Clicks73
tr.news

Roma Yaşam Forumu: İnsanlar En Çok Cinsel Günahlar İçin Cehenneme Gider

Her yıl düzenlenen Roma Yaşam Forumu, Perşembe ve Cuma günü İtalya'nın Roma kentinde bir araya geldi. VoiceOfTheFamily.com görüşmeleri yayınladı.

Kardinal Burke “büyük çapta Müslüman göçüne direnmek” için çağrıda bulundu. “Avrupa'da neler olduğunu görmek" için bir bilim insanı olmaya gerek olmadığını vurguladı.

Ayrıca, bunu tanım olarak Babil Kulesi ile karşılaştırarak “tanımı gereği totaliter” olacak tek bir küresel hükümet fikrini eleştirdi.

Hollandalı Kardinal Eijk, doğum kontrol yöntemini içsel olarak kötülük şeklinde adlandırdı ve doğum kontrol yöntemi kullanan Katoliklerin “Komünyon alamayacağını” doğruladı.

LifeSiteNews.com genel yayın yönetmeni John Henry Westen, “cehennemin boş” olduğu iddiasına karşı çıktı, çünkü bu, iddia Mesih’i bir yalancıya dönüştürmektedir.

Peder Kevin Reilly, "rahipliğin eşcinselleştirilmesinin" Batı medeniyetinin mutsuzluğunun "ana nedeni" olduğunu söyledi.

88 yaşındaki Letonyalı Kardinal J Punis Pujats, görüntülü bir mesajda, ailenin, Pujats'ın “boş bir evlilik parodisi” olarak adlandırdığı eşcinsel sözde evliliklerin tanınmasını kullanan “büyük soyguncu Şeytan" tarafından “talan edildiğini” söyledi.

Cinsel günahların insanların cehenneme gitmesinin başlıca nedeni olduğunu vurguladı.

Resim: Raymond Burke, Willem Eijk, © LifeSiteNews.com, #newsCamszpghbh