Schneider: środki pandemiczne wskazują na rząd światowy – to nie teoria spiskowa

Reakcja na koronawirusa zdradza "oznaki światowego rządu", powiedział bp Athanasius Schneider w Gloria.tv (20 września, niemiecki film poniżej). Przyznaje on, że nie ma na to jednoznacznych dowodów, …
V.R.S.
Czy można liczyć na wywiad z napisami w języku polskim lub chociaż angielskim?
KONFEDERACJA NARODOWCÓW POLSKICH
Za póżno się obudziliście szanowni hierarchowie .
Weronika....S
To nie teoria, ale autentyczny spisek przeciwko Bogu i ludziom. Jak każda negocjacja zagrażająca normalnej rzeczywistości zaczyna się od spisków, a kończy się na reżimie. Teraz wymyślili doskonały, bo dotyczący każdego bez wyjątku człowieka - epidemiologiczny. Biskupi biją temu brawa i do tych braw zmuszają wiernych.
TomUrb
...niestety również księża biją brawa. W naszym kościele przed wejściem postawili dozownik płynu dezynfekującego. Ludzie wchodzą i dezynfekują dłonie (na razie jeszcze nie wszyscy), tak jak kiedyś robili to wodą święconą. To jest jakiś zły sen.
V.R.S.
@TomUrb
"W naszym kościele przed wejściem postawili dozownik płynu dezynfekującego."
---
Zawsze można napisać do biskupa miejsca z prośbą o dyspensę z obowiązku dezynfekcji / noszenia maseczki, etc. Prośbę można uzasadnić względami zdrowotnymi (np alergia, problemy oddechowe - w wypadku maseczki) i duchowymi (zapaść duchowa, problemy w modlitwie, etc.). Ciekawe co odpowie.
TomUrb
Ja biskupa nie proszę, bo maseczki nie noszę.
A żeby jeszcze dodać smaczku, to dozownik stoi pod krzyżem, a za nim jest tabliczka napisem "Rok wiary".
Rok temu nikt by w to nie uwierzył.