeruzalémě tři měsíce. Jeho matka se jmenovala Nechušta, byla dcerou Elnatana z Jeruzaléma. Dělal všechno, co se nelíbilo Hospodinu, jak to dělal i jeho otec. V onen čas vytáhli vojáci Nabuchodonosora, babylónského krále, …More
Denní liturgie (Cyklus - A)
m.liturgie.cz/misal/06mezidobi/12_04.htm

1. čtení:
Čtení z druhé knihy Královské.
Jehojachin měl osmnáct let, když se ujal vlády, a kraloval v Jeruzalémě tři měsíce. Jeho matka se jmenovala Nechušta, byla dcerou Elnatana z Jeruzaléma. Dělal všechno, co se nelíbilo Hospodinu, jak to dělal i jeho otec. V onen čas vytáhli vojáci Nabuchodonosora, babylónského krále, proti městu a město bylo obleženo. Nabuchodonosor, babylónský král, sám pak přišel k městu, když ho jeho vojáci oblehli. Tu Jehojachin, král judský, vyšel ke králi babylónskému, on i jeho matka, jeho ministři, hodnostáři, komorníci, a babylónský král je zajal v osmém roce své vlády. A jak Hospodin předpověděl, odnesl odtamtud všechny poklady domu Hospodinova i poklady domu královského a rozbil na kusy všechny zlaté nádoby, které dal zhotovit Šalomoun, král izraelský, pro Hospodinovu svatyni. Dal odvést do vyhnanství celý Jeruzalém, všechny hodnostáře, všechny zámožné lidi – vyhnanců bylo na počet deset tisíc – všechny kováře a zámečníky, nechal jen chudý lid z venkova. Odvedl do vyhnanství Jehojachina, jeho matku a jeho ženy, jeho komorníky a velmože odvedl jako vyhnance z Jeruzaléma do Babylóna. I všechny zámožné lidi, v počtu sedmi tisíc, kováře a zámečníky v počtu tisíc, všechny zdatné, bojeschopné muže. Ty přivedl král jako vyhnance do Babylóna. Babylónský král ustanovil místo Jehojachina králem jeho strýce Mattanjáha a změnil mu jméno na Sidkijáh.
2Kral 24,8-17

Žalm:
Pro slávu svého jména, Bože, vysvoboď nás!

Bože, pohané vtrhli do tvého dědictví,
poskvrnili tvůj svatý chrám,
Jeruzalém proměnili v trosky.
Dali mrtvoly tvých služebníků za pokrm nebeskému ptactvu,
těla tvých zbožných divoké zvěři.

Jejich krev vylévali jako vodu kolem Jeruzaléma,
nebylo, kdo by je pohřbil.
Jsme vydáni pohaně svých sousedů,
na potupu a výsměch svému okolí.
Jak dlouho, Hospodine? Budeš se stále hněvat?
Bude planout tvé rozhorlení jak oheň?

Nepřipomínej nám viny předků,
tvé milosrdenství ať nám pospíchá vstříc,
vždyť jsme tak zbědovaní!

Pomoz nám, Bože, náš spasiteli, pro slávu svého jména
vysvoboď nás a odpusť nám hříchy pro své jméno.
Zl 79

Evangelium:
Mt 7,21-29

Církevní kalendář:
sv. Vilém
Gulielmus, abbas Montis Virginis
25. června, připomínka
Postavení: opat, zakladatel kongregace OSB
Úmrtí: 1142
Atributy: opat, vlk
Pochází ze Savojska a z lásky ke Kristu si v mládí zvolil život poutníka a žebráka. Pohnut svatým Janem Materanským, vydal se z města Vercelli, aby s druhy zbudoval poustevnický klášter Monte Vergine. Později, pověstný duchovním učením, založil mnoho dalších pousteven a svatyní v jižní Itálii. Jako opat dožil svůj pozemský život v Guletu u Nuscum v Kampánii.
více: catholica.cz
Theodorá-Máriá
Dal odvést do vyhnanství celý Jeruzalém, ..... nechal jen chudý lid z venkova. 😇