Frog
forthetruth333
SUDRUHOVIA SA PONAHĽAJU PREČO???
Libor Halik
27.11.2020 13:18... na volební shromáždění, které má zvolit prezidenta USA. Během soudního vyšetřování volebních podvodů, které soudními žalobami napadl tým právníků úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa, vyplouvají na povrch právní vady amerického volebního systému, jaké si český volič zatím nedokáže ani představit. Soudkyně pensylvánského odvolacího soudu Patricia McCulloughová (obrázek) …More
27.11.2020 13:18... na volební shromáždění, které má zvolit prezidenta USA. Během soudního vyšetřování volebních podvodů, které soudními žalobami napadl tým právníků úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa, vyplouvají na povrch právní vady amerického volebního systému, jaké si český volič zatím nedokáže ani představit. Soudkyně pensylvánského odvolacího soudu Patricia McCulloughová (obrázek) včera nařídila státu Pensylvania pozastavit oficiální vyhlášení výsledků voleb v tomto státu USA až do doby pravomocného rozsudku ve věci soudem projednávaného volebního podvodu. Pensylvánský guvernér za Demokratickou stranu Tom Wolf chtěl včera oznámit výsledek, k němuž při sčítání dospěli volební úředníci. Podle něj měj v Pensylvánii zvítězit demokratický kandidát Joe Biden.
Podle informací sítě místních novin The Epoch Times chtěl guvernér rovněž jmenovat 20 volitelů za tento stát s 13 miliony obyvateli z řad Demokratické strany. Soudkyně mu to závazným soudním příkazem zakázala. Podle zdůvodnění rozsudku nemohou být oficiální výsledky vyhlášeny dříve, než budou vyšetřeny a pravomocně rozhodnuty soudní žaloby na podvody při volbách. Bez toho nelze dna volební shromáždění vyslat ani volitele, kteří by při závěrečném aktu voleb 14. 12. 2020 měli zvolit prezidenta USA, jež má úřadovat od ledna 2021.
Soudkyně McCulloughová současně napadla žalobou k Nejvyššímu soudu i nejnovější novelu pensylvánského volebního zákona, která umožnila hlasování e-mailem bez dostatečného ověření indentity odesilatele. Pensylvánský zákon č. 77/2019, který umožnil hlasování e-mailem, je podle jejího podání k Nejvyššímu soudu v rozporu s Ústavou státu Pensylvanie i s Ústavou USA.
„Zákon 77 je doposud nejrozsáhlejší a nejzásadnější změnou volebního zákoníku v Pensylvánii, který je dosud implementován nelegálně,“ uvádí se v žalobě podané federální soudkyní k Nejvyššímu u soudu státu Pensylvánie. „Stejně jako u předchozích historických pokusů o nezákonné rozšíření hlasování prostřednictvím pošty podle zákonů, které byly zrušeny již od doby, kdy byl přijat zákon o nepřítomnosti vojáků z roku 1839, je zákon č. 77 dalším nezákonným pokusem o zrušení omezení hlasování nepřítomných předepsaných v Ústavě státu Pensylvánie.“ uvádí v žalobě Soudkyně McCulloughová.
Takovou změnu volebního práva podle ní nelze provést bez předchozí změnu Ústavy.
Novelu volebního zákona, která umožnila e-mailové hlasování bez ověření totožnosti hlasujícího prosadil ve státním Kongresu guvernér spolu s členskou Sněmovny reprezentantů za Demokratickou stranu Wandou Loganovou.
Možná se Vám zdá divné, proč se poslanec Evropského parlamentu zvolený za ČR zabývá detaily volebního práva v USA.
Paradoxně ve stejný den, kdy v Pensylvánii federální soudkyně McCulloughová napadla žalobou k Nejvyššímu soudu kvůli protiústavnosti zákon umožnující volit přes e-mail, doporučoval francouzský zpravodaj zprávy o volbách v EU Pascal Durand z frakce RENEW zavést e-mailové hlasování i při volbách do Evropského parlamentu. Přispělo by to podle něj k ještě „vyšší volební účasti“. Ve své zprávě rovněž konstatoval, že voliči poslance Evropského parlamentu volí podle národních zákonů svých zemí. Unijní právo předepisuje pouze, že musí být použit systém poměrného zastoupení. Detaily však ponechává na vnitrostátní úpravě. Zpravodaj by to chtěl změnit a zavést jednotný unijní volební kodex. Ten by chtěl obohatit řadou novinek hlasování na dálku.
Spolu s ostatními členy frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci zvolení v ČR za SPD, jsme návrh jeho zprávy odmítli. V ČR propagují různé formy korespondenčního hlasování – včetně elektronické volby přes tablety a mobilní telefony Piráti. Na příkladu z USA mžeme vidět konce, k jakým by to mohlo vést.
Podle dosavadního úředního sčítání bylo v Pensylvánii z více než 2 milionů hlasů započítaných jako korespondenční hlasy zasláno téměř 300 tisíc fomou e-mailu bez spolehlivého ověření odesilatele. Asi 80% těchto „hlasů“ bylo pro kandidáta Demokratů Joe Bidena. Podle součtu, který se guvernér chystal vyhlásit jako oficiální výsledek voleb měl vyhrát demokratický kandidát o asi 80 tisíc hlasů.
MUDr. Ivan David europoslanec za SPD vasevec.parlamentnilisty.cz/…litelu-ze-demokratickou-stranu
Detektiv
Další rozhodnutí ohledně volby presidenta je podle usacts na Kongresu USA
ľubica
Libor Halik
Anglicky: 25 November 2020 05:57 PM Pa. Slams Judge's 'Overreach' in Delaying Vote Certification.
Pennsylvania Gov. Tom Wolf and other state officials assailed a Pittsburgh judge for issuing what they described as an unprecedented order halting additional steps in the certification of Joe Biden’s election victory.

