Edward7
1.8K

Nowe obrazy samoorganizujących się struktur w fiolkach firmy Pfizer

W tym nowym odcinku Dr Ana's Science of Light Show przeprowadzam wywiad z dr Davidem Nixonem z Australii. Dr Nixon ukończył Otago University w 1992 roku. Spędził 25 lat w praktyce ogólnej, zarówno w Nowej Zelandii, jak i w Australii. Napisał i opublikował kilka artykułów i raportów na temat zarządzania chorobami przewlekłymi w podstawowej opiece zdrowotnej, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy, chorób serca i zarządzania ryzykiem sercowo-naczyniowym. Dr Nixon pracował w Brisbane przez ostatnie 12 lat i obecnie pracuje pod nadzorem i ograniczeniami ze strony AHPRA ze względu na poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, jakie stwarza wypisywanie zwolnień ze szczepień Covid-19.

Używa analizy krwi pod mikroskopem ciemnego pola do oceny efektów zastrzyków C19 i jest zaangażowany w międzynarodowy zespół lekarzy i badaczy pracujących w tej dziedzinie. Zdał sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z zastrzykami i obejrzał wiele fiolek Pfizera i przeprowadził z nimi wiele eksperymentów, aby określić, co powoduje wzrost struktur. W tym wywiadzie przeglądamy obszerne zdjęcia i materiały wideo, pokazujące, jak wyglądają składniki firmy Pfizer prosto z lodówki.

Dr Nixon zbadał także krew osób szczepionych i nieszczepionych, które miały kontakt z zaszczepionymi. Analiza krwi także u nieszczepionych osób wyraźnie pokazuje pewne nieprawidłowe cechy, jak u osób szczepionych - ale w dużo mniejszym stopniu - związane jest z wydalaniem. Zostało to powtórzone przez wielu innych lekarzy. Proszę znaleźć link do naszego filmu tutaj (mogłem umieścić tylko kilka obrazów na tym stosie, pokazujemy dziesiątki obrazów w filmie) NANOTECHNOLOGIA W FIOLKACH PFIZER I ANALIZA KRWI Odkrycia te są zgodne z dokumentacją z całego świata, którą opisałem w poprzednich postach.

Czym są te struktury? Dlaczego te mikroskopijne struktury same się składają z fiolek? Dlaczego osoby zaszczepione emitują adres MAC? Jak rozpuszczamy te struktury, które znajdują się we krwi szczepionych i nieszczepionych od wydalanie przez szczepionych? Musimy odnieść się do tych obserwacji z naukowym rygorem, aby znaleźć rozwiązania.

Omówiłem badania w tej dziedzinie. Dr Felipe Van Weldenbergen wyraźnie wykazał, że grafen przenosi się z zaszczepionych na nieszczepionych. Badanie: Osoby zaszczepione mogą przenosić grafen na osoby nieszczepione Dyrektor medyczny klinik biomedycznych, dr Philippe van Welbergen, ujawnił, że grafen wstrzykiwany ludziom składa się i rozwija w większe włókna i struktury, uzyskując właściwości magnetyczne lub ładunek elektryczny. Włókna wykazują również oznaki bardziej złożonych struktur ze smugami. Pokazał również, że „odłamki” grafenu są przenoszone z zaszczepionych na nieszczepione osoby i niszczą czerwone krwinki i powodują skrzepy krwi u nieszczepionych (tak jak AIDS dopow.)

Te zdjęcia dr Nixona zostały zrobione z próbki pozostawionej na noc w temperaturze pokojowej – fiolka Pfizera – rozwinęły się metalowe prostokątne struktury


Większe powiększenie


Inna złożona struktura


Większe powiększenie innej struktury


Nanorurka węglowa, prawdopodobnie grafen, pozostawiona na noc – próbka firmy Pfizer. Klatka Faradaya była nad nim, aby chronić przed Wi-Fi. Zamiast struktur krystalicznych powstały nanorurki.


Więcej zbliżeń na struktury węglowe


Podobna nanorurka węglowa, prawdopodobnie grafen, u zaszczepionej osoby – 2 zastrzyki Moderny. Widoczne krwinki białe próbujące rozłożyć strukturę


Bardziej złożone rurki węglowe we krwi tej samej zaszczepionej osoby

Oto link do ich 2,5-godzinnej sesji: David Nixon, Matt Taylor, Ribbon BREAKING NEWS: C19 Vials Ribbons are Microchip Connecting Highways That Develop In Days. New Stunning Darkfield Microscopy Images

Komentarz State of the Nation :Poniższe niezwykle drastyczne obrazy są pozytywnym dowodem na ukradkowy program transhumanizmu, który jest oszukańczo realizowany poprzez uzbrojone zastrzyki Covid przeciwko całej rasie ludzkiej. Nie tylko ludzie na całym świecie są wstrzykiwani tą niezwykle niebezpieczną i śmiercionośną bronią biologiczną bez ich wiedzy i zgody, ale miliardy zostały zmuszone, przekupione i szantażowane do przyjęcia często śmiercionośnych ciosów. Jakby dla dodania zniewagi, G20 jest obecnie w zmowie z WHO, aby narzucić tak zwany „traktat pandemiczny” całej światowej społeczności narodów. Ten wymyślony traktat z całą pewnością będzie zawierał język, który nakazuje paszport szczepionki na COVID-19, a także wszystkie inne ogłoszone przez ONZ pandemie. W związku z tym, jedynym najlepszym sposobem na powstrzymanie tego ludobójczego szaleństwa jest rozpowszechnianie zdjęć pokazanych poniżej daleko i szeroko. Im więcej ludzi na całym świecie dowie się o tym programie wyludniania i transhumanistycznym spisku szczepień, tym szybciej zostanie on zakończony. Więc proszę, zwolennicy prawdy Covid, rozpowszechniajcie ten link wszędzie i wszędzie – Dziękuję Ci. New Images of Self-Assembly Structures in Pfizer Vials and Live Blood Analysis