Clicks1K
csk.news
4

Liberál: Juzuita Chce Přinutit Lidi Do Novus Ordo

Prominentní pro-gay Otec Thomas Reese - který se prezentuje jako "liberál" - vyzývá k převrácení Motu Proprio Summorum Pontificum, který liberalizoval oslavu Původního Římského Obřadu.

Jezuita napsal (religionnews.com, 13. dubna), že “bylo předpokládáno” [některými antikatolíky], že Mše pozvolna zmizí a bude nahrazeno Eucharistií Novus Ordo Pavla VI z roku 1969.

Vybavuje si, že biskupové měli pravomoc pronásledovat Římskou Liturgii v jejich diecézích, ale Summorum Pontificum umožňuje každému knězi slavit Mši, ať už se to místním biskupům líbí nebo ne.

Nicméně, Reese chce kněží zbavit moci a vrátit se ke starému, represivnímu režimu "je načase vrátit biskupům autoritu nad Tridentskou liturgií v diecézích.”

Reese si přeje, aby to - co nazývá - "nereformovanou liturgií" zmizelo a “povolilo” se to pouze z "pastorační laskavosti ke starším lidem, kteří nechápou potřebu změny" i když "starší lidé, kteří nechápou potřebu změny" se nacházejí v Reesově Novus Ordo skupině. Reese sám je 75 let starý.

Navrhuje, aby “děti a mladí lidé neměli dovoleno navštěvovat Mši.” Tato metoda je v současné době používána v Číně. Reese zřejmě nemá důvěru v Novus Ordo liturgii, protože věří, že lidi je potřeba do toho nutit.

Obrázok: © Lawrence OP, CC BY-NC-ND, #newsGlyuqzwddk
Joske
Období výměny matric bývá vždy velmi problematické. Jak udržet lidi zmanipulované v matriční síti, když každá změna nabízí tolik zpochybňujících otázek? Jednoduše, strašením, nucením. Prostě násilím.
Lenka Morana Moranova
Také mi to přijde, že ta nabídka satana musí být pestrá, aby si lidstvo udržel v poslušnosti. Teď už jen ve strachu. Lidí si na sebe upletli bič.
Roberto 55
Tento knaz - hanba jezuitov, je pravdepodobne posadnuty zlym duchom, ked chce zabranit ludom ucast na sv. omsi, ktora tu je nezmenena uz mozno 1500 rokov. Je to theocentricka sv. omsa-nekrvava obeta Pana Jezisa Otcovi za nas.
Svätý Malachiáš(prorok)
Úprava nie 1500,ale už od prítomnosti Ježiša Krista na tejto zemi keď sa narodil čiže už 2000 rokov.