“Since the birth of our nation nearly 250 years ago, no court has ever issued an …More
Anglicky: 25 November 2020 05:57 PM Pa. Slams Judge's 'Overreach' in Delaying Vote Certification.
Pennsylvania Gov. Tom Wolf and other state officials assailed a Pittsburgh judge for issuing what they described as an unprecedented order halting additional steps in the certification of Joe Biden’s election victory.

“Since the birth of our nation nearly 250 years ago, no court has ever issued an order purporting to interfere with a state’s ascertainment of its presidential electors -- until today,” state officials said in an appeal filed shortly after Commonwealth Court Judge Patricia McCullough’s Wednesday ruling in a lawsuit brought by Pennsylvania Republicans. “There is no conceivable justification for the lower court’s issuance of such an order in this case.”

It’s unclear exactly what further steps in the process can be delayed, but the plaintiffs suggested there were several including the assembly of electors. The Electoral College vote doesn’t take place until Dec. 14.

Wolf and Secretary of the Commonwealth Kathy Boockvar, both Democrats, asked the Pennsylvania Supreme Court to lift the order by McCullough, a Republican, and dismiss the underlying suit, which claimed a state law passed to expand use of mail-in voting was illegal.

Boockvar certified Biden’s 80,555-vote Pennsylvania victory on Tuesday, with Wolf appointing electors for the state shortly thereafter. But McCullough halted the process “to the extent that there remains any further action to perfect the certification of the results of the 2020 General Election” until a hearing she set for 11:30 a.m. on Friday. The state officials said the order should not be allowed to stand, “even for a short time.”

‘Extraordinary Overreach’

“The order purports to interfere with the ongoing process of seating presidential electors and precludes certification of any other result from the 2020 general election,” they said. “This extraordinary act of judicial overreach threatens to undermine the integrity of Pennsylvania’s elections and reduce public confidence in them.”

The case is separate from the federal lawsuit by President Donald Trump’s campaign that seeks to undo Pennsylvania’s certification unless tens of thousands of allegedly illegal mail-in ballots are invalidated. The state case was brought by Republicans led by U.S. Rep. Mike Kelly.

Boockvar said in an earlier court filing that the plaintiffs “had not offered any explanation, let alone a satisfactory one, for why they delayed bringing their challenge until more than a year (and two elections)” after the state adopted the mail-in voting expansion. The law was passed by the GOP-led legislature.

The plaintiffs argued an injunction could still be issued even though the certification had taken place, pointing out that a number of formal steps remained, including issuing commissions to elected candidates. The state’s “duties with regard to finalization of the full election results are far from complete,” they said in a motion on Tuesday.

© Copyright 2020 Bloomberg News. All rights reserved. newsmax.com/…sylvania/2020/11/25/id/998843/
Detektiv
Některé zdroje nasvědčují tomu, že mírné připuštění bidetova prodírání se do Bílého domu odhalují jeho další spolupachatele.