Bob
102.1K

Po upadku rakiety w Polsce NATO może uruchomić artykuł 4 Traktatu

16.11.2022 11:01:40 Rakieta, która uderzyła w traktor i zabiła dwie osoby w polskiej wsi Przewodów w strefie przygranicznej z Ukrainą, wywołała zamieszanie na całym świecie. Początkowo Warszawa i …More
16.11.2022 11:01:40
Rakieta, która uderzyła w traktor i zabiła dwie osoby w polskiej wsi Przewodów w strefie przygranicznej z Ukrainą, wywołała zamieszanie na całym świecie. Początkowo Warszawa i oczywiście Kijów twierdziły, że rakieta była rosyjska. Ale Moskwa podkreśliła, że nie było ostrzału tych terenów, a sytuacja może być celową prowokacją. Wkrótce pojawiły się zdjęcia wraku, z których jasno wynikało, że spadła rakieta była najprawdopodobniej pociskiem z ukraińskiego systemu S-300.
Prezydent RP Andrzej Duda powiedział, że „nie ma ostatecznych dowodów” na to, kto wystrzelił pocisk, ale „najprawdopodobniej był to pocisk produkcji rosyjskiej i nadal jest badany”. To był "jednorazowy incydent" i "nic nie wskazuje na to", by miało się to powtórzyć - dodał Polak.
Polskie władze zapowiedziały, że wspólnie z sojusznikami z NATO zbadają, czy istnieją podstawy do wszczęcia postępowania zgodnie z art. 4 Traktatu NATO. Artykuł 4 przewiduje konsultacje między państwami NATO, jeśli jedno z nich …More
Bob
Wojna na Ukrainie (16.11.22): III wojna światowa nigdy się nie rozpoczęła, chociaż Kijów bardzo tego chciał - Война на Украине (16.11.22): Третья мировая так и не началась, хотя Киев очень ее хотел
annaaurelia
rakieta, która uderzyła w traktor i nawet koła nie urwała.........
Bob
Musisz to wiedzieć(1547) Kiedy Zeleński wypłaci odszkodowania rodzinom z Przewodowa? - Musisz to wiedzieć(1547) Kiedy Zeleński wypłaci odszkodowania rodzinom z Przewodowa?
Bob
Co naprawdę wydarzyło się w Przewodowie? Polska wciągana w otwarty konflikt! - Co naprawdę wydarzyło się w Przewodowie? Polska wciągana w otwarty konflikt!
fartuszniak leszek
To było już dawno do przewidzenia że Polskę dotknie bezpośrednio ta wojna na wschodzie sprowokowana przez masonów w szczególności tych z za oceanu i bliskiego wschodu.
W Polsce nie mamy władzy polskiej służącej Polakom, oni wciągali Państwo Polskie w tą nie naszą wojnę wysyłając tam broń.
Kaczyński powiedział publicznie: "wojna na Ukrainie jest naszą wojną",
- tak to jest "wasza wojna" ale to …More
To było już dawno do przewidzenia że Polskę dotknie bezpośrednio ta wojna na wschodzie sprowokowana przez masonów w szczególności tych z za oceanu i bliskiego wschodu.
W Polsce nie mamy władzy polskiej służącej Polakom, oni wciągali Państwo Polskie w tą nie naszą wojnę wysyłając tam broń.
Kaczyński powiedział publicznie: "wojna na Ukrainie jest naszą wojną",
- tak to jest "wasza wojna" ale to nie jest wojna Polaków.
Nie można się dać sprowokować do udziału w tej wojnie i dać się zabić za tych opętanych polityków prowokujących nas do wojny.
Nie można wierzyć mediom głównego ścieku opanowanych przez sługi masonów dążących do wojny dla opętanej wizji globalnego rządu światowego.
To już było w historii, że powakacje były przekształcane w wielkie wojny.
Kto nie oglądał to powinien obejrzeć ten film:
=> Wezwanie do przebudzenia - polski lektor
Niech nikt się nie łudzi w te brednie, że NATO czy czołgi, samoloty bojowe, rakiety nas obronią, bo wojujący taką bronią też giną od tej broni.
Ta strona jeszcze jest z nazwy "katolicka", ci co jeszcze są wierzący to powinniśmy pamiętać że jedynym naszym prawdziwym obrońcą jest Bóg w Trójcy Świętej Jedyny i to do tego Jedynego Boga zwróćmy się o obronę nas w modlitwie.
Wystawmy naszą armię nie z karabinami, ale z modlącymi się na różańcach do Matki Bożej.
anetmachnio1979
A może to Ukraińcy wymierzyli w stronę Polski żeby rozgrzać konflikt ?
sługa Boży
Kto by się zdziwił, gdyby rakieta była wystrzelona z bazy amerykańców w PL ?
Posoborowe absurdy
@jac05 W Polsce druga prowokacja Gliwicka przed prowokującą wojnę z Niemcami. Teraz to Polski rząd prowokuje Rosję
jac05
Najpierw sprowokowali Rosję, teraz prowokują nato.
jac05
Jak powiedział Pawlak w filmie Sami Swoi - a czort karty rozdaje